Списание Грация - 7

  • 153 382
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 978
Стана ми интересно коя е тази маска за коса? Според мен проблем на българските производители е лабораториите, които сертифицират продукта - бях чела за Q10 на Nivea/ което е доказано, че го има/ и българските кремове, където това не може да бъде доказано.

# 76
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Аз си взех списание с дегримьора, на 2 места погледнах и само този вариант имаше около нас, но бих се намацала и с маската.

# 77
  • Мнения: 242
dudhen,вчера си взех дегримьора от Мол-а,магазинчето за вестници срещу  НМ,имаше няколко бр.       bouquet
Daisy^Slava,кажи коя е тази маска ?

Последна редакция: вт, 11 ное 2014, 20:16 от giga b

# 78
  • София...........
  • Мнения: 961
Daisy^Slava , и аз се нареждам за инфо коя е Българската маска за коса?

# 79
  • Мнения: 2 838
Този дегримьор не ви ли идва много мазен? Сега си махнах фдт и пудра с него, оставя приятно усещане докато ги махам, но после ми е мазно  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 045
Този дегримьор не ви ли идва много мазен? Сега си махнах фдт и пудра с него, оставя приятно усещане докато ги махам, но после ми е мазно  Rolling Eyes
той е само за околоочен контур

# 81
  • Мнения: 2 838
Леле, аз изобщо не прочетох за какво е  Laughing Embarassed Иначе ми стана много приятно на лицето хахаха  Joy

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 968
dudhen,вчера си взех дегримьора от Мол-а,магазинчето за вестници срещу  НМ,имаше няколко бр.       bouquet


Благодаря, ще отида да го потърся.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 936
Мисля, че става дума за маската за коса на Фитокод  Peace

# 84
  • Мнения: 1 138
Да, Лодси, тя е.
Съжалявам, че закъснях с отговора. Благодаря ти, че се намеси.   bouquet

# 85
  • Мнения: 1 560
А следващият месец какво да очакваме?

# 86
  • Мнения: 2 838
Червило на гръцка марка, в по-горните коментари е споменато.

# 87
  • Мнения: 785
Момичета, можете ли да ми кажете къде в София все още може да се намери списанието с дегримьора? Praynig По възможност някъде в центъра или в Борово. Днес се спрях на повече от 10 места в центъра и навсякъде имат само маската (или въобще нямат списанието) Confused

# 88
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
В нашия квартал го има, Слатина.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 380
И аз търся брой с дегримьора, но в Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт