Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 689
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Деси, огромни благодарности за красивата нова тема. Има едно човешко качество, което аз много ценя и това е отговорността, а ти Деси го притежаваш и много те уважавам за това. Винаги си на линия, когато трябва.  Обичаме те! newsm51 newsm51 newsm51
Ваня, аз също гласувах за нашите хора, благодарности за новия епизод! Изгледах го с интерес. Тая Симге ще мине в отбора на лошите май, хвърли око на земите на Козаклъ. Фърат още не е посмял да каже на Зелял, че той е убил Халит.
Да постна линка на анкетата за батко по-близичко до нас.

http://beauty-around.com/en/voting/item/321-best-turkish-actors

Приятна работна седмица от мен!

# 16
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Още няколко снимки от хотела








# 17
  • София
  • Мнения: 1 395
Хиляди благодарности на Деси за новата тема! А пък аз реших да науча повече за този фамозен хотел-музей в Кападокия и само на положителни отзиви попадам. Обаче в един от тях се казва, че там стаите нямали номера, а се слагали табелки с имената на настанените в тях гости. Интересно на стаите на нашите герои какво ли пише - сигурно МАА и куче и ЙЙ и куче. Предполагам, че кучетата не са в отделни стаи, понеже броят им бил ограничен /на стаите имам превид/ - били само 30. Излиза, че сега като снимат и всички са настанени в този хотел, за външни гости няма място.

Лека нощ ви желая и да не пропусна да ви поздравя с настъпващия 25-годишен юбилей на ДС-ти ноември...

Анкети

По анкетите ти, батко, не си пръв
Йозлем назад в тях също изостана
Не гледаш от екрана вече ти на кръв
и снимката ти паяжина  хвана

Къванч се мъдри гледам най-отпред
Дори Буура в десятката попада
Напразно диря твоя образ блед
Свободно той в класацията пада

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 22:50 от bganio

# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Хиляди благодарности на Деси за новата тема! А пък аз реших да науча повече за този фамозен хотел-музей в Кападокия и само на положителни отзиви попадам. Обаче в един от тях се казва, че там стаите нямали номера, а се слагали табелки с имената на настанените в тях гости. Интересно на стаите на нашите герои какво ли пише - сигурно МАА и куче и ЙЙ и куче. Предполагам, че кучетата не са в отделни стаи, понеже броят им бил ограничен /на стаите имам превид/ - били само 30. Излиза, че сега като снимат и всички са настанени в този хотел, за външни гости няма място.

Актьорите не са настанени в този хотел. Преди известно време имаше снимка  и хотела беше друг.


Ипек със севгилито си.

Султан

# 19
  • Мнения: 315
Започнах да гледам епизод 10 и ще преразкажа една част , но съвсем в съкратен вариант! Hug Hug Hug Hug
Обаждат се на Фърат по телефона,че на баща  му му е прилошало докато бил в кафето!Закарали го в болница.
Екрем отива при Зилял.Тя му прави забележка защо не чука , а той и удря шамар и влачейки я навън казва ,че искал с добро ,но след като не станало щял да действа по неговите методи.В двора на конака пред очите на всички разказва ,че много обича Зилял дори повече от покойния му брат и ,че искал тя с добро да се ожени за него , но тя не пожелала.Зю казва ,че не го обича и няма да се омъжи за него , а пък той казва ,че нейното мнение вече няма никакво значение и той ще спази традициите!!
Тахир поздравява шофьора за решението да помогне на момичето , като и даде своя бъбрек.Звъни му Фърат и го вика в болницата!
Отново Зилял и Екрем:Зилял му крещи ,че не го обича , а пък след тази случка вече дори го ненавижда.Той пък и казва ,че това няма никакво значение и тя ще стане негова жена.Зилял казва ,че веднага взема баща си и напуска този конак.Екрем и казва ,че е крайно време да разбере истината:Влязла ли е жена в този конак излизане няма.Ако остане вдовица се омъжва за най - големия жив брат и всички са знаели за това освен нея ....даже баща и!
В болницата бащата на Фърат разказва истината на Тахир и издъхва./Няма да повтарям случката защото я знаем!/
Екрем-Зилял:
Екрем съобщава пред всички ,че Зилял ще бъде заключена в стаята до сватбата и ако някой се опита да и отвори ще го убие.Зю търси помощ от персонала ,от Недрет и от баща си, но  вижда ,че молбите и остават безрезултатни.Опитва се да избяга ,но Екрем я връща обратно.Заключва я в стаята!
Зилял говори сама на себе:В този момент се сблъскала с релността и начина, по който се живее в конака.Всички я били излъгали/предали/.После казва ,че от този ден вече са минали 8 месеца и живота и се променил напълно./сватбарската музика свири с пълна сила..... hahaha hahaha #Crazy #Crazy/
Зю се приготвя.....Ефсер и другото момиче и казват ,че е много хубава булка.Идва жениха-нашето момче Фърат.Ефсер казва ,че не е на хубаво да вижда булката преди сватбата.Зю от своя страна отговаря ,че толкова лоши неща са преживели ,повече няма накъде.Фърат казва ,че нищо няма да позволи да и се случи.Щял след малко пак да дойде.
Пирназ-Хатун:
Пирназ пита къде са всички,защото е довела тахир при дядо му.Хатун се учудва,че Пирназ не знаела новината за сватбата на зилял и Фърат.Пирназ се зарадва видимо и каза ,че ще отиде в къщи да каже на Екрем. Хатунка и вика да си мълчи ,да не вземе Екрем да побеснее и да направи някоя беля.Пирназ и вика да мълчи.... тя ли ще каже какво ще направи мъжа и.......тя била тази дето го познава най - добре!Хатунка се фръцва и тръгва,тогава Пирназ я напада ,че тя е виновна за случилото се с Екрем , ако не била го забъркала в тази история, Екрем нямало да вземе пари от фирмата и да провали търга заради Сермантови и Тахир нямало да изгони мъжът и от фирмата и от конака.

------------------------------------------

Извинявам се за често повтарящата се дума "казва",ама няма време да се редактирам. Praynig Praynig NaughtyСтана много късно , а утре съм на работа!!! Hug Hug Hug

Утре вечер е епизода!
Мисля , ако имам възможност да гледам!!! Hug Hug Hug
Засега лека нощ!!!  smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 20
  • Мнения: 315
От мен е била "леката нощ" , от мен ще бъде и "доброто утро"  hahaha hahaha hahaha
и разбира се ароматното сутрешно кафенце! Hug Hug Hug Hug


# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 244
От мен е била "леката нощ" , от мен ще бъде и "доброто утро"  hahaha hahaha hahaha
и разбира се ароматното сутрешно кафенце! Hug Hug Hug Hug



Добро утро и от мен! Hug
Успешна нова седмица, незабравими! smile3525

Споделям кафето от Меги с удоволствие! Party
Аз се чудя защо разрешиха сватбата на Зю с Фърад?! Rolling Eyes Сега той бил НАЙ–ГОЛЕМИЯ брат! Де факто пак спазват оня обичай... smile3516

# 22
  • Мнения: 175
Здравейте, Незабравими! Благодаря за уточнението относно хотела. За мен беше важно, в случай, че се наложи да заведа жената там за рождения й ден примерно. В смисъл, че няма да мога да се оправдавам с липса на места. Желая ви една страхотна седмица с едно стихче, което в никакъв случай не е израз на черногледство, а на много по-високите очаквания, които съм имал за всички нас като нация.


ДС-ти ноември

Свободата, свободата -
рой несбъднати мечти
Предизвикахме съдбата,
ала тя ни отмъсти

Правда щеше да царува
Всички бяхме равни уж
Народа щом се налудува
и поля студен го душ

Днес подсмърчаме край Мола
Ровим в кофи за боклук
Че България е гола
няма кой да викне тук

Ех, попарени надежди
Ех, погубени мечти
Всеки гледа изпод вежди
и псувня в душа таи

# 23
  • Мнения: 175
Е, не това си е направо гениално - Фърат се оказва най-големия брат и по право се жени за вдовицата на починалия си брат! И СЕМ сит до уригване, и любовта, честта и т.н. спасени....Защо не постъпиха така и в Незабравима? Ако Мелда се беше оказала истинска сестра на Харун и доведена такава на Еда, щяха да се избегнат всички тия терзания и драми, дето цял сезон ни държаха на нокти. И нямаше да глобяват филма от СЕМ.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 244
Е, не това си е направо гениално - Фърат се оказва най-големия брат и по право се жени за вдовицата на починалия си брат! И СЕМ сит до уригване, и любовта, честта и т.н. спасени....Защо не постъпиха така и в Незабравима? Ако Мелда се беше оказала истинска сестра на Харун и доведена такава на Еда, щяха да се избегнат всички тия терзания и драми, дето цял сезон ни държаха на нокти. И нямаше да глобяват филма от СЕМ.
При такава ситуация много бързо щяха да приключат с ролята на Тюркян/ както направиха с майката на Толга/, а тя доста дълго /най-дълго от възрастните/ се въртя в сериала.
Бганьо, поздравления за днешната Муза! newsm74 newsm74 newsm74 smile3501 smile3501 smile3501

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243








Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 17:06 от vania_e

# 26
  • Мнения: 183
Привет на компанията! wavey wavey wavey
Влизам да се запиша в  темата ,че да не Ви изпускам от очи. Heart Eyes
Благодаря сърдечно на Слънчогледка Яваш за новата тема, на Ваня за инфото, което пуска  newsm51 newsm51 newsm51
Меги, newsm51 и на теб благодарско за преразказа от миналия епизод, че аз още не съм го гледала с превод.Каквото разбрах при онлайн-а миналия понеделник, това ми остана.
Сега да видим днес какви ще ги накъдрят сценаристите.Дали пък няма да "извадят " Тахир от сериала?
...................................

И една снимчица на Серхан с приятели. Пак на софра  cheers/ снимката е от 2-ри ноември/

Серхан е в дъното на масата с очилата. Срещу него стои дъщеря му.

# 27
  • Мнения: 3 203
Привет мили мои незабравимки  Hug Heart Eyes Деска изпращам ти безброй много целувки lovekiss Kissing Heart lovekiss lovekiss Kissing Heart за постоянството ти за безценния ти труд с които успяваш да ни дариш с поредната подготвена от теб тема за незабравим релакс  txtloves newsm51 За всички вас мили дами Ваня ,Благавест ,Меги ,Бон бон ,Пуктиева ,Вени  и останалите момичета които пишете и ни информирате за всички минали ,настоящи и предстоящи  моменти от филма  txtloves Kissing Heart Flowers Bouquetи не на последно място за нашия незабравим bganio-Bygun за неговата неуморима муза  smile3525

# 28
# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт