Искам да кажа ... (10)_10.11-16.11

  • 45 610
  • 1 227
  •   1
Отговори
# 45
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 200
Спорна седмица на всички.
Дари да ти е жив и здрав рожденика!
От гадната мъгла ме боли глава!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 886
  party023 Почерпете се за здравето на сладура, направо забравих да кажа. Голяма драма сутринта с един червен пуловер докато облечем, а така му ходи. И едни палци за днес, че съм на интервю в 14.00. Praynig
  bouquet newsm59

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 825
Гледам телевизия. Американски реалитита. Бе тия хора НАИСТИНА ли живеят така?!!? "Хъни Бу-Бу", "Патешка династия", "Кейт плюс 8" , "С дъщеря ми сме бременни", "Невероятните спестовници", забравих как се казва онова за пазаруването с купони, оная простотия с недвижимите имоти за нудисти, да не говоря за идиотията с "медиума".

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 619
Честит Рожден ден на малкия рожденик! Да е жив и здрав!

Дари, успех!

Тези реалитита никога не съм ги гледала, но снимки на Хъни Бу-то и майка му съм виждала в компромантната Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 23 120
Дари, да ти е живо и здраво детенцето и да сбъдне всичките си детски мечти.  Heart Eyes

Най-щастливият ми ден в годината е РД на дъщеря ми. Започвам приготовления няколко месеца по-рано и летя от еуфория на празника й.

# 50
  • Мнения: 14 364
Спорна седмица, дами!
Да са живи и здрави рождениците!


# 51
  • Мнения: 4 199
Никога не съм гледала тези формати, но за Англия мога да кажа, че е нормална картинка да видиш жена на средна възраст и младо момиче да тикат колички заедно: майка и дъщеря. Често майката е по-младежки облечена от щерката и често бебето ''чичо'' е по-малко от ''племенника''.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 825
Тези реалитита никога не съм ги гледала, но снимки на Хъни Бу-то и майка му съм виждала в компромантната Simple Smile
Погледай.  Shocked Shocked #Crazy ooooh!

# 53
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гледам телевизия. Американски реалитита. Бе тия хора НАИСТИНА ли живеят така?!!? "Хъни Бу-Бу", "Патешка династия", "Кейт плюс 8" , "С дъщеря ми сме бременни", "Невероятните спестовници", забравих как се казва онова за пазаруването с купони, оная простотия с недвижимите имоти за нудисти, да не говоря за идиотията с "медиума".
Толкова, колкото ние живеем като в "Биг Брадър" или "Къртицата".

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 23 825
Ами не. На тия хора им ходят в домовете. По-скоро да сравниш с ..... де да знам... "Черешката на тортата" може би.

# 55
  • Мнения: 11 715
Имам нужда от помощ от някой, който е на "ти" с ексел-а и има 15-тина свободни минутки да ми помогне.
Накратко имам една задача - да съставя таблица, като използвам формули. Дотук добре.
Но последните две условия ме стопиха. Едното е да се направят диаграми. С тях се справих горе-долу, но така и не успявам да направя легендата  ooooh!
А другото, което ми остана даже и не знам какво е  Blush

Та с две думи - мога ли да пратя задачата по е-майл на някого, за да ми помогне.

# 56
  • София
  • Мнения: 10 825
Когато съставяш графиките, още като селектираш кои данни да ползва има едно чекбокс-че където трябва да отбележиш дали да има или да няма легенда.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 115
Дари, да ти е жив и здрав рожденика, много усмивки! Стискам палци за интервюто.
Цвети, благодаря, а дано...

# 58
  • Мнения: 11 715
Когато съставяш графиките, още като селектираш кои данни да ползва има едно чекбокс-че където трябва да отбележиш дали да има или да няма легенда.

Абе уж го правя, ама явно не както трябва  Blush
Легендата се появява, но не успявам да сложа наименованията на съответните места. Събира ми ги всичките на едно място.

Цвети ми писа лични - и тук да ѝ благодаря  Hug

# 59
  • Мнения: 2 352
Честито да ти е момчето, Дари! И на тебе честит празник!

Общи условия

Активация на акаунт