Усмивка, беззъба, голяма, радва най-много ЮЛСКАТА мама! - Тема 3

  • 28 996
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
а ако може и един робот, който да виси на печката вместо мен  hahaha

Абе,то има,ама не е робот  Laughing

Има и роботче за миене на пода-Скуба.Пак на същата фирма.Нататък обмисляме и такова.А връхта на гъзарията е робот за миене на прозорците

# 661
  • Мнения: 322
Здравейте понеделнишки, Лале, благодаря за предложенията, комай няма голям интерес и затова ще се постарая или да запомня кой от къде, или срам-несрам ще питам.

Диана, това със запичането и при нас стана проблем последния месец. Даже педиатърката ни изписа чай Блевит, който е около 10 лв, но аз като видях че съдържа и екстракт от киви реших първо да пробвам да ям кивитата, защото кърмя. На третия ден (днес) се омазахме до вратлето  Grinning. Но не оставям повече от три дни да не е акала. Пробвам с термометър, макар че не ми се иска, масажи. Дискомфортът е много голям за нея, няма такъв плач. Заспала е чак тази сутрин. За 5 месеца бебе само два пъти се е случвало да заспи толкова късно (или рано сутрин ).

Пайче, сладкарницата изглежда супер, само дето е далечко от вкъщи. Предполагам, че в почивните дни ще е пълно. Но за сладки женски срещи става. Затова предпочитаме по-нашироко да ходим уикендите.

Елфитка, този робот е ... много пари, аз всеки ден мета и бърша ламината, всяка прашинка се вижда, то като няма къде да се закачи.  Дори прахосмукачката не вадя. Преди бяхме с мокет, чистеше се по-рядко, но сега с бебето не мога да си позволя задържане на прах, пък и аз имам малко проблеми с ринити. Пък и малка къща по-бързо се омита, не че не искам двойно по-голяма  Simple Smile.

Вие ще излизате ли днес? Аз се двоумя, защото хем ми е студено, хем трябва да се купи препарат за пране на дрешките.Пазаруването го оставяме като се върне любовта от работа, макар че става късно и сме от последните в кварталния магазин.



# 662
  • Бургас
  • Мнения: 366
Здравейте мамета,
уф много ми е подтиснато тези дни, ми то едно мрачно, дъждовно, направо ми се разчекна устата да се прозявам  Whistling
Няколко пъти вече слагам в пюрето и броколи, обаче не го долюбва моята фея  ooooh!. Май ще приключвам с този зарзават. Акаме всеки ден, верно се посгъсти, ама поне го има  Mr. Green Две хранения съм заменила вече, а след обед давам за десерт пюре ябълка и банан и пак добавям една лъжичка АМ.
Аууу тези самопочистващи устройства много готини, обаче скоро сменях прахосмуча и май скоро няма да отделя пари за такава екстра.
В събота ходихме до МОЛ-а и на кикито имаше на определени неща намаление, така че напълнихме торбичките, които ще слагаме под елхата  Laughing

# 663
  • Мнения: 556
би-ди, усетих аз че някой от сърце ме е мисли, спахме нощес Hug
Елфита, много париииии smile3518. Дето вика пайчето, що парцал ще накупя с тях Joy
Моник@, екшън викаш манджата, представих си Виктор и с без това големите бузи и пюрето вътре hahaha hahaha
Навън е студено и за пейкоподпирачки не става. Спортно ходене му е майката в тоя клинч...
аз да ви се похваля, изчистих си хладилника....като биологично оръжие изглеждаше като го опразних Embarassed

# 664
  • Мнения: 370
би-ди, усетих аз че някой от сърце ме е мисли, спахме нощес Hug
Елфита, много париииии smile3518. Дето вика пайчето, що парцал ще накупя с тях Joy
Моник@, екшън викаш манджата, представих си Виктор и с без това големите бузи и пюрето вътре hahaha hahaha
Навън е студено и за пейкоподпирачки не става. Спортно ходене му е майката в тоя клинч...
аз да ви се похваля, изчистих си хладилника....като биологично оръжие изглеждаше като го опразних Embarassed
Хахахаха  Joy и моя хладилник сигурно е така, ММ го чисти от време на време аз само стоя до него и му правя компания, на мен се пада честта след това да върна всичко обратно.
Айде нещо за мамите скорпионки  Heart Eyes
Майката Скорпион
Вие сте майката с най-силна интуиция. Знаете от какво се нуждае детето ви още от момента, в който за първи път го вземете в ръцете си. Винаги ще го хващате, когато лъже, и ще знаете, ако нещо го тревожи. Ще усещате, когато нещо се обърка. Любовта ви е безкрайна и затова сте способна да посветите цялото си съществуване само и единствено на децата си. Ще търсите техните скрити таланти и ще ги насърчавате да ги развиват.

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Елфитка, този робот е ... много пари, аз всеки ден мета и бърша ламината, всяка прашинка се вижда, то като няма къде да се закачи.  Дори прахосмукачката не вадя. Преди бяхме с мокет, чистеше се по-рядко, но сега с бебето не мога да си позволя задържане на прах, пък и аз имам малко проблеми с ринити. Пък и малка къща по-бързо се омита, не че не искам двойно по-голяма  Simple Smile.

Аз също замитах ежедневно с метла,но не е същото почистването.Съвсем друго си е да ти мине прахосмукачка.Роботът е на принципа на прахосмукачка.Мислех си какво толкова да мина всеки ден.Ама си е труд като добавим и другите битови задачки.Съвсем друго си е някой да прахосмукира вместо теб.Поне аз съм много доволна.Парите не са малко,но и има румби по-стари серии,които също са добри.Моят мъж е на принципа,че взима най-доброто и затова купи тази.Само е обещал,че с жената ще остане на първа версия,пък да видим  Laughing

Бебе,как си.Амчето спа ли?Много парички е душа,наистина.Обаче какво да го правя мъжо.Такъв си е.Като купува все най новия модел.

Ние днес скипваме излизането.Три дни се наразходихме из тетевенския балкан и се намръзнахме.Сега съм затрупана с мръсно пране и багаж за подреждане

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 605
На мен ми е сложно със старата прахосмукачка - трябва да я сглобя, да обикалям мебелите и да я влача (у нас сме задръстени до пръсване, особено сега с бебето), да търся контакти (в коридора нямам никакви), после да измия контейнера и филтрите да се сушат... По тази причина чистех веднъж седмично, а през другото време гледах тъжно вълмата от прах по ъглите. Метлата общо взето само ги размества. Мислех си за робот, но той няма да има къде да се завърти у нас - теснотия голяма, че и високи прагове. Та пръчката ми е идеална.
Иначе и аз уж съм от хората, които не харесват домакински подаръци, но сега сушилнята и прахосмукачката толкова ме облекчават, че искрено им се радвам  Heart Eyes
Айде, докато се разприказвам, и сънчо отвори очички. През деня хич не ми дава почивка  Mr. Green
До скоро!

# 667
  • Мнения: 10 874
Ей, аз се чудя къде се позагубихте, а то всяка била нанякъде. Heart Eyes Hug

Май скоро ще пускаме нова тема.

При мен сега на дневен ред е обзавеждане и пренасяне, та ми е малко лудница, но скоро ще отмине.

Да ви се похваля, че с билет Мега милиони на Националната лотария хиенка спечели 50 лв. (купих по един билет за всяка от нас и моят спечели 5 лв, колкото е цената на самия билет). Мамина сладка късметлийка! Heart Eyes Ще й купя гривничка с червен конец и детелинка (тя и в момента носи такава, но направена от мен с подръчни материали, а тази ще е истинска) и едно плюшено жирафче (знаете, че са на почит и късмет в нашето семейство Heart Eyes ). И за себе си ще купя подобна гривна с детелинка, а с другата половина от парите ще видим татко й какво ще направи.
Ето я нашата малка голяма късметлийка: Heart Eyes
Скрит текст:

# 668
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Привет!
Ехее, честити да са и на Еличка!  Hug
И аз им умувах на роботите, че нашата прахосмукачка плаче за смяна, но разбрах, че само на irobot си струват, а те ми идват доста скъпи. ММ е против да купуваме такава, той е скептичен.
Както споделих във Фейса, Гери се обърна вчера от корем на гръб два пъти и това беше. Днес не пожела.  Simple Smile
Тук валя скреж и има много силен вятър. Разходките за сега са мираж. Добре, че поне миналата седмица я изкарах 2 пъти.
В събота мисля да украсим елхата за настроение. Искам да е март месец..Или поне 28.02. Много мразя зимата.

# 669
  • Мнения: 102
Привет!
За запек на нас ни помагаше много Лактулоза, и е бевредна.
Сега като приема и други храни, няма проблем даже както ходеше на два дена, сега по 3-4 пъти на ден Simple Smile Simple Smile Simple Smile
За прахосмукачката - моята е обикновена, но мощна, около 150 лв май беше като я купих преди две години.  Роботът ми харесва и то този, който мие пода - при нас всичко е теракот и паркет, махнала съм отдавна всякакви настилки, но мноого пари - по-натам живот и здраве някой ден Simple Smile
Като се замисля, май ще трябва поне в едната стая  килим да сложа, че бебо като почне да лази ще му е по-удобно newsm78 отколкото да се хлъзга на плочките Simple Smile

# 670
  • Мнения: 322
Ей начи, въртим сучем, пак за домакинство говорим, абе вие деца нямате ли да гледате  Joy.

Искам да питам след ваксина остават ли синки по крачетата? На нас освен синки стават и подутини, слагам компрес от риванол по съвет на педи.

# 671
  • Мнения: 10 874
Искам да питам след ваксина остават ли синки по крачетата? На нас освен синки стават и подутини, слагам компрес от риванол по съвет на педи.
Вероятно стават, но никога не съм гледала. Когато бях дете, постоянно боледувах и пиех какви ли не хапчета и в един момент ме питаха хапчета ли предпочитам или инжекции и аз дотолкова не исках да виждам хапчета (и до днес съм така), че избрах инжекции. И целите ми крака бяха в подутини и синини или зачервявания. Но никога нищо не са ми прилагали за това и сами са се разсейвали след време. За мен това е нормална реакция на организма и не ме тревожи. Слагала съм куул пач понякога, но компреси и т.н. не съм правила. Peace

# 672
  • Мнения: 43
Лаленце, честито на късметчето ти! Моя юнак има от леля си подарък- плетена гривна с червен конец и златно кръсче ( все още му е голяма, но все някога ще му стане  Thinking).
блускай , на нас веднъж след ваксина ни остана синичко и подуто. След 2-3 дни се разнесе и всичко мина. Аз също правих компрес с риванол.
Ние си седим вътре и се гледаме, то навън бели мечки. На 3-ти сме на консултация, последен прием в двете крачета. Да се свършва вече с тези ваксини.

# 673
  • Мнения: 208
Елфита страшен робот си имаш  Peace
Пайче това за майките скорпионки много ми хареса.
Лаленце честито на малката хиенка  Hug
Блускай при нас се зачервява мястото и стои като буца
Днес не можахме да излезем, поне си украсих и направих на малката коледният тоалет   Sunglasses
Скрит текст:

# 674
  • Мнения: 10 874
Благодаря ви, милички, че винаги се радвате с мен!!! Hug Hug Hug

i444i, аз специално съм поръчала по-малък размер за нея, защото наистина са много големи стандартните (макар и регулиращи се). Намерих една жена в OLX, която ги прави по поръчка и за по-малки ръчички, така че ще й пасне съвсем. Heart Eyes

Пчеличке, малката Деа ще е истинска коледна фея!!! Heart Eyes Ще чакаме снимки! Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт