MAC & Sephora - 26 тема

  • 55 766
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 627
Момичета имам нужда от малък преговор върху материала. Laughing

НА кое му викате нова формула на метеоритите, че гледам те са голяма и малка кутийка. Едната е с видимо лъскави топчета и е над 50гр. другата е 25гр.? Thinking
Новите са вече 25 грама  Peace И самата кутийка е различна, иначе като размер изглежда напълно еднакво със старите.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Пропуснах да спомена още един за мен ВЕЛИК продукт  - флуида беж на Шанел - покривен, много покривен, взех 30, като з акожа с тен - много хубав - без оранжево или морковен. Както велвет червилата са мат и озаряващи, така и флуидът е хем кадифен, хем сочен, не като Велвет ФДТ, много, много впечатляващо и прекрасно  Heart Eyes

За мен е връх на тонираните продукти, не съм имала по-добър  Peace
Подкрепям!!! Само грим ми правиха с него, но еее много добър продукт .

# 77
  • Мнения: 5 012
И аз го пробвах скоро този флуид, но 3ката ми беше ъмен, а при 2ките се получава едно сивеене на моята кожа  Confused и с други продукти ми е правило впечатление и е много неприятно.  Sad

# 78
  • Мнения: 31 358
Да и на мен никак не ми харесва този флуид. Все едно нямам нищо на кожата. 30 ми е тъмен и не ми харесва как стои на кожата ми. 20 абсолютно сивее.
Съветвам да се пробва задължително хубаво с грим на цяло лице преди да се замисля покупка. За мен е един от най-слабите продукти излизали под името на Шанел тази година.
За сметка на него на мен страшно ми пасва СС крема на Шанел. Похарчила съм цяла туба от него.

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 10:34 от densi

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз го тествах, но определено не ми пасна като цвят, а и не стои добре на комбинираната ми кожа Confused Според мен е по-подходящ за нормална към суха Peace

# 80
  • Мнения: 5 012
Дени, лъсваш ли със СС на Шанел и има ли покривност?

# 81
  • Мнения: 31 358
А лъсвам, аз със всичко освен с новата пудра фон дьо тен на Шанел лъсвам, та не съм показател. След около 6 часа си лъщи челото. Затова и винаги нося Метеорити отгоре. Покривност няма голяма, но стои много естествено. Пъпки, пори и други неравности обаче не крие. Той е само един напасващ се цвят. Пробвай го непремнно, има доста верни фенове. Hug

# 82
  • Мнения: 5 012
Ще го пробвам, напоследък консултантките /в Сефора/ са доста отзивчиви, дават проби от всичко.  Grinning
Искам нещо за през деня, което да не личи, просто да прави кожата ми по-хубава. порите ми стана ясно, че няма как да скрия, вече не се и опитвам, идеята ми е да изравни цвета и да не лъщи. Сега съм с ББ на Диор нюд, поти отговаря на изисванията ми, но все ми се пробва нещо ново.
Пробата на новата пудра фдт на Шанел беше пълен провал при мен, трябва да видя кога е моята консултантка на работа и да я пробвам пак. Дали ще се сработи с Метеоритната база на Герлен, имам доста от нея  и не ми се купува ноа?

# 83
  • Мнения: 31 358
Не знам не съм пробвала, моята Метеоритна съврши много отдавна и след това не съм купувала нова, защото харесвам много повече златната. А сега в момента не ползвам никаква база, нито пък фон дьо тен или тониращ крем, а само новата пудра на Шанел и кожата ми е по-хубава от всякога.

# 84
  • Мнения: 5 500
Преоткрих също бялата козметика на Сефора - в момента съм се запасила яко с техни неща, особено маслата за тяло - за мен вече те са номер 1!
Сподели кои са тези масла.Май не съм ги виждала,само лосиони за тяло гледах.
Ако някой има идея за луксозно олио за тяло или по-скоро даже ми трябва за вана-за подарък  newsm78 Не намирам такава тема.Гледах едно на Шанел но нещо аромата не ми хареса.
Денси -аз на Бенефит имам само хайлайтъра High beam-ама нещо не ме кефи много.

# 85
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Не знам не съм пробвала, моята Метеоритна съврши много отдавна и след това не съм купувала нова, защото харесвам много повече златната. А сега в момента не ползвам никаква база, нито пък фон дьо тен или тониращ крем, а само новата пудра на Шанел и кожата ми е по-хубава от всякога.

Денси,моля те сподели какво ползваш преди фдт като изм.продукт,тоник,серум,крем/овлажнител,че така добре ти се лепи пудрата на Шанел???   bouquet Може и на ЛС  Peace Иначе споменатия СС крем и на мен ми пасна страхотно(мазна кожа,тук-там някое зачервяване и пъпчица,че и леко разширени порички) като за всекидневен продукт с цвят и добър Spf.Привършвам тестова опаковка от 5мл  и при първа нужда от такъв тип продукт,че ги натрупах доста ще го закупя в пълен размер

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 12:20 от Irina Popova

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
CC крема на Шанел не е лош ама цвета нещо... и някак си ми идва плътен и сух . Бая мостри имам от него и слагам ли слагам бе не ме убеди да го купя . Иначе не е лош, но за цената си можеше да се напънат малко повече .
Флуидът Беж ми напомня на Too Faced beauty balm-а , който много харесвам в цвят Нюд , мисля.
А в Сефора заредиха ли новите прахобразни фдт на Too Faced? И ако сте ги пробвали , отзиви плсс

# 87
  • Мнения: 31 358
А и аз харесвам много Бюти Балма на Too Faced. Heart Eyes

Денси,моля те сподели какво ползваш преди фдт като изм.продукт,тоник,серум,крем/овлажнител,че така добре ти се лепи пудрата на Шанел???   bouquet Може и на ЛС  Peace
Ползвам новия серум на Сисли и Sublimage Le Fluid на Шанел. Хидратиращ крем Био Бяло грозде на Билка и в момента вечер противобръчков на Ланком. Околоочен на Шанел и от същата линия противобръчков на Ланком. Измиващи, тоници, скрабове, четки и други такива неща не ползвам.

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
На мен цялата серия Sublimage на Шанел много ми хареса, но кремът определено е за кожа бедна на липиди  Peace Дори за мен беше малко в повече от нужното  Peace Иначе - серум, маска, дегримьор, околоочен - перфектни  Peace

# 89
  • Мнения: 31 358
И на мен ми харесва страшно серията. Крема ми е тежък, но серума и околочния са върха за моята кожа.

Общи условия

Активация на акаунт