Кюстендил

  • 11 839
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 639
Marci датата е 07.07.2007  Crazy аааа за тръпки няма да говорим , че направо се побърквам , ама съм твърдо решена  да се ориентирам към нещо до няколко дни , че иначе ужас.
То не е само роклята проблема а май всичко Tired още халките не са поръчани е поне тях сме ги харесали, поканите не са напечатани, но и те са харесани и са с много весели текстове  Crazy , нямам фризьор в Кн, което ме подсеща да ми препоръчате някой   Praynig
е стига съм се оплаквала , целувки ви пращам на всички  Heart Eyes

# 196
  • Мнения: 1 313
Аз както вече е известно не съм от КН, но съм ходила доста пъти при един фризьор Васко знаят го повечето в КН и съм много доволна, много добре и модерно работи ако искаш пиши на ЛС ще ти дам № му.
Но нека се изкажат и момичетата които живеят и са от там Peace

# 197
  • Мнения: 129
Аз не мога да те посъветвам за фризьор.До сега съм ходила на две места и не ми хареса как подстригват.А иначе съм чувала за този Васко,който ти препоръча Кеми, и знам че прави готини прически!

# 198
  • Мнения: 1 313
Хайде майчета, къди пок зачезнахте Naughty

# 199
  • Мнения: 129
Офффффффф,в тази тема никакво присъствие.Даже и мен нещо ме няма.Жегата е виновна,сигурна съм!А и малките човечета искат все внимание. Mr. Green
Малката вече стана(страшно спане му одари,само един час) край с писането ooooh!

# 200
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Момичета, ние с Вики най-вероятно тази събота, неделя и понеделник ще сме в Кюстендил. Майка ми каза че вече в градината на село имало многоооооо ягоди, така че с Виктория пристигамеееееееееееееее. Laughing
Имам координатите само на Сетони и Стела, така че ако някой друг иска да се видим да каже. Ще ми е много приятно да се запозная с всички. Laughing

# 201
  • Мнения: 129
Много ще се радвам да се видим!Ще се разберем допълнително.Може и в понеделник,тъкмо да почрпя по един бонбон,имам имен ден  Mr. Green  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 14:27 от EliAtanasova

# 202
  • Мнения: 3 698
Момичета, ние с Вики най-вероятно тази събота, неделя и понеделник ще сме в Кюстендил. Майка ми каза че вече в градината на село имало многоооооо ягоди, така че с Виктория пристигамеееееееееееееее. Laughing

гостуването ви май ще е сладко  Grinning

ще чакам да звъннеш  Hug

# 203
  • Мнения: 1 313
Ейиии, малко Ви завиждам smile3521
Аз като идвам все сама а като ни няма хайде пак срещичка newsm12
Ще дойде време да се запознаем ама кога newsm78

# 204
  • Мнения: 129
Хайде мамчета!Къде сте? newsm78
Много лошо време Wear Umbrella Дано се пооправи мако,за да изведем малките палавници навън sun
Вчера нашият тати имаше Рожден Ден  и му ударихме едно ядене cook,пиене Wine Glass , а Ивайла беше най-щастлива защото имаше "тота"  party023 и "бобони".

# 205
  • София
  • Мнения: 639
Ели , честит ти рожденник с леко закъснение  newsm51

# 206
  • Мнения: 129
Благодаря много!Общо взето май месец е месеца на рожденните дни и празници в нашето семейство Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 207
  • Мнения: 1 313
Честито и от нас!!!
Да ти е жив и здрав и мноооого  да те слуша!!!

# 208
  • Мнения: 129
Честит Имен ден на всички именници(Елена и Константин)!
Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 209
  • София
  • Мнения: 639
Ели, честит и на теб  Hug
много здраве, щастие и усмивки на теб и цялото семейство ти пожелавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт