Керем Бюрсин - преди и сега - в очакване на "Şeref Meselesi" по Канал Д *Тема 3*

  • 18 065
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 4 830
Диди,  Hugблагодаря ти, миличка,  за снимките, които постваш непрекъснато..  bouquet  bouquet  bouquet

Ще гледаш ли предаването тази вечер?

Ето ти линк, ако ще го гледаш..

http://www.tv8.com.tr/canli-yayin

# 32
  • Мнения: 4 830
СнежеHugза теб ще резюмирам предаването..
В момента дойдоха едни илюзионисти..Единият от водещите се затрудни да му каже името нарече го кимион нещо.А другият водещ:Ама ти го направи подправка направо..Нарече го кимион.

Кога ли ще дойдат Керем и Зейнеб в студиото? Сигурно към края вече..

# 33
  • Мнения: 4 830
Е, Керем ще влезе и може ли без писъци..  Не може! Фенките са недоволни, искат водещият да не сяда пред Керем,защото не го виждали добре.. В туитър феновете писали не го питайте това, питайте го за това..

Керем пак е много развълнуван, пак се срамува, ей това момче не свикна с прожекторите ей! И как хубаво се смеее!

# 34
  • Мнения: 4 830
Керем пита: Защо не правихте скеч с мен?Видях скеча със Зейнеб в нета и  се чувствам обиден.

Водещият пита: С какво можеш да обясниш това, че си харесван толкова? Не може да го дължиш само на красотата си, не вярвам.Какво има в теб, което няма у нас?
К:Нищо няма!
В:Не, има. Това, че си скромен.
В:Поне да беше малко антипатичен, ама си много сладък..

# 35
  • Мнения: 4 830
Питат го за ролята му в американския филм..И той : Ами то така се получи.Сигурно никой не е приел да играе в тази роля и затова я предложили на мен..

# 36
  • Мнения: 4 830
Керем е много сладък..Сега ако заговори с тази Александра Стан на английски, цена няма да си има..

# 37
  • Мнения: 4 830
Ама тези водещи са големи терци..Аз си ги харесвах още от времето, когато играеха скечове в предаването на Йълмаз Ердоган  ВКМ мутфак..

# 38
  • Мнения: 4 830
В туитър задали въпрос: Защо първо косата на Керем е била по-тъмна, а сега е оранжева..Керем каза: Тогава(по времето на слънцата) ми боядисваха косата, защото не съм изглеждал като турчин.Но сега моята коса оранжева ли е? Това е оригиналният му цвят..

# 39
  • Мнения: 4 830
Ах, този смях, ах!

# 40
# 41
  • Мнения: 4 830
Нещо нашето момче не ръкопляска в такт с музиката. Александра Стан пее Peace Peace

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 4 830
Ей я и Александра Стан.. Оузхан и Есер й целунаха ръка, Ибрахим и Керем й стиснаха ръка само..

Общи условия

Активация на акаунт