Звездни компромати -222 част

  • 50 279
  • 718
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Според мен пък гаври пишман-феновете, които през живота си не са гледали бокс, но в последните седмици заляха всички социални мрежи с патетични постове.

# 676
  • Мнения: 8 554
Според мен пък гаври пишман-феновете, които през живота си не са гледали бокс, но в последните седмици заляха всички социални мрежи с патетични постове.
И аз така го приемам,не виждам злоба ,приемам всичко като една шега,за мен е сполучлива Peace

# 677
  • Мнения: 4 120
Този скеч добре и се беше получил, смях се много Grinning

# 678
  • Мнения: 2 658
Наистина е добра. Simple Smile Това не бях го гледала, само гостуването ѝ при Гала.

# 679
  • Мнения: 11 607
Почина херцогинята на Алба

Това ми е най-интересното - Главата на рода Алба има право да не коленичи пред папата, но не и да сключи неравностоен брак, без да получи разрешението на семейството си.

# 680
  • Мнения: 8 554
Почина херцогинята на Алба

Това ми е най-интересното - Главата на рода Алба има право да не коленичи пред папата, но не и да сключи неравностоен брак, без да получи разрешението на семейството си.
И аз го прочетох преди малко.Била е много интересна личност

# 681
  • София
  • Мнения: 1 079
Love him Flutter Heart Eyes
Много сложно излъчване има този човек, погледна го, и искам да го прочета, а не мога... толкова ми е любим в Her! Някаква скрита тъга има в погледа, а белега на устната ми е секси Flutter
Кийра Найтли и съпругът и очакват първото си дете (все още няма официално потвърждение на новината).
Йей Heart Eyes от последните снимки, все това си мисля Heart Eyes
Хора, моля ви, спрете с тази Анита - прилича на боксьор -травестит -ром, злоупотребяващ със стероиди Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 17 546
Интересна... Изтрещяла богата бабка. Превърнала се е в гротеска благодарение на възможностите си и приумиците си. Надминала е дори Аманда Лепор.

# 683
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Кой е тоя Иво Сиромахов, некво гномче се разпенило, аман от такива! Sick

# 684
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Според мен пък гаври пишман-феновете, които през живота си не са гледали бокс, но в последните седмици заляха всички социални мрежи с патетични постове.

съгласна съм на 100 %, на мен пък ми омръзна всички патриотични глупости  Crossing Arms

# 685
# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Според мен пък гаври пишман-феновете, които през живота си не са гледали бокс, но в последните седмици заляха всички социални мрежи с патетични постове.

съгласна съм на 100 %, на мен пък ми омръзна всички патриотични глупости  Crossing Arms

Силно се надявам да е така и аз да съм разбрала грешно посоката на подигравките.

# 687
  • Мнения: 17 546
http://www.webcafe.bg/id_1384412921_Parvi_na_Misis_Svyat_makar_i_otzad_napred
На мъж ми му увисна ченето като му показах тази снимка Joy трябваше да го снимам, щото май не съм го виждала толкова стъписан.

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 16:39 от Бижy

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Убийствена фотосесия на Ейми Адамс за VOGUE
(с Тим Бъртън)

# 689
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Днес отварям фейса и отвсякъде ме заливат с тази грозотия! Sick
Сигурно е роднина на някой богат циганин,на който му се занимава с конкурси.Нямам друго обяснение!
Сиромахов наистина е прекалил.
Не той е прекалил  Wink а тези кретИни дето са пуснали този Урод  на 'гастрол' да  представява бг. хубост  Crazy
Кубрат прекали с много приказки, барабенене  и така  Wink

Общи условия

Активация на акаунт