Кюстендил

  • 11 800
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте!!!
Tedi_b, и мен ми стана много мъчно и много ме е яд, че не можах да отида на Кюстендил за пролетт, но пък там ще съм пролетната ваканция -живи и здрави!!!Така, че ако решите тогава да дойдете ще се видим.
Setony, преди да си дойда ще ти оставя телефоните за връзка.
Целувки на малките сладурчувци.

# 16
  • Мнения: 3 698
Да се похваля, в сряда се запознахме с една много красива млада госпожица-Вики  Grinning !
Marci, голяма сладуранка е малката, много се радвам, че успяхме да се видим   bouquet .Идва лято, надявам се скоро отново  да дойдете в града и пак да съберем момичетата . Те се харесаха, ето и доказателства:

Запознахме се : )))


И двете сме в розово,...модерно е :


забавляваме се:


и се опознаваме:


Засега толкова, скоро пак  Wink

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ей, Здравейте!!!
Ние се прибрахме в Благоевград.
Setony, снимките на малките сладурани са супер.
Чао и доскоро!

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здраасти setony,
Как сте, как е малата Лорка. Многое сладка с кърпата.
Временно май само ние останахме тук. На Стела са и спрели нета този месец и не знам кога ще се вкллючи отново.
А ddeessii си има момиченце, така че едва ли ще е в състояние скоро да ни пише. Сега са я подгонили и грижите и хормоните Joy
Ние най-вероятно във вторник ще водим Вики на лекар в София. Още не знам как ще стане, защото таткото си контузи крака, на един футболен ммач в неделя. В началото мислихме че не е нещо сериозно но се окоза скъсан мускул и вече изобщо не може да стъпва на крака. Така че най ввероятно  трябва да търсим друг шоффььор, защото хич не ми се отлага за по късно.
Чао и целувки на Лоричка!!!

# 19
  • Мнения: 3 698
Привет!
Много ще стискам палци утре, всичко да мине добре и бързо да се оправят нещата  Praynig .На таткото също пожелавам бързо да се оправи, еееееех момчешки му работи... football .
Много целувки, чакам утре да пишеш хубави неща  Hug

# 20
  • Мнения: 3 698
ddeessii , да ви е жива и здрава дъщеричката, много щастлива, красива, мила и сладка, много да си я обичате и тя вас! Нека малката красавица ви носи много радост, усмивки и най-чудесните моменти.Да грее със слънчева усмивка, да озарява дните ви с доброта и любов и оглася дома ви със смях !
Честито !!!
 stork-girl       baloni

# 21
  • Мнения: 3 698
Стела, много мисля за вас.Целувки на бебчо  Heart Eyes

# 22
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет!
Ние бяхме на София в понеделник вместо във вторник. Голямо вввисене му удаарихме докато ни прегледат. Викичка не издържа милата и ни заспа в ръцете. А доктора само потвърди, че няма увреждания на бъбреците, но има рефлукс, който за да го установим откъде идва трябва да направим допълнителни изследвания, които за съжалление налагат да пполежим няколко дни в болница и са доста неприятни  за детето. Но преди това трябва да изчистим бактериите, което означава поне няколко седмици отсрочка на кошмара, така че до тогава най добре да не мисля за него.
Има вероятност за великден да си дойдем на Кюстендил,  стига таткото да се е въстановил до тогава.
ако се прибере ще ви се обадим!

# 23
  • Мнения: 3 698
Марци,
Това, че няма увреждания на бъбреците е страхотно, много се радвам.
Съжалявам, че трябва да лежите в болница, няма ли друг начин, много е гадно с детенце в болница, а в коя болница ?Ако можеш проучи предварително обстановката, защото аз с Лора преди няколко месеца лежах в Александровска и нямаше легло за мен, та първата нощ спах на стол. Питай предварително, за да си носиш походно, ако няма свободни други.Стискам палци всичко да е наред.
Ние за празниците ще сме в Ботевград /аз съм от там/ , но ако идвате след това, много ще се радвам да се видим.Целувки на малката красавица.
Стелаааааааа, малкия е много сладък бебок, благодаря ти, че се обади, много хубаво ми стана, дано намериш време да се видим за по-дълго някой път!
Чао момичета-много целувки  Hug !

# 24
  • Мнения: 3 698
Христос Воскресе!!!
Мир, любов и благоденствие в семействата, много радости с децата и добро в сърцата!!!

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здраавей Setony!!!
Поизгуббихме се малкооооо Embarassed
В края на месеца може и да се приберем в Кюстендил, ще иммаме сбирка - гоодишнина от завършванннето на средното.
Виики е станала голяма хулиганка и бърборанка, та добре че ходя на работа та да си почина малко там. Утре отново ще и правим изследвания на урината, дано всичко е наред.
Как е Лоорричка?????? Слуушкаа ли?
Много целувки от мен и Вики.

# 26
  • Мнения: 3 698
Здрастииииии,
усетих аз, че се изгубихте, мислех по едно време да ти звънна даже  Grinning.С нетърпение чакам да видя бърборанката и Лора бърбори много вече, но на бебешорски.Опитва се да ходи, растат й зъби, такива неща...Много слуша и тя като Вики  Laughing
Направихте ли изследванията, дано всичко е наред Praynig
Целувки Heart Eyes, звънни като дойдете, дано времето е хубаво и Стела също дойде .

# 27
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ейййййй, прибрахте ли се. На това хубаво време сигурно цял ден сте били наввън. sweating
Вики, днес цял ден ми кисне и към 19ч. ми вдигна темперраатура, бързо я свали и сега е добре и спокойна, дано само през ноща не ми прави  номера. ooooh!имаме си вече два кътника и трети я и е тръгнал - ще ми се да е от негггггггооооо newsm78
А с изследванията тотално се обърках, smile3538 уж бактериите са и в допустимите норми, т.е. не се налага лечение, но това че ги има пак било тревожно. Засега ще правим по наачесто изследвания, ама първо трябва да се научим да взимаме наистина стерилна урина, че сега тази не е такава.
И Виктория говори на бебешки, преди можех но вече ми е трудно да и разбирам, и като не успея голям рев му хвърляяме. Голяма сръдла е и ни разиграва ввсички здравата.
Чао и много целувки на Лоричка!!!

# 28
  • Мнения: 3 698
Ами ще ви разиграва, това й е работата  Grinning !
Ох, много неприятно това с температурата, дано не се повтаря  Praynig , много е мъчително никненето на зъбки, милите мъничета, дано бързичко излизат зъбките да не ги мъчат много.
А относно бактериите, наистина объркано изглежда  Thinking , нищо ли не ви предписаха поне, то хубаво, че са в норма, ама сами ли чакат да се изчистят.За стерилна урина знам, че контейнерчето не трябва да се пипа много, само залепваш направо.Аз без да го надуя не се справям, но за стерилна трябва да е чисто.А между другото имало два вида контейнерчета, може да си вземеш и от двата, дано стане thumbsup .Много целувки, хайде идвайте вече   car003

# 29
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейтееее setony и Лорка !!!!!!!!
Как сте??? Laughing
Ние живи и здрави в петък-02.06. пътуваме за Кюстендил. На мен тогава ми е срещата с випуска и ще останем и за събота и неделя. Ще се радвам много ако пак се видим. дано успеем да се съберем и със Стела и с ddeessii. Като пристигнем ще ви звънна по теллефона. Blush

Общи условия

Активация на акаунт