Кюстендил

  • 11 841
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 313
Елииии, Честит Имен Ден!!!

Да си жива и здрава ти и твоето семейство!
Весел празник!Наздраве!!!

НИЕ ДНЕС СЪЩО ИМАМЕ ПРАЗНИК СТАВАМЕ НА ЦЕЛИ 5 МЕСЕЦА!!!

ХАЙДЕ ПОЧЕРПЕТЕ СЕ ЗА НАШЕ ЗДРАВЕ!!! Laughing

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 13:45 от esy

# 211
  • Мнения: 3 698
Ели, Честит Имен Ден, да си здрава и щастлива и с добро да ти се чува името !

# 212
  • Мнения: 129
Много благодаря за пожеланията! newsm20
Да ви се връщат в троен размер lovekiss
Честито и на малката пет месечна сладуранка.Кеми,да ти е жива и здрава и много да те слушка 1crib feeding

# 213
  • София
  • Мнения: 639
Ели , я разказвай а не се спотайвай , как изкарахте празника  Peace ама каква съм любопитна Гана  hahaha

# 214
  • Мнения: 129
Какво да ви разказвам Thinking.Не сме празнували Naughty.Купих кутия бонбони и им сготвих да домашните "боб с наденица".Ние с моя мъж ще ходим на концерта на Джордж Майкъл на 28май.Това ни е общ подарък за рожденните дни,така сме се разбрали.После ще разказвам полужителни емоции(надявам се) от концерта smile3521

# 215
  • Мнения: 3 698
Стела, да ви е жив и здрав рожденника,желаем му цялото щастие на земята, мнооооого късмет, да е все така чаровен, добър и отговорен и да постигне всичко към което се стреми!!Весел празник и най-сърдечни пожелания от мен и Тони и мноооого целувчици от Лоричка за любимия й батко!
 bdbaloni bdbaloni

# 216
  • Мнения: 3 698
Честит празник на славянската писменост и на светите братя Кирил и Методий !!!

# 217
  • Мнения: 1 313
Честит празник ! bg

# 218
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТЕ СПАСИ И ОТ НАС!!!
Много здраве и късмет желаем на него и на цялото му семейство. Да бъде все така  разумен и отговорен батко!!!

Честит празник и на всички останали!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Този път беше лошо времето и не успяхме да се видим с никой, а и Вики ми се разболя и се припрахме принудително на Благоевград.Надявам се следващия път да успея да се срещна с всички ви. Laughing

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 16:04 от Marci

# 219
  • Мнения: 129
Честит празник и от мен

# 220
  • Мнения: 129
Как сте мами?Снощи присиствах на един уникален концерт,а именно на Джордж Майкъл.Толкова съм развълнувана,че бързам да го споделя с вас.Нямам думи да опиша как се почувстах когато звездата излезе на сцената....стахотно....а сцената и ефектите....не бях виждала подобно нещо.....ще ми остане траен спомен за цял живот.... Laughing

# 221
  • Мнения: 1 313
ОХХ ЕЛИ, МАЛКО ТИ ЗАВИЖДАМ Wink
Ние също много искахме да ходим, но няма кой да гледа бебка, пък и все още изцяло се кърмим и гледачка не можем да вземем Confused
Със сигурност е било уникално и незабравимо Peace
Радвам се, че сте си изкарали страхотно Peace

# 222
  • Мнения: 129
Да беше жестоко!
Вие няма ли скоро да идвате в Кюстендил!
Хайде,че нашият тати пак заминава на морето за десет дни и ще ни е малко скучничко.

# 223
  • Мнения: 1 313
Ами за сега нямаме такива планове Rolling Eyes
Като решим да идваме ще ти пиша надявам се този път да сте си в КН Praynig
Но Вие ако идвате в София и имаш време звънкай Hug

# 224
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ели и аз бях на концерта. Тати не беше много заинтересован и остана в къщи с бебо, но аз отидох с едни приятелки. Шоуто наистина беше страхотно, особено ми хареса накрая, когато изпя Careless whisper и Freedom. Можеше според мен обаче Freedom да я изпее и малко по-рано, а накрая да я повтори, но нищо. То си беше ясно, че без нея нямаше да го пуснем да си ходи. Хубаво беше също, че не заваля дъжд, въпреки че бяхме подготвени и за тази ситуация. Не ми хареса също, че почна чак в 21.30, да ни бяха викнали поне в 21.00, а не да висим там от 19.00 часа, аз направо се бях изморила вече преди да почне концерта. Вие къде на стадиона бяхте???

Общи условия

Активация на акаунт