Много мина ,мъничко остана,Януари наближава да се гушна с мама ... 9 тема

  • 39 713
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Ех че хубаво, kiara_g, бременеете си заедно със сестра ти Simple Smile Two Hearts
И аз съм като теб - дай Боже така да е и докрая  newsm17
Не ми тежи, нищо не ме боли.. а не са ми никак малко килограмите Simple Smile
Бебка си шава поносимо, в някои дни е малко по-активна.

Финалът е важен.. Лека, тежка бременност.. само всички бебчета да са живи и здрави накрая!!!
 newsm17 smile3504

# 31
  • Мнения: 351
Никид   bouquet
Щях да пиша нещо, но забравих  Crazy Както и да е................
Аз бих искала да съм вестинелка, но съм в чужбина и не знам момичетата колко ще искат да се набутват точно на мен да ми пишат  Laughing Иначе съм към края на януари и имам достатъчно свободно време Mr. Green
Хайде момичета, вижда му се края вече!!!

# 32
  • Мнения: 13
Ето това е календара, по който е най-вярно изчисляването http://www.ladypill.com/calendar.php .
Написано е как точно се ползва  Heart Eyes

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Желаещите момичета да бъдат вестителки,нека ми пишат на лични моля,за да ви добавя в 1-ви пост.

# 34
  • Мнения: 39
този който е дала bebolinaa го използва моя АГ Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 128
Днес, отивайки да си поръчам бебешката кошарка, се натъкнах на ето този комплект на TOMMEE TIPPEE
http://www.hippoland.net/tommee-tippee-komplekt-za-k-rmene
но на промоция - само за 42 лв. JoyПоследната бройка!
Дано ни свърши добра работа, имайки предвид че е една от предпочитаните марки!
Вие към кои марки сте се насочили?
 

# 36
  • Мнения: 744
Аз докато се ориентирам, че има нова тема и си писах в старата Joy Та, да се похваля и тук.
Днес бях на консултация и ми потвърдиха със сигурност, че ще си имаме още едно момиченце. Много ми е радостно, че ще са ми двенки с малка разлика, много разчитам да се разбират. Даже ми дадоха снимка на личицето й, като я показах на таткото, той веднага отсече, че приличала на него Laughing
Като го гледам как се радва на дъщеря си сега, няма да има по-щастлив от него като се появи и другата му щерка.

# 37
  • Мнения: 97
ivaila_871 какво става с бебенцето , дойде ли му " пауара "  newsm53

# 38
  • Мнения: 171
Здравейте бъдещи мами! На всички тук Честит празник и съвсем скоро да ни се увеличат семействата с едни сладки бебоци ( но не преди началото на девети месец  Naughty)
Както някой беше писал и на мен корема понякога като ми се пишка и ми се втвърдява, но общо взето нямам много подготвителни. За сметка на това всяка нощ сънувам кошмари свързани с преждевременно раждане ...такова облекчение като се събудя  ooooh!
От няколко дни обаче имам ужасни киселини, не мога да се нахраня. Добре, че студеното мляко ми помага.
Ние вече купихме количка, тоалет за изписване и едно одеалце. Но утре ще ходим за креватче и мисля в началото на декември да накупувам всичко останало наведнъж.

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Ето това е календара, по който е най-вярно изчисляването http://www.ladypill.com/calendar.php .
Написано е как точно се ползва  Heart Eyes

Точно този календар имах предвид. Не е сложен.

# 40
  • Мнения: 127
Здравей, Daniviv!
ЖК ми я води д-р Белчева във ВМИ. Тя ми пуска изследвания и ми дава болничен.
От началото на бременността ходя при д-р Паскалева. Ще раждам в Торакс.

Супер и аз ще раждам в Торакс Simple Smile аз съм на ЖК при доктор Х. Кунчев Simple Smile Кога е твоят термин ?

# 41
  • Мнения: 286
Здравейте коремчета и коремища Party!
Хихи..

Благодаря на Никид за новата тема  bouquet!

В предишната ви бях писала за багажа за родилното, но никой, освен Никид, не ме отрази newsm78 Laughing... та ще повторя въпроса си пак - подготвили ли сте си багажите за родилното и какво слагате, както и към раждалите мами - какво ви беше необходимо, някакви съвети?

И аз мисля в Шейново да раждам, ще гледам за лекциите да съм свободна, дано да успея да ги посетя, че ми е интересно...

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Мога да препиша какво е необходимо според плевенското родилно. Нищо не съм приготвяла още.

# 43
  • Мнения: 351
Здравейте коремчета и коремища Party!
Хихи..

Благодаря на Никид за новата тема  bouquet!

В предишната ви бях писала за багажа за родилното, но никой, освен Никид, не ме отрази newsm78 Laughing... та ще повторя въпроса си пак - подготвили ли сте си багажите за родилното и какво слагате, както и към раждалите мами - какво ви беше необходимо, някакви съвети?

И аз мисля в Шейново да раждам, ще гледам за лекциите да съм свободна, дано да успея да ги посетя, че ми е интересно...

Нищо не съм подготвила все още. В петък съм на ЖК и ще питам какво трябва да си нося и какво осигуряват от болницата. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 636
Нищо не съм подготвяла нито първия път, нито сега. Отивам само с документите, те ми осигуряват всичко..

Общи условия

Активация на акаунт