Варненски мами за разходки и събирания

  • 72 073
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 30
Днеска го даваха 4 градуса, ние направихме една далечна разходка, която Ралица проспа под найлона без да мръдне. Дават го утре същото.

# 166
  • Мнения: 3
Днеска го даваха 4 градуса, ние направихме една далечна разходка, която Ралица проспа под найлона без да мръдне. Дават го утре същото.
Да добре си направила. Децата спят добре на разходка. Стига да е сухо и тихо времето да няма вятър и мъгла е идеално. Simple Smile

# 167
  • Варна
  • Мнения: 30
Така е, но да си призная в сравнение с баткото, малката прекарва много по-малко време навън. Sad Тежи ми на съвестта, но не сварвам. Та времето е хубаво, бихме могли да се организираме квартално.

# 168
  • Мнения: 3
Много ще се радвам да се организираме и да се видим. Но може би след празниците, сигурно сега всички са на някъде - на почивки, при близки и роднини. Весели празници на всички и дано се срещнем през Новата година Simple Smile

# 169
  • Варна
  • Мнения: 30
Весели и от мен! Дано да има хубаво време за една бърза разходка през новата година. Simple Smile) И най-вече всички да са здрави, че е плъзнал грипа. :/

# 170
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Здравейте, момичета
За Много години и много здраве на малчовците и на нас Simple Smile
Да питам някой който му е по прясно как ставаше биохимичния скрининг в Св. Марина.
Не мога да намеря телефон на който да се обадя, а май не се записваше час ами направо се отива?!
Благодаря предварително за всяка инфо (може и цена)

# 171
  • Варна
  • Мнения: 1 361
БХС вече е по здравана каса до колкото знам, аз с първата ми бременност (2014г) го направих в МЦ Младост около 48лв ми излезе всичко и получих стряскаще резултати.. 1:50 на стойности 1:10000...ходих е София за амниоцентеза 400лв.и сега с втората бременност (2016г) генеколожката ми вика  че вече е безплатно  да го пуснем.. Отказах категорично да се подлагам пак на  такъв стрес.. 👍
За Св. Марина ако отидеш с направление от генеколог би трябвало да платиш само таксата за взимане на кръв другото го поема касата. Simple Smile

# 172
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
И аз четох някъде, че вече е безплатно. Иначе 2015 си правих платено и помня някакви 40-50 лв. Малко е безсмислено това изследване, но за всеки случай ще отида пак. Поне ако е наред може човек да си спести феталната морфология.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Бхс и фаталната са различни неща.. Вярно и при двете може да се определи дали има някаква аномалия, но фаталната е Хубаво да си я Направиш там гледат  как се развива бебчо ръце крака гръбнак, правят се измервания не само за аномалии а и за самото развитие. Не  е или едното или другото...
 хубаво е поне  фаталната морфология да направиш вместо БХС... тя е по обстоен преглед  на самото бебе,   а бхс е изследвания на твоята кръв какъв процент има да родиш бебе с някаква Аномалия, пак казвам двете са различни неща👍☺️

# 174
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Това го знам. Но на фетална няма да ходя в не знам коя късна седмица беше и като открият нещо какво:) А БХС ако е в норма ти дава инфо че няма някаква голяма генетична малформация. Естествено аз препоръчвам всеки да си прави всичко, но за мен така стоят нещата.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 30
За много години и от мен Simple Smile
Момичета, някой да е пробвал kangoo jumps гледам, че има в Палах? Имам много килца за сваляне и много кекави колене, а това чудо (което не бях чувала до оня ден) го водят много щадящо за ставите. Че мисълта ми е, че ще си търся дружка евентуално да агонизираме заедно.  Simple Smile Blush

Последна редакция: пт, 27 яну 2017, 01:41 от mors

# 176
  • Мнения: 442
За много години и от мен Simple Smile
Момичета, някой да е пробвал kangoo jumps гледам, че има в Палах? Имам много килца за сваляне и много кекави колене, а това чудо (което не бях чувала до оня ден) го водят много щадящо за ставите. Че мисълта ми е, че ще си търся дружка евентуално да агонизираме заедно.  Simple Smile Blush
Здравей! И аз проявявам интерес. Знаеш ли колко струва една тренировката? Кои дни и по кое врвмв можеш да ходиш евентуално, че при мен е малко сложно.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 30
Според сайта им пон, ср и петък от 09 до 10 сутринта е групата за начинаещи. Цената е 9лв на посещение (с включени обувки), не пише нищо за месечен абонамент или от сорта. Още не съм се престрашила да се обадя Mr. Green
Че така, по-скъпички са заради обувките предполагам. Но уж са много ефикасни и щадящи ставите, кръста и гръбнака, което ми е приоритет. Поне на книга всичко звучи чудесно, само не знам дали ще се справям с натоварването след няколко годишно седене и дебелеене. Rolling Eyes Имам и притеснение, че може да нямат моя номер обувки (35ти baby_neutral ) Че така, ако има шанс да ходя с някой ще ми е много по-комфортно Blush

# 178
  • Мнения: 442
Според сайта им пон, ср и петък от 09 до 10 сутринта е групата за начинаещи. Цената е 9лв на посещение (с включени обувки), не пише нищо за месечен абонамент или от сорта. Още не съм се престрашила да се обадя Mr. Green
Че така, по-скъпички са заради обувките предполагам. Но уж са много ефикасни и щадящи ставите, кръста и гръбнака, което ми е приоритет. Поне на книга всичко звучи чудесно, само не знам дали ще се справям с натоварването след няколко годишно седене и дебелеене. Rolling Eyes Имам и притеснение, че може да нямат моя номер обувки (35ти baby_neutral ) Че така, ако има шанс да ходя с някой ще ми е много по-комфортно Blush

Звучи добре. Много бих искала да дойда с теб, обаче аз мога само след 17: 30 и в почивните дни, когато мъжът ми си е вкъщи, защото иначе няма кой да гледа малкия сутринта. А и да ти кажа честно аз също ще се чувствам комфортно с дружка, отколкото сама. Много жалко, че няма да мога. Ще кажеш после как е.  Wink А ако чуеш да има и през почивните дни, може да отидем заедно някой път.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 30
 Събота и неделя пише, че има, явно по-напредналата група. Можеш да следиш на сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт