Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 416
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 581
TDI, много ти се кефя!  bouquet
На Свети тренировката я записах и още утре смятам да я пробвам, но с по-малки тежести.
За днес почивка.

Аз пък много се дразня на хранителните навици на хората като под хората визирам разбира се само близки такива. Честно казано никак не ме вълнува кой как изглежда и с какво се храни, всеки си има глава на раменете. Но когато виждам майка ми например или най-близката ми приятелка да ядат безумни комбинации, при положение, че имат и здравословни проблеми ми идва  #Cussing out

Днес се виждам с една позната която докато хапваше сандвич тип джоб с различни плънки  и сосове ме изпрати от магазина с думите : Уф, как неблагородно ти завиждам Joy Joy

Рейн, искам да те попитам ти коя програма точно правиш на бледнерите, новата 8 седмична или старата 4 седмична за заети хора?
Аз имам старата и да ти кажа съм доволна в края на програмата имах най-голяма промяна в долната част на корема и в раменете и ръцете.

За целулита да кажа, че съм ползвала този продукт на Кройтерхоф май беше заедно със серума и освен, че ми се запали д то, реално ефект не видях никакъв. От както обаче започнах да седя на топка, а не на стол и правя предизвикателството на Румяна, резултат имам и то много добър. Слаба съм, но целулита с годините ми се появи и е доста упорит.

# 721
  • Мнения: 6 604
За  днес отчитам Блек Джек във фитнеса. С моя "противник" решихме да се предизвикаме . Няма да повторя . Исках да се откажа на половината,но ме досрамя. И момчето го досрамя да се откаже. Но все пак се предаде почти на края. Аз обаче на инат го изкарах. За 37 мин. ПОсле правихме малко корем.
Утре обаче съм пак в залата, този път да си направя деня от програмата на Любо.

# 722
  • Мнения: 2 883
Здравейте

аз от сутринта от 9ч съм готова с отчета, но форума не работеше  Crossing Arms
За днес HIIT Like a Girl Round 2 - Fat Burning HIIT Cardio Workout правя я за 2-ри път и вече не ми е чак толкова трудна, за това добавих и по - голямата част от Six Pack Burn Out - Intense Abs Workout - която вчера Теди сподели, много добре си натоварих мускулите на корема, оаз имах още лека МТ от онзи ден със на Зузка тренировката и моите добавки - хем беше много кратка, хем си тежи на мястото  Grinning И днес се довърших.

Хоп в момента правя 4- седмичната, но имам и 8- седмичната, и нея мисля да направя. Харесват ми много Фитнес Блендърите, даже препоръчвам на мои познати, които искат да спортуват - хем всичко е интервално, отчитат секунди, почивки, всичко, и така хубаво обясняват. Има време и дъх да си поемеш, докато при Джилиан, особено на кардио 3 ( Twisted Evil) хич не те оставя да си поемеш дъх.

# 723
  • Мнения: 10 026
Привет!

Отчитам 2 часа йога.
Аз съм добре с тренировките, но не мога да се разбера с храната и това е.

# 724
  • UK
  • Мнения: 600
Ей, Дана, страшно ти благодаря за информацията за Джилиан!  Hug  Да, на 18-ти ще е в Глазгоу! Party Party Party  Ще видим дали ще успея да се добера до нея, че бебето малко ми виси на цицата през 2 часа и как да го оставя точно в 7 вечерта newsm78 

ТДИ, точно че от животинския протеин се усвоява малка част... аз като ям предимно растителен и не ми трябва толкова много! Далеч съм от мисълта да спорим Peace

За днес отчитам ден 50 от 90 предизвикателство.

И ви черпя с вечерята ми:
Салата зеленини, домат, краставица, авокадо, царевица на пара, кълнове леща, сол, зехтин.
И гвоздеят на вечерта - печени кестени!



# 725
  • Мнения: 1 088
Хо-хо това прилича на моята вечеря -нахут, маруля, краставица, червен лук, домат, домашни маслини. За кестените завидях  Grinning

Аз си харесах днес за проба и разнообразие ден 60 от предизвикателството на Румяна. Правих ниво 3 с 10кг. и само ме е яд, че нямах време за още един кръг, защото в три кръга щеше да е много добра тренировка. Хареса ми.
Изпълнявах упражненията по-бързо от нея и си почивах, докато я чаках  Wink
Това което ме подразни е, че на ниво 3 (бърз преглед на някои дни от програмата) в стремежа си да увеличи степента на трудност на упражненията достига до усуквания и превъртания напълно излишни по мое мнение да не говорим, че не виждам смисъл в тях, а отделно може да се достигне до травма.
С две думи истината е някъде по средата на ниво 2 и 3, лично мнение  Peace

# 726
  • Бостън
  • Мнения: 13 636
Oх, най-обичам след тежко парти поне 3-4 дни да не готвя изобщо и да дояждаме! След тези 40 души на Тенксгивинг няма да докосна тенжера още 2 дни  Grinning

Аз пасох салата от 2 вида ряпа, моркови и цвекло + крем супа от карфиол... по линията на белтъчините съм в отбора на Мис Дрийми;  на никой отдавна вече не бая и не опявам за ядене/спорт - всеки си пати от собствения акъл. 21 век е в края на краищата, инфо бол  Peace

1 час кардио и 2 болни деца, мда...

# 727
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Добро утро,

От любопитство реших и аз временно да правя 90дневното предизвикателство на Румяна. Вчера правих ден 1, а днес ден 2, трето ниво. Със смесени чувства съм. Може би защото не съм свикнала да тренирам с нея. Ще продължа поне още седмица и ако ми хареса, ще действам нататък, ако не се връщам към позабравеното старо.

Знаете ли кога излиза новата Инсанити? Гледам, че и Боб ще пуска нещо ново. Любопитна съм...

По темата за протеините: преди и аз много се страхувах да не ми падне приема на протеин, но осъзнах, че и умерени количества протеин ми вършат работа. Най-важното е, храната да е пресна и непреработена. Но нямам никакво намерение да ставам вегетарианка, веган пък въобще. Не виждам причина да си го причинявам на този етап. Но определено си обичам растителната храна и в момента комбинацията с месо ми действа добре.

Агент, 40 човека, уоу. Къде събра толкоз народ и как го изхрани?  chef

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 08:29 от Nuclear

# 728
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз знам, че растителния протеин се усвоява по-добре в комбинация с животински  Peace

# 729
  • Мнения: 741
Добро утро/ден

Отчитам:
1. разтягане на ластик за гръб
2. ходещи лицеви
3. от лег с гира повдигам нагоре за корем/повдигане на крака от лег/плъзгане на крака от планк към даундог
4. клек
5. страничен напад
6. хип тръстер
7. бърпи 10 бр

3 рунда  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 817
Хохохохохохооооооооо, майко мила! http://vimeo.com/111128417
Исках само да споделя очакването на новата програма на Боб, нали се отчетох авансово.

# 731
  • Мнения: 2 883
Набързо отчет от мен интензивно кардио и горна част от ФБ + Боди кръш за горна част от Зузка, много добре се получи комбинацията  bowuu

Като стана въпрос за протеини: червеното цвекло и лещата богати ли са на протеини?

# 732
  • Мнения: 5 405
А това програма или една тренировка ще е на Боб? Че той до сега май програми си няма..

# 733
  • Мнения: 817
А това програма или една тренировка ще е на Боб? Че той до сега май програми си няма..

Програма е.

# 734
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Привет!!

Отчет от вчера! - 50мин функционално изпълнение на машина - "снегорин" върху заледена пързалка, придружено от пируети на пилатес, балет и нов стайл модерни бели денс, трътко денс Simple Smile  nuts

По-късно вечерта - последва Cardio 2 на Джилиан Wink

С нетърпение очаквам на Шон новата INSANITY MAX:30 Simple Smile

Лидз, това изглежда брутално, но ще е мега яко, определено ще го пробвам!!! Моля, ако някой превари да сподели наблюдения!!! Simple Smile

Бобче, липсваш, тези дни кога бях в Амстердам, видях едни русинки дечица - момичета-кокичета, та се сетих за Йоши и Миши, и за теб!!

Би споделям мнението ти за "излишно" (според мен) усложнените, засукани движения в ниво 3. Някъде бях чела, че нещата са "прости", стига да намериш точния начин. А, трениращите в зала, вкъщи, полагат именно желание, хъс и постигат страхотни резултати без много изкелиферчване!! Simple Smile  Peace

Отчет от днес ранан - заранан - 30 mins Bob Harper Yoga Simple Smile

faberje88 добре дошла!   bouquet Всяко начало е трудно, особено, когато полагаш основите върху по-крехко физическо състояние (предвид травмите) Simple Smile Както казваше един от треньорите (няма да правя реклама кой) - повтаряй си какво искаш, какви са ти целите. Определено мога да споделя, че моята майка, която е на 50 и се оплакваше от болки, шипове и т.н, започна йога преди година, вече се чувства далеч по-активна и по-тонизирана - това са думи и на странични наблюдатели!!

усмихвайте се!!!!

Общи условия

Активация на акаунт