MAC & Sephora - 26 тема

  • 55 756
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
А има ли сетове със спирала hypnose? Каква им е цената по магазините?

# 61
  • Мнения: 31 294
Здравейте,

Може ли някоя добра душа да ми даде идея за малка, подаръчна палитра от Sephora? Преди време бях виждала една много сладичка, направена като книжка, нещо подобно на това. Има ли ммм нещо такова по нашите магазини?  bouquet
Има, има отивай. Hug  bouquet И други още по-сладки палитри има. Heart Eyes

Момичета, понеже напоследък съм много привлечена от Бенефит, моля да ми разкажете по-подробно какво харесвате и ползвате от марката?
Някои хитрини, любими блогове, сайтове, статии с продукти и гримове от марката. Някой ако има нещо за размяна също може да пише или ако не ползва някои продукт, защо не го е харесал?

# 62
  • Мнения: 2 045
Аз тази година намалих доста покупките, защото декоративната ми колекция се разпростираше в 2 апартамента и доста неща изхвърлих, но въпреки това, нещото, което последно доста ми хареса, e пудрата на Шанел. Преоткрих също бялата козметика на Сефора - в момента съм се запасила яко с техни неща, особено маслата за тяло - за мен вече те са номер 1!
Разочарованието ми беше главно глосовете на Шанел - лепкащи ми идват.


Здравейте,

Може ли някоя добра душа да ми даде идея за малка, подаръчна палитра от Sephora? Преди време бях виждала една много сладичка, направена като книжка, нещо подобно на това. Има ли ммм нещо такова по нашите магазини?  bouquet
Има, има отивай. Hug  bouquet И други още по-сладки палитри има. Heart Eyes

Момичета, понеже напоследък съм много привлечена от Бенефит, моля да ми разкажете по-подробно какво харесвате и ползвате от марката?
Някои хитрини, любими блогове, сайтове, статии с продукти и гримове от марката. Някой ако има нещо за размяна също може да пише или ако не ползва някои продукт, защо не го е харесал?
Денси, аз съм огромен фен на марката, в момента голяма част от декоративната, която ползвам, са техни неща (ако искаш ще ти пиша на ЛС от какво съм доволна!) Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 19:27 от Holly Pink

# 63
  • Мнения: 31 294
Ооо да, благодаря ти много! Пиши на лични или най-добре тук за да четат и други изкушени мацки. Щандовете в двете наши Сефори са много добре заредени и могат да се купи почти всичко.

# 64
  • Мнения: 3 345
Веси, за съжаление, и аз не съм впечатлена от пинсетите на Tweezerman.
Имам и двете - заострената и обикновената.
Първата почти не се налага да я използвам, а втората и при мен накъсва косъмчетата, съответно съм я зарязала и използвам една за... 50 ст. или някаква подобна цена, защото ми върши чудесна работа.

Или аз съм много нескопосана в ръцете или косъмчетата ми са твърде тънки Crossing Arms

Денси, и аз ще си помисля за продуктите на Бенефит, които имам и ще споделя Hug

# 65
  • Мнения: 2 557
Харесвам много коректора на Бенефит Erase paste, единствено той ми прикрива тъмните кръгове под очите.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 500
На Бенефит много любим ми е ружът Далас. Стои много нежно и естествено. Ползвам го много често. Peace

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
А има ли сетове със спирала hypnose? Каква им е цената по магазините?

Наскоро взех от Сефора Парадайз за приятелка комплект Спиралата, заедно с дегримьор и още нещо - молив или околоочен продукт - не помня точно, бяха на цената на спиралата  Peace

# 68
  • Мнения: 3 248
Аз си харесвам всичко купено, нямам разочарования.

Минах през Сефора набързо, но нищо не ме грабна.

# 69
  • Мнения: 13 627
Написах едно ревю за CAMÉLIA DE PLUMES. Снимките естествено не показват цялата красота, но толкова успях да докарам Simple Smile

Пожелавам ви ако има още желаещи за нея да си я намерите!  Hug



http://www.makeupgalaxy.com/2014/11/chanel-camelia-de-plumes.html

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Пропуснах да спомена още един за мен ВЕЛИК продукт  - флуида беж на Шанел - покривен, много покривен, взех 30, като з акожа с тен - много хубав - без оранжево или морковен. Както велвет червилата са мат и озаряващи, така и флуидът е хем кадифен, хем сочен, не като Велвет ФДТ, много, много впечатляващо и прекрасно  Heart Eyes

За мен е връх на тонираните продукти, не съм имала по-добър  Peace

# 71
  • Мнения: 1 194
Ето точно този отзив на Алена ме грабна и мен. Моето мнение съвпада изцяло, и аз съм с номер 30. Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 9 531
Момичета имам нужда от малък преговор върху материала. Laughing

НА кое му викате нова формула на метеоритите, че гледам те са голяма и малка кутийка. Едната е с видимо лъскави топчета и е над 50гр. другата е 25гр.? Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 5 498
Да похваля и тук новата спирада на Ланком.Не я използвам точно както по картинката е показано,но оформя доста хубаво миглите,не се напластява и не се рони.А и лесно се сваля.

# 74
  • в белята
  • Мнения: 536
А дали има зареден сет с ANR eyes Е.Л. в Сефора ,че ми трябва за подарък ?
 

Общи условия

Активация на акаунт