Усмивка, беззъба, голяма, радва най-много ЮЛСКАТА мама! - Тема 3

  • 29 012
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 212
Здравейте и от мен  wavey
Ние сме си добре, не сме излизали днес че ми се стори гадно времето. Малчо е все по голямо мрънкалце. Много трудно заспива през деня върти се, реве, постоянно плюе бибата а без нея не става и аз му я държа в устата. Снощи бях излезнала и той се е скъсал да реве мм чак изпаднал в паника и викнал майка му да го приспи. Приспала го жената но в 12 пак беше буден и даже мм му даваше млекце за да го успокои. Цяла нощ се будеше с рев гърчеше се като при коликите. Беше му запушено нослето но го изпрахосмучих и сега няма проблеми. Сигурно е от пюретата ама кой знае пак взех еспумизан Л и ще му давам пък дано се успокои. Понеже по цял ден мрънка пробвах и с калгел да го мажа (евентуално ако има драма със зъбите) ама нищо... така че явно няма зъби. Спи много малко през деня и за това е супер киселяк. Оффф малко изпясках вече ама вие сигурно ме разбирате Simple Smile оплаках се едно хубаво. 

# 646
  • Велинград
  • Мнения: 35
Аз да ви се оплача, днес е осми ден без акане Sad пробвах абсолютно всичко да ям но не става. Не искам да слагаме клизмичка Sad(( днес сложих мушкато в дупето и свърши работата, ама не искам така да я караме. Бях се въоръжила с търпение но 8 дена.......вече се мъчеше на всяко ядене, пръцкаше яко, а каква миризма се носеше....леле мале  Grinning та сега съм спокойна и чакам да видя следващия път. Иначе няма запек кашесто беше с нормален цвят и консистенция...явно си усвоява кърмата

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте мамчета, да питам и тук има ли такива от вас, които използват прахосмокочка стик и без кабел...
Здравейте!
Само за това набързо до пиша, че клепачът ми пада Simple Smile Взехме си такава в петък. Идеята ми беше за бързо почистване през седмицата, между същинските чистения. Обаче с нея вчера и днес бързо минах всичко вкъщи и си е чистичко. Дано не й падне КПД с времето. Харесва ми! Обаче имаше голямо четене на ревюта и тестове докато я избера  Crazy На кой модел си се спряла, ако нещо съм намерила, да ти споделя?
Хайде до утре в 6!

# 648
  • Мнения: 1 875
От доста време и аз ги гледам, но ми се струва, че няма да вършат работа. Щом си доволна от конкретна, пиши каква марка и модел си си купила. Може и на лични.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ами ще напиша, а ако админите решат, да ошетат. Избрах Филипс, не помня "човешкото" име на модела, пауър мауър нещо си..., но техническото му е FC 6168. Пак казвам, тествам го от два дни. Една от нашите мами спомена на срещата ни, че има Бош и е доволна, но нямах възможност да я питам за подробности.

# 650
  • Мнения: 1 875
Благодаря. Ще взема и аз да ги поразгледам, когато ми остане време, че все чистя, все чистя и все мръсно ooooh!

# 651
  • София
  • Мнения: 3 449
Много са скъпи тези прахосмукачки! Не ми се дават толкова пари, ще си размъквам моята прахосмукачка.


Лелеее, дребния става днес на 5 месеца!!!

# 652
  • Мнения: 208
raika двоумя се между philips и rowenta, склонна съм да дам до 300 лв. Сега ще погледна твоя модел, по принцип  с моята чистя и праха по секцията с малката четка, твоята има ли такава възможност? С удоволствие ще чакам да ми споделиш Wink може и на лични.
бебе2 жива ли си снощи те мислих и се надявах да си поспиш, нали даваш дормикинд, май няма много полза от него  newsm78
Тони честита месечинка.
Диана и ние имахме такъв период с акането, Деа не беше ходила 7 дена, акото си беше кашаво. Според мен е период и усвояване на кърмата  Peace

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 11:19 от bee_di

# 653
  • Мнения: 613
'брутруууууууу !  Party

Чак сега успявал да вляза, че цял уикенд се мъкнахме тримцата напред-назад.
Захранването! Умрях от смях  Laughing Препоръчвам на всеки, който захрани да си направи клипче. Първо пратих ММ да избере най-хубавите картофи. Отишъл той в плод и зеленчука и помолил за най-хубавите картофи за бебе. Продавачът му предложил някакви сладки френски картофи "Агата" блаблабла. ММ решил, че няма от сега да глезим малкия на хубаво и сладко и взел класически компир  Mr. Green В събота му предложихме 1-2 малки лъжички. Той милият се опули все едно кой знае какво му даваме. Почна да хълца. Чудише се дали да преглъща или не. Трудно преглътна и то частично. Накрая реши въпроса, като се изкиха и цялото пюре в устата му отида по нас тримата. Накрая прокарахме с малко водичка, че нямаше начин да го сложа да суче от мен в този вид  Rolling Eyes Mr. Green
Втори ден(вчера) : пак гледаше като наакан, но поне преглътна. Не му е любимо, но го яде..какво да прави. Засега алергична реакция не виждам. Днес - ден 3ти.

Тони: Честита 5 месечинка! Да ти е жив и здрав!  bouquet

бебе2: Олеле, сигурно нещо я тормози сериозно милата Sad Дано скоро попремине!

julkata; На мен вече ми тежи в кенгуруто, но съм го разнасяла по час и половина без проблем. Имах и аз разрешение от ортопед. То повече кръстът ти едва ли ще издържи.

elpet: Мисля точно това да й предложа другия път. Искам да знам дали е възможно следващият ни прием на е 6 валентната, а не . Бърка ми в здравето фактът, че не сме ваксинирани против онова менингитовото(все им забравям имената  Rolling Eyes).

Николс: Радвам се, че всичко е минало добре. Чакаме добри новини от тук нататък!

Пайче: Кажи как беше в заведението? Навита съм да го изпробваме, ама дано няма много хора и става за бебоци, че моя обича да пищи понякога  Mr. Green



# 654
  • Мнения: 370
Пари за прахосмукачка не давам, предпочитам я чанта, я палто  Laughing само ако чисти сама си заслужава, ама тези роботите са много глупави, като стигнат препятствие и се блъскат в него и до там, не могат да се сетят да заобиколят.  hahaha
Вчера и аз имах санитарен полуден и не ходихме на разходка, но днес ще се раздвижим в квартала, сигурно ще съм единствената с количка в градинката до нас. Покриха се всички майки, нещо дори и най-закоравелите пейко-подпирачки.
Да похваля заведението на Гурко, дето го линкнах, страхотни торти- има целувчена, последно съм яла такава във Швеция, тук до сега не бях попадала на такава, лимонадата и кафето също бяха много хубави.  След кафето отскочихме до Малечко за чувалче за сън, взех едно много хубаво на PitterPatter за 58 кинта, 2,5 тог-а демек зимно  Wink Много е хубаво розово рипсено кадифе с принт със сиви цветя, на гърдите с бродерия подобно на дантела и отвсякъде обточен с розови паспели, отвътре е памучна подплата. Вчера го изпрах и довечера ще мъчим за кошарата.  Peace

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро



Бяхме на дълъг уикенд в Рибарица.Хубаво беше,камината бумтеше,децата се побъркаха от игра,караници и пак игра.Но с деца толкова

За сухо почистване имам робот и съм много доволна.Ъглите ги минава хубаво,не се заплита по кабелите,хубаво си обхожда стаите,не се обърква,като се блъсне в нещо го заобикаля.А колко мръсотя събира-срааааааааааам

# 656
  • Мнения: 613
Пайче, спечели ме с целувчената торта, да знаеш!  Crazy

# 657
  • Мнения: 370
Оооо, Елфита, значи са поумнели роботите казваш  Thinking а колко е един като вашия?
Моник@ като те чета и нямам търпение и аз да захраня, и аз ще филмирам този велик момент Simple Smile при нас сигурно ще е голямото мазане, че ще е по ЗВБ Вчера ядохме риба и Лили се опитваше през цялото време да се докопа до чинията ми и така гладно гледашв, а пък през деня ме имитираше как ям филийка. А сладкарницата е мъничка, няма място за много колички, ноо тортите си заслужават.

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Оооо, Елфита, значи са поумнели роботите казваш  Thinking а колко е един като вашия?

Явно,да.Твоите впечатления от преди колко години са?Забравих да напиша,че се качва и слиза от и на килим без проблем
Това е моят домашен помощник http://www.irobotbg.com/roomba880.html

# 659
  • Мнения: 370
Аз като цяло не се интересувам от домакинска техника и впечатленията са ми от когато се появиха на пазара  Laughing Сега трябва да се оборудвам с някакви неща кухненски робот и уред за приготвяне на пара, а ако може и един робот, който да виси на печката вместо мен  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт