пада ли ви косата???

  • 1 208
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Докато бях бременна косата ми беше в по-добра форма отколкото нормално. Нооо няколко месеца след раждането започна масиран косопад. 
Чудя се дали аз съм го писала!

# 16
  • Мнения: 3 760
Струва ми се, че не ти достигат витамини и микроелементи. Изглежда, че необходимите за бебето вещества се набавят от твоя организъм, а не от храната ти.
Вземи мерки!
И леко раждане!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 392
Дражетата на Merz на мен ми свьршиха добра работа около 3.-4.месец след раждането.Точно тогава много ми падаше Sad А през бременността-напротив,косата ми се сгьсти. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 152
В момента съм в ранна бременност и нямам проблеми с косата...Да чукна на дърво. Ноктите ми обаче са под всякаква критика. Започват да се цепят отстрани  от живака и страшно болиии #Cussing out
Бях чела , че докато си бременна коста не пада, започва да пада след това и продължава няколко месеца, което обаче било нормално Naughty
А иначе моя бъдеш съпруг Laughing се маже с ампули за коса на Rene Furterer, започна да му се сгъстява и да боцка, като се пипа. Неговите са мъжки, но има и дамски такива. Ние ги купуваме от аптеката, като цената на една мъжка е 10лв.Дамските са малко по-евтини.
Дано помогнах  Flutter

# 19
  • Мнения: 928
Докато бях бременна косата ми беше в подобра форма отколкото нормално. Нооо няколко месеца след раждането почна масиран косопад. Консултирах се с лекар, щото съм паникиорка и ми казаха да пия комплекс Б витамини. Не че много се е подобрила от това. Сега почвам да обмислям постригване до много късо... Ще видим.

Същото и при мен. Косопада започна 3 месеца след като родих. Моята фризьорка каза че се дължи на хормонални промени и спасение няма, каквото и да пиеш. Подстригана съм доста късо, та това ме спасява донякъде.
Обаче май още не е спрял и това е по-притеснително  Sick
Преди няколко дни ходих при фризьорката си. Като видя колко ми е пораснала косата - около 1.5 см за 3 месеца - каза веднага да почвам витамини за коса и нокти. Сега бил момента (пролет), а Мерц били най-слабичките. Препоръча ми едни по-скъпички, пият се два месеца. Дано да има ефект  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 7 430
И при мен е така- казаха ми, че е нормално Confused
През първата бременност едно косъмче не ми падна от косата, но пък след като родих - след 3-я месец започна "обилно" падане.
Дано поне като родя да спре....

Иначе нищо не правя - като се сетя си правя някой домашна маска иначе слагам една готова на Ив РОше Wink

Не се притеснявай - ще се нормализира - въпрос на време Peace

# 21
  • Мнения: 242
Единственото спасение за мен - фитоциан шампоан и ампули

Общи условия

Активация на акаунт