Списание Грация - 7

  • 153 357
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 943
Аз имам голямо желание да пробвам маската на Клиник, нищо че е само 7 мл, но не мога да я намеря. Някой би ли ми подсказал къде в София я има? Пробвах в близката бензиностанция, супермаркет, Лафка, близкия мол - тц, само дегримьор имаха и от мен разбраха, че има и друг вариант на подаръка.

Аз си го купих с маската след касите в магазин Кауфланд Люлин от магазина от веригата Инмедио.

# 61
  • Мнения: X
Може ли снимка на червилото, което ще е в сл. брой?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 967
  Аз пак да попитам - някъде в Пловдив да сте виждали дегримьора!

# 63
  • Мнения: 702
Купих си броя с маската,ако ми хареса кремчето ще си взема и този с дегримьора.Да попитам маската като нощен крем ли се ползва,но да кажем веднъж или два пъти седмично?От прочетеното в листовката останах с такова впечатление.

# 64
  • Мнения: 5 047
Аз имам голямо желание да пробвам маската на Клиник, нищо че е само 7 мл, но не мога да я намеря. Някой би ли ми подсказал къде в София я има? Пробвах в близката бензиностанция, супермаркет, Лафка, близкия мол - тц, само дегримьор имаха и от мен разбраха, че има и друг вариант на подаръка.

Аз си го купих с маската след касите в магазин Кауфланд Люлин от магазина от веригата Инмедио.

Благодаря, намерих го!   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 117
 Здравейте! Какви са двата варианта на подаръците от Клиник? Simple Smile

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Здравейте! Какви са двата варианта на подаръците от Клиник? Simple Smile

Ако бяхте прочели постовете преди вашият щяхте да разберете. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 10 330
Здравейте! Какви са двата варианта на подаръците от Клиник? Simple Smile

Лелеееееее.... толкова ли е трудно да погледнете няколко поста, назад  Shocked

# 68
  • София
  • Мнения: 3 804
Вариантът с маската може да се намери и на метростанци Вардар, на павилиона до станцията, от станата на 3-та градска болница.

# 69
  • Мнения: 179
Аз пък малко късно се усетих и не можах да си купя втора бройка от миналия месец с маската на decleor, която пък адски ми хареса. Някакви идеи от къде мога да си го набавя?  #Cussing out Praynig Hug

# 70
  • София...........
  • Мнения: 957
Купих си броя с маската,ако ми хареса кремчето ще си взема и този с дегримьора.Да попитам маската като нощен крем ли се ползва,но да кажем веднъж или два пъти седмично?От прочетеното в листовката останах с такова впечатление.

От прочетеното в листовката излиза, че се ползва като нощен крем. Никъде не пише да се отмива или почиства  newsm78

# 71
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Аз пък малко късно се усетих и не можах да си купя втора бройка от миналия месец с маската на decleor, която пък адски ми хареса. Някакви идеи от къде мога да си го набавя?  #Cussing out Praynig Hug


Разменната тема Wink Питай там,все има някой,който се разочаровал от маската,която пък е зарадвала теб Peace Или звънни/пиши до редакцията на Грация

# 72
  • Мнения: 179
Аз пък малко късно се усетих и не можах да си купя втора бройка от миналия месец с маската на decleor, която пък адски ми хареса. Някакви идеи от къде мога да си го набавя?  #Cussing out Praynig Hug


Разменната тема Wink Питай там,все има някой,който се разочаровал от маската,която пък е зарадвала теб Peace Или звънни/пиши до редакцията на Грация


Благодаря ти много ! Hug  bouquet

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Мен нито кремът, нито маската ме впечатлиха.
Хидратиращата маска от миналия брой ми харесва
в пъти повече.Кремът е още по-зле - омекотява
кожата, но според мен няма дълготрайна хидратация.
Ако го нанеса вечер, на сутринта не виждам никакъв ефект.
Сравнявам го с Акваекспертът на Биофреш - с него на сутринта
кожата е изгладена и отпочинала.

Няма да си купувам продуктите в реален размер.
Чудя се защо българските производители не влагат пари
в такъв вид реклама.Имат продукти на световно ниво,
които просто трябва да бъдат популяризирани  и клиентите да
се убедят в качеството им.

# 74
  • Мнения: 1 130
Според мен защото никой не е пророк в собствената си държава и потребителите няма да си купуват списанието, защото "Ама това е българско, не е марково, евтино е, не е качествено, кой знае какви боклуци съдържа". Няма как да противопоставим маркетинга на големите и този на малките, както и усещането за ексклузивност и лукс, което носят "големите" и което ни кара да ги предпочитаме когато можем да си го позволим. С една дума - провокира ни, блазни ни.

Ако бях в козметичния бизнес, бих опитала с договорка да предлагат мои мострени продукти, но не като основен, а като допълнителен подарък (както беше пастичката за зъби "Колгейт"). Така хем ще ми пробват продукта, хем и няма да се отказват от покупката на списанието, защото е само той и не предизвиква любопитство с марката си - "Х" на "У ООД". Simple Smile

 Извинявам се, че говоря от името на всички, за целите на примера е, допускам, че има и изключения.

Също така, малко от нашите фирми залагат и на опаковка. Не бих си купила нещо в неугледна опаковка освен ако не е лекарство. Какво остава пък да оставя 8 лв. за списание, което не чета, и с козметика, в която се съмнявам и която не ме радва.
Не знам откога се превърнах в сноб  Sad обаче - ето на - факт.
А имаше едно ревю на френска блогърка за българска маска за коса. Каза, че по-хубава маска в живота си не е ползвала. Значи имаме готини действащи и бюджетни неща. Купих си я, ефективна е, но опаковката ..  Rolling Eyes

По темата на темата: пропускам този брой, а може би и следващия. Много ми е малък размера, а аз имам доста сашета с кремове и червила. Не съм фен на "Клиник", а след червилото им от предишен брой - съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт