Боледуване на децата ни – тема 19

  • 32 354
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 565
момичета, благодаря ви много за подкрепата, имам нужда от нея.
свиквам с идеята за операция, полекичка започнах да говоря и с малката.
светле, благодаря, мила. д-р чапкънов днес беше дежурен в пирогов, имахме координатите му ако ни се наложи да ходим по спешност.

# 721
  • Мнения: 21 282
Силви,ти за сливицата реши ли се ?

# 722
  • Мнения: 6 565
лисе, то не ни дават варианти, казват, че трябва третата сливица и ушето едновременно. нямало смисъл едното без другото, защото сливицата води и до проблема с ушето.
как е при вас?  доки каза ли, че може да изчасате?

# 723
  • Мнения: 21 282
Силви,знам ли и аз..уж каза за момента,че всичко е чисто около нея,но ако я пуснем на градина пак - ще е същото,както досега сме карали..
Май ще ходим и ние декември.

Много гуш за вас  Hug

# 724
  • Мнения: 8 265
Лисе аз пък не разбрах защо като всичко е чисто ще оперирате детето. Доколкото помня ти имаше баби да помагат. Можеш да я задържиш. На съседчета така му бяха казали миналата есен. Майката го задържа у дома няколко месеца. После си тръгна на градина. Е, боледува но няма възпаленията от тогава.
Разбирам да е като Силвето да нямаш друг избор.

# 725
  • Мнения: X
Лисе ако има кой да гледа детето го остави у вас до февруари - март. Не правете операция. И ако след това продължи в същия дух мислете за операция

# 726
  • Мнения: 21 282
Да,в нас ще си е  Peace

Благодаря ви,ние пак ще ходим скоро при него да видим ...

# 727
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Лисе,офф,дано се разминете с операцията.
Силве,дано мине при вас леко и да подготвиш добре малката.
При нас и хремата понамаля от днеска с Цилоксана,но си е има още.Сега спи и яко хърка,че чак ме влудява и нямам търпение да идва Понеделник и да отидем на УНГ да видим какво ще каже.Дано да изчистим бактерията и да не се разболява вече толкова често това дете.
Светле,и аз така чух,че вируса бил такъв.

# 728
  • Мнения: 21 282
danaeka  Hug  бързо оздравяване и на вас.

Ох,това хъркане ми е до болка познато.

# 729
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Лисе,благодаря.Наистина това хъркане е ужасно.Уж изтеглих каквото има в носа с помпата преди да легне,а пак хърка страшно.Добре,че имаме АБ поне и ще знаем с какво да го лекуваме,а не на сляпо.
Лошото е,че бактерията е ясленска според педи и сега и да е изчистим пак може да си е лепнем.

# 730
  • Мнения: 21 282
Какъв е АБ ?

# 731
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Лисе,под АБ съм имала предвид антибиограма.На нея гледам,че е чувствителен към Аугументин,Зинат и Клацид.В момента сме с АБ капки Цилоксан,но мисля да изчакам да минем и през УНГ за антибиотика.

# 732
  • Мнения: 21 282
Ааа,ясно аз викам да не пие АБ детенце.  Hug

# 733
  • Мнения: 2 732
Силвиана , успех на операцията .Спокойно всичко ще е наред .
Лисичка ,дано при вас не се налага .
Данаека ,това хъркане и при моето го имаше като слагах АБ капки -обаче при нас и след 10 дена сополите си останаха .Дано ги преборите е да не се налага да пиете АБ .Стафилококи ли има ?

# 734
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Gd3,при нас излезе,че е със стрептокок ериус сега.Той и като бебе на 4 месеца беше пак с бактерия,но стафилокок и със Бактробан се оправихме тогава.Сега ми се струва,че само с капките без АБ няма да се справим.

Общи условия

Активация на акаунт