Звездни компромати -222 част

  • 50 276
  • 718
  •   1
Отговори
# 690
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
http://www.webcafe.bg/id_1384412921_Parvi_na_Misis_Svyat_makar_i_otzad_napred
На мъж ми му увисна ченето като му показах тази снимка Joy трябваше да го снимам, щото май не съм го виждала толкова стъписан.
И моя  Mr. Green и така се 'впчеатли' че прочете статия към снимките  Joy


Като се замисля такава 'красота'  Mr. Green си е  впечатлителна  Crazy
като гледам реакциите , коментарите , гаСимУ и интереса предизвика тази  ooooh!

# 691
  • Мнения: 30
Аз мисля, че всички ние, българите, обияаме така да си говорим. Кубрат е като едно наше общо кратно (като махнем уменията му на боксьор. Тпй винаги ще си остане от световна класа)

# 692
  • Мнения: 2 453
принцът на Монако е обявил, че бебетата им се очакват около Коледа и че той не знае какъв е полът им.

# 693
# 694
  • Мнения: 814
принцът на Монако е обявил, че бебетата им се очакват около Коледа и че той не знае какъв е полът им.
На Шарлийн май не и се отразява добре бременността.

# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 3 827
Аз мисля, че всички ние, българите, обияаме така да си говорим. Кубрат е като едно наше общо кратно (като махнем уменията му на боксьор. Тпй винаги ще си остане от световна класа)

той си е световна кЛаса -
все пак доста труд се иска да станеш претендент за титЛа ,
а приказките и поведението са нищо в сравнение с тогава , когато шампионите и претендентите бяха отвън океана ,
за мен това си е част от играта , все пак боксът  не е аристократичен спорт ,
той е спорт на хората от гетото и те се държат по този начин ...

# 698
# 699
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583

Благодаря за забележката   Peace
Пропуснала съм "интерсексуална". То след такова заглавие и такова море от сексуалности Whistling

# 700
  • Мнения: 2 453
И аз четох за тази жена днес, доколкото разбрах тя сама се е обявила за приятелка на Фелпс (той нищо не е казал по въпроса). Давала е някакви интервюта, че са имали сексуални отношения. Поредната търсеща слава.

# 701
# 702
# 703
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Дамммм, още като се появи на кастингите с това селско-ку*венско излъчване, ми стана ясно за какво става въпрос  Thinking Сори за израза, ама аман от такива - като епидемия са.

# 704
  • Мнения: 3 819
Стара снимка на Андреа  и Кубрат   Rolling Eyes
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт