МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 17

  • 77 011
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
ddfoteva, добре е да се запишеш за лекцията, защото преди даваха подаръчета, а така си гарантираш такъв, ако има предвиден за тази лекция. Ето ти и линк където може да се запишеш: http://www.devamaria.com/bg/medical/biberon/graphic  Laughing
Да, така и направих. Лекцията беше доста полезна и интересна  Simple Smile Даже вече се записах и за следващата седмица  Grinning

# 16
# 17
  • Мнения: 110
Записче от мен   bouquet

# 18
  • Мнения: 7
Момичета, днес в един сайт попаднах на информация за кампания за превенция на остеопорозата в Света София. Не пишеше обаче дали се плаща и ако да - колко, ако знаете ще съм ви  благодарна, защото мисля да заведа майка да се прегледа.

# 19
  • Мнения: 52
Момичета, днес в един сайт попаднах на информация за кампания за превенция на остеопорозата в Света София. Не пишеше обаче дали се плаща и ако да - колко, ако знаете ще съм ви  благодарна, защото мисля да заведа майка да се прегледа.

Да плаща се. Днес гледах във фейсбук 10 лева и кампанията е до 17 декември. Трябва предварително да запазиш час. Звънни в МЦ-то и там вече ще ти кажат с подробности кое как.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 88
Момичета , секцио по предписание плаща ли се ? Водя се при техен лекар

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 524
Момичета , секцио по предписание плаща ли се ? Водя се при техен лекар

Всяко секцио е по предписание.Да, плаща се, цената е преференциална щом си при техен лекар.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 121
Ако си техен пациент, цената е 250 лв.

# 23
  • Мнения: 140
Някой знае ли този месец дали доц. Миглена Георгиева ще преглежда в МЦ Света София?

# 24
  • Мнения: 123
Някой знае ли този месец дали доц. Миглена Георгиева ще преглежда в МЦ Света София?

На 30 ноември ще е в Бургас, вчера ходихме с една приятелка да записва час за мъника си. Може и по телефона да запишеш час, но просто бяхме до мед.център и се отбихме Simple Smile

# 25
  • Мнения: 35
Здравейте!!! Може би вече е коментирано, но от работа не ми остава много време да чета предните теми. Бих искала да питам какво бихте ми казали за д-р Минчев??? Колко пари взема за раждане ако реша да избера него??

# 26
  • Мнения: 223
Минчев е най-страхотния лекар лично за мен Simple Smile За всички лекари цената е 250лв

# 27
  • Мнения: 123
Д-р Минчев е страхотен специалист Heart Eyes. В началото бременността си я водих при него, в последствие се прехвърлих при д-р Костова (тя също е голямо съкровище Heart Eyes), тъй като наплива за него е огромен и никога не успявах да си запиша часове навреме.
Diana, само да вметна, че не за всички лекари е 250 лева изборът, за д-р Хубчев е 500 лева.  Peace

# 28
  • Мнения: 223
Да така е права си за Хубчев извинявам се   bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт