Усмивка, беззъба, голяма, радва най-много ЮЛСКАТА мама! - Тема 3

  • 28 986
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 613
Аууу, да й е честито на малката Еличка и късметът да е винаги с нея !! Много се радвам Лаленце  Hug Hug

Охх ние като се върнахме от разходка Виктор рев та рев. Иска внимание, а аз го успокоявам с ръка на прахосмукачката. Не мога да изчистя и съм все до половината. Сега се кротна(май!?) , но реших да си починапреди да яхна пак метлата  Mr. Green Тва мързелът е голямо нещо!

Блускай: При нас обикновено не си личи, че е боцкан, освен при последната ваксина, когато му биха тетраксим заедно със синфлорикс и стана като буца  Crossing Arms Било нормална реакция тралала. Друг път не искам повече да му се бие синфлорикс с каквото и да било  Crossing Arms

Хайде отивам да довършвам, че скоро ММ ще се прибере. О ужасТ!  Dizzy Face clean clean
(А как си мечтая в момента за една от тези прахосмукачки, за които говорите...)

# 676
  • Мнения: 556


Бебе,как си.Амчето спа ли?Много парички е душа,наистина.Обаче какво да го правя мъжо.Такъв си е.Като купува все най новия модел.


Спа, и мАмчето с нея Mr. Green, друг човек съм
Елфита страшен робот си имаш  Peace
Пайче това за майките скорпионки много ми хареса.
Лаленце честито на малката хиенка  Hug
Блускай при нас се зачервява мястото и стои като буца
Днес не можахме да излезем, поне си украсих и направих на малката коледният тоалет   Sunglasses
Скрит текст:

и на мен:). а роклАта е мечтЪ

# 677
  • Велинград
  • Мнения: 35
Мерси за утешението майчета. Сигурна съм че със захранването нещата ще се оправят Simple Smile
Тони честит месечинка Simple Smile
Коледната Рокличка е много сладка. Завиждам Simple SmileSimple Smile
Лаленце честита печалба.
И при мен се падна чистене днес....това с робота е готино но за къща на 3 етажа със стълби нвсякъде май няма мн смисъл....ще си разнасям робота както си разнасям и прахосмукачката. Но ММ е поел половината почистване и не се оплаквам. Той 3 стаи и аз 3 стаи. Хладилника и на мен ми предстои, ама при нас биологичното оръжие сигурно е някъде на дъното на фризера хихихи
Да ви се оплача и днес. С великия си опит да изрежа ноктите на Лили и срязах кожичката и като бликна една кръв, придружена с есин рев, още не мога да се съвзема Sad . Да си призная аз плаках наравно с бебче....а не ги режа за първи път, всеки път внимавам, днеска не знам какво стана, сега се параноясвам, че няма да и зарастне или ще и остане белег завинаги....уффф мн съм смотана. А и мъжо като се уплаши и ме направи за 2 стотинки....оплках се олекна ми малко....сега ще продължа да си плчкам тихо, щото бебче спинка Sad

# 678
  • Мнения: 102
Лаленце, честита печалба на Еличка! Аз от фейса разбрах - тук как не съм видяла, не знам Simple Smile  newsm78
Диана, не се притеснявай, ще зарастне и силно се съмнявам да остане белег, ще мине - спокойно!  Hug
Аз се присъединявам към болните мами - от снощи, а днес кашлям като магаре вече. За парацетамол, инфлуцид, вит. Ц знам, че може, но за качлица мога ли да пия нещо и какво? Утре ще ходя до аптеката, че днес си бяхме сами с бебо, а в тоя студ да го мъкна за един сироп - е, няма нужда Simple Smile
И за да се оплача напълно - снощи е цокал от 20 до 22 ч почти без прекъсване, гладен, кърмата нещо хич я нямаше - не знам от нерви ли от що ли, то по принцип вечер не му стига никога, но сега съвсем  ooooh! Направих 3 опита да дам АМ - обаче хитрецът знае и само избута биберона и рев докато не дам гърда, как суче без да има нищо или ако има е съвсем малко след първият час - идея си нямам... После спа час и нещо та се събра - хапна и чак в 3 и в 6, после в 8,30... Варих си жито днес, пих лактогонен чай, орехи ядох, вече незнам какво още за да засиля...
Лека от мен!

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 366
Добро утро!
Изпих кафенцето, изядохме кашата и сме наредени пред лаптопа  Mr. Green
Браво на малката Елица, хайде следващия билет е с няколко нули отзад  newsm10
DianaBeeva много неприятно наистина, милата душичка сигурно много е плакала. Но не мисля, че си  направила големи поражения. И аз все гледам като спи да ги правя тези работи, че много шава и ме страх покрай нокътя да не отиде и кожа  Tired
Взех оризова безмлечна каша на Слънчо, ама мнооого безвкусна и сложих малко захар. От кога се слагаше сол в манджите? Май е рано още  newsm78

# 680
  • Мнения: 370
Рокличката е супер ще се фръцкаме, а  4470 babydust7
Честито на Еличка, голяма късметлийка пу-пу аз нещо нямам мерак за игри, иначе в групата постоянно се появяват нови.
Леле ДианаБеева 3 етажа, ужасТ  Shocked как се справяш не знам. Ако някой ден имам къща и да е голяма ще е на 1 етаж и един робот да си се разхожда там и да чисти. Аз мечтая за такава къща
https://www.google.bg/search?q=container+house&rlz=1C2CHMH_e … &ved=0CCcQsAQ
Евтина и ефектна, само парцел ти трябва.
Имах странна нощ, Лили снощи заспа към 23 и се събуди към 5 и 30 и се ококори, след това ака,  яде, после заспа и се събуди с плач към 7 успокоих я и заспа и до 9.  Shocked

# 681
  • Мнения: 613
Добро утро..ден!

И нашата нощ беше странна. С Виктор се събудихме в...11 тази сутрин!! Разбира се се събуди целият напишкан, след като последният му памперс бе сменен снощи към 21ч. Rolling Eyes Голям сън, голямо нещо. Сега пия кафенце, той си играе на гимнастиката и го чувам как се хили сам. И сега ми е толкова мързеливо и разплучо, че днес няма да излизаме. По принцип сме всеки ден навън, но днес ме мързи и ще се отдам на кулинарство, а може и да спретна меденките на лаленцето.

И аз бих живяла в едноетажна бяла къщичка, като тези от рисунки, с цветенца отпред и дворче, но.. в центъра на София  Joy Свикнала съм прекалено много тук. Между другото има една така, в която съм влбена ей тук в една пряка до нас. Много красива, с двор. Скрит от съседихе..ех ех ех ! Представям си колко струва. Но ако ми я подарят и с прахосмукачка за маса съм склонна да я чистя  Rolling Eyes

миси: Май е рано за сол още, но защо..не знам. Нищо не разбирам от т'ва захранване  Crossing Arms

Бебе2: Сиренето и киселото мляко са трепач! Искам вече с теб да ходя на пазар! Взимай ме!

# 682
  • София
  • Мнения: 3 423
bee_di, Monika, DianaBeevaa, благодаря за честитките, момичета! Нека всичките ни бебенца да са живи и здрави!

Аз вчера не излизах, релакс след уикенда, но днес смятам да изляза малко на студа, че не се чувствам добре затворена.

Какво друго щях да пиша  newsm78

# 683
  • Велинград
  • Мнения: 35
Като казвам 3 етажа е малко предилено. Долу на първия имаме хол с трапезария кухня и механа всичко с коридор, после на средния има една стая с баня и wc и горе има спалня и детска, тя е разчупена къщурката. Иначе е построена в средата на парк и лятото е пълно с дечица играят, майки се разхождат добре е.
Бебката се държи геройски педито каза да се успокоя само риваношче и лепенка и вс ще е ок. Едва я опазвам да не си яде пръстчето ама....справям се някак си. А тя все едно нищо не е било. Смее се ихрае радва се даже книжка разглеждахме Simple Smile

# 684
  • Мнения: 613
Диана, много готино звъчи къщуеката ви Simple Smile Представих си една семейна, уютна атмосфера около Коледа и ми стана много готино Simple Smile

# 685
  • Мнения: 322
Аз се присъединявам към болните мами - от снощи, а днес кашлям като магаре вече. За парацетамол, инфлуцид, вит. Ц знам, че може, но за качлица мога ли да пия нещо и какво? Утре ще ходя до аптеката, че днес си бяхме сами с бебо, а в тоя студ да го мъкна за един сироп - е, няма нужда Simple Smile

Аз взимам Трахизан по лекарско предписание 3 пъти по едно на ден, пия сироп Проспан пак по трипъти, и аз кърмя. Предписано ми е все пак от лекар който почти 40 години деца лекува  Peace и е доста известен. Според него лекарствата, за които педи казва че не може или друг лекар, дори аптекарите, няма проблем да ги взимам, но според него не помагали. Преди много години този лекар излекува голямата дъщеря от разни кашлици и сополи много бързо и то след купища лекарства. И мен е лекувал отдавна, сега пак.

Лале, чакаме числата от тотото  Mr. Green

Украсихте ли си елхите? Ние няма къде да я сложим (изкуствена поне .... 14 годишна, ужас) след преобразуването на къщата за бебка. Вероятно ще я бутнем при каката  Thinking


Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 13:00 от блускай

# 686
  • Мнения: 271
Мами, имате ли татковци или близки, познати, които могат да открият /с камера или друг уред/ евентуален теч в детска стая без къртене и събаряне на първи етап? Личи вече едно петно и малко подкожучено на стената, но не се знае дали не е от някой съсед, че при нас тръбите минават по-ниско. Благодаря за помощта предварително!

# 687
  • Мнения: 500
Добрах се и аз до дългоочакваният миг да седна пред лаптопа с чашка бяло винце в ръка.От няколко дни малкият след къпане се наяжда и заспива,но точно 30мин по-късно се буди играем си млко и пак заспива.За чистене е почти мисията невъзможна,с много пищее от негов страна пускам прахусмукачка,докато бърша прах му говоря постоянно,тъй като сме на камина ецяло приключение с нейното чистене и зареждане.Абе общо взето всичко правим заедно.Днес за вечеря правих лодки от тесто пълни с каймяна смес,ами месихме заедно с малчо.
 Не сме спирали да излизаме тези дни ,даже днес ни поваля и стабилен дъжд,но да живеят дъждобраните.
Всеки ден продължавам да вавя засъхнали сополки от нослето  му и да пръскам физиологичен разтвор за промивка, чуда се кога да го заведа на лекар за да го преслуша, на 15.12 сме чак на консултация
Отдавам се на релакс ,че трябва да се спи,лека и спокойна нощ от мен

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 10:28 от yulianka

# 688
  • Мнения: 36
 Здравейте и от мен,
 Блускай - ние украсихме коледно още в деня на християнското семейство в края на ноември, и аз и мъжът ми нямаме търпение всяка година, а с малкия човек тази Коледа ще е още по-приказна Simple Smile и който каквото и да казва, че било рано, за мен това е най-хубавият и семеен празник през годината и много ми харесва настроението, което носи Hug
 Лаленце, честито на Еличка - късметлийка от малка  Heart Eyes Дано цял живот да е с късмет!
 Да се отчетем днес след посещение при лекарката - Бобо е вече 8 кг и 69 см, в петък става на 5 месеца. Голям мъж ще бъде, не като майка си дребен.  Laughing Сложиха му втори прием на тетраксим и синфлорикс, дано днес се чувства добре. Мама ни е на гости тези дни и ми е малко по-спокойно.
 Много хубав ден ви желая!

# 689
  • Мнения: 23
Ох, като чета тук (пък и не само тук) излиза, че сме най-малки на килограми. Вчера бяхме на консултация - 6 320гр и 65см (на 5 месеца без една седмица). Педи каза, че на следващата консултация (13.01.2015) ще ни бие шествалентната и синфлорикса, а аз сега се чудя кога да го започвам това захранване.  newsm78
Забелязвам, че Елица има голям късмет - дано да е с нея винаги!
Коледната украса смятам в неделя да я правя!
Страшно ми е скучно сама вкъщи! Само на мен ли ми е така?!?!

Общи условия

Активация на акаунт