Май пак съм изостанала

  • 1 923
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Три пъти ура за памперсите.  smile3501 Въпреки че бабите казват че така им се кривели крачетата и че заради памперсите се научават по-късно на лична хигиена....дрън дрън. Аз моята дъщеря я научих от 10 месеца да ака в гърнето.   Laughing

# 16
  • Мнения: 6 164
Аз вече не чета нищо, което започва с "Американски учени откриха..." или "Проучване на американски университет..." ...

Нищо лично, просто на много глупости се начетох..... Tired

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз вече не чета нищо, което започва с "Американски учени откриха..." или "Проучване на американски университет..." ...

Нищо лично, просто на много глупости се начетох..... Tired
newsm10 smile3501

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз пък си ги уважавам и памперсите и къпричките ползвам си ги и това е да си пишат каквото искат не вярвам точно памперсите да замърсят света.Синът ми е без памперс от 1год и 10мес без да съм полагала много усилия той се научи,сега и малката кочто е на 1,5 започва да се усеща но докато не е готова няма да я насилвам.Няма ли да спрат да ни плашат незнам какво да правим като харесваме памперсите,пак стана, че това което е хубаво е вредно

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз вече не чета нищо, което започва с "Американски учени откриха..." или "Проучване на американски университет..." ...

Нищо лично, просто на много глупости се начетох..... Tired
newsm10 smile3501
И аз съм за памперсите, мокрите кърпички и дамските превръски
Много ми е чудно- майка която е против памперсите- дари използва по време на цикъла си памучни парчета плат както са правели бабите ни newsm78
Не вярвам да има такава жена- защо тогава да не  използва и пампирси за детето си?!?! newsm12 cry thumbsup

# 20
  • Мнения: 5 299
хихихихи - отивам да сменя "ходещата тоалетна" на малката:35: Joy Joy

# 21
Аз съм минала през всички етапи-от пелени до памперси!Исъм за  за памперсите-скъпо е,но и за бебчето е добре,че е сухо и за майката! Whistling

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

]Много ми е чудно- майка която е против памперсите- дари използва по време на цикъла си памучни парчета плат както са правели бабите ни [/color] newsm78
Не вярвам да има такава жена- защо тогава да не  използва и пампирси за детето си?!?! newsm12 cry thumbsup

Да има такива превръзки и сайтове, които обясняват как да си направиш Grinning

# 23
  • Мнения: 10 758
Не ми стигнаха нервите да изчета всичко.Дреме ми, че памперсите гният 500г.Ако живеех толкова години може би щеше да ми пука, но сега - не.Евала правя на този, който е измислил памперсите.А па нека китайчетата и япончетата си ходят с гащи на дупки.

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз вече не чета нищо, което започва с "Американски учени откриха..." или "Проучване на американски университет..." ...

Нищо лично, просто на много глупости се начетох..... Tired

и аз съм в тази графа на нечетящите писанията и "великите открития" на хамериканските учени

# 25
  • Мнения: 574
Във всичко от статията може да се намери и нещо ,което да върши работа ама има и големи щуротии.
Аз ползвах памперси и те не ми попречиха на 8 м дъщеря ми да започне да ака само на гърне и на 1,3г вече да си казва че има пъчиш. Това ,че се израсходвали 10 000 памперса при нас не е вярно. Те американсите са си известни с мързела. По мои груби сметки сме израсходили около 700 броя

# 26
  • Мнения: 2 040
Без памперс неможем и 2 часа ...  Laughing
Не да гният 500год., ако ще и 1000 да им трябват - дреме ми, та ми пука .. Grinning

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дреме ми, че памперсите гният 500г.Ако живеех толкова години може би щеше да ми пука, но сега - не.Евала правя на този, който е измислил памперсите.А па нека китайчетата и япончетата си ходят с гащи на дупки.


Без памперс неможем и 2 часа ... Laughing
Не да гният 500год., ако ще и 1000 да им трябват - дреме ми, та ми пука .. Grinning


Ще ме извините, но доста безотговорни изказвания...........Вие все едно живеете на друга планета и тази като се замърси , си хващате пътя.......А децата и внуците ви.....и за тях ли не ви пука? А после ревете, че ви било замърсено.....

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 16:02 от secretgarden

# 28
  • Мнения: 2 587
Меко казано съм потресена! тонът на статиите е не просто информативен, а краен,"просветителски", те "ни отварят очите"...Тук малко ми намирисва на проповед на сектантските църкви.
Как да е за памперсите,ама да сравня раждането с оргазъм..... #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 735
Дреме ми, че памперсите гният 500г.Ако живеех толкова години може би щеше да ми пука, но сега - не.Евала правя на този, който е измислил памперсите.А па нека китайчетата и япончетата си ходят с гащи на дупки.


Без памперс неможем и 2 часа ... Laughing
Не да гният 500год., ако ще и 1000 да им трябват - дреме ми, та ми пука .. Grinning


Ще ме извините, но доста безотговорни изказвания...........Вие все едно живеете на друга планета и тази като се замърси , си хващате пътя.......А децата и внуците ви.....и за тях ли не ви пука? А после ревете, че ви било замърсено.....



Прочете ми мислите!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт