Север-Юг и проектите на актьорите след него-30

  • 30 454
  • 729
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 21 201
Мими,  Hug не ти отразих клипчето по лични причини и затова обсипвам синчето ми с мнооооого обич. Дано само след време не се превърна в някоя свекървещица. Twisted Evil Joy
Айрче. Hug
Направо Ви се чудя, как от цялото множество Кивови снимки имате любими, аз не бих могла да избера!?! Rolling Eyes

# 406
  • Мнения: 18 557
Айричка  Heart Eyes ма кЪ ще ти се сърдя па точно на тебе ? А и нали знаеш, че Овните не умеят да се сърдят , само за кратко  hahaha
Наденце  Heart Eyes ми моите любими фотки казах , че са към 1000  Joy Joy Joy Joy Joy та затова си избирам някои ...
Мимче  Heart Eyes е, това да се чува!  Peace
Сладуранки, пожелавам ви лека и синеока!  smile3524
Някой започна ли да гледа 5 серия  newsm78

# 407
  • Мнения: 18 626
Айричка  Heart Eyes ма кЪ ще ти се сърдя па точно на тебе ? А и нали знаеш, че Овните не умеят да се сърдят , само за кратко  hahaha
Наденце  Heart Eyes ми моите любими фотки казах , че са към 1000  Joy Joy Joy Joy Joy та затова си избирам някои ...
Мимче  Heart Eyes е, това да се чува!  Peace
Сладуранки, пожелавам ви лека и синеока!  smile3524
Някой започна ли да гледа 5 серия  newsm78

охх успокоих са Grinning
аз не съм, днес гледах КСШ Peace
Лека и от мен Hug

# 408
  • Мнения: 18 626
Добрутроо Hug



това клипче къде съм бляла, че сега го виждам newsm78 Laughing

# 409
  • Мнения: 18 557
Добро утроооо!  Hug Hug Hug
Айрич  Heart Eyes Hug wavey
Е, какво ще кажеш за франсето ? Точно в този клип не ме впечатлява особено  Laughing но Киво е мммм ....



Joy Joy Joy Joy

# 410
  • Мнения: 18 626
Ауу Фенче Heart Eyes щи подаря такава възглавница за Коледа, ама ще спиш ли на нея? Laughing

Франсето е красива , ама ми е студена Peace, а Киво е  Crazy

# 411
  • Мнения: 18 557
Айрич  Heart Eyes е, само такава възглавничка ми липсва и разводът ми е сигурен  Joy Joy Joy Joy

А бе , само аз ли не харесвам Биркан ? Ми смешен ми е  hahaha

# 412
  • Мнения: 18 626
Фенче  Heart Eyesи аз тъй си помислих Laughing
Биркан не го харесвам Peace

А това дали е вярно newsm78 не ми се иска честно казано да се изселва в Америка Sad
Нали има договор със Стар тв newsm78

http://www.acunn.com/haber/kivanc-tatlitug-amerika-ya-yerlesecek/184672
превод с чичи
Скрит текст:
Къванч Татлъту решение без светкавица!
Известни играчи се появиха на радикалния решението да разстрои феновете за живота му.

Jon на киното най-търсените екран и Къванч Татлъту, Kurt Сайед и с края на живота и обхват Съветът взе важно решение за кариерата си. Планира да се заселят в Америка Tatlıtuğ'un научили да започне нов живот в Лос Анджелис. се обучават като актьор в Холивуд и известните играчи, които искат да усъвършенстват английския език, радикални решения, взети ще прекара живота в най-скоро.

За бъдещето на рекламни филми


Възнамеряват да участват в дългосрочни периоди Къванч Татлъту, само договорено, че ще дойде в Турция, за да стреля на банковите реклами. Famous играч е показал, че има дълга ваканция в САЩ миналото лято най-важният фактор при вземането на това решение.
Страната е много нежен и американски производител с контакти в Tatlıtuğ, Носителят на Оскар Ръсел Кроу също имаше похвали за актьорска игра. Кроу, когато става въпрос за снимките на мнение, че Турция за Tatlıtuğ "играе в Холивуд," каза той.

Те са в Америка


През последните години много известни имена заселили в Америка. Fadik Sevin Атасой отдавна живее в новия свят, както и известният модел и актриса Ismail Ако Неизменно Güzide Duran на създаване на нов живот в САЩ. Решението да се заселят в района на Лос Анджелис миналата име Авраам Челиккол. Mary Cumbul и Санем Steel също живее в САЩ за дълго време.

# 413
  • Мнения: 18 557
Айричка  Heart Eyes ами да ти кажа честно, аз това си го и очаквах ... обидено е момчето и с право ... Турция не го заслужава. Peace А има хора, които го оценяват подобаващо - защо да не покори и Холивуд ? Да не би Антонио Бандерас да е по-добър ? Киво ще ги побърка там с красота и игра  hahaha Вярно, че ще загубим ние, но аз искам най-доброто за него. И ако това е съдбата му , какво да се прави, ще трябва да я приемем. Искам целия свят да го види и знае и обикне като нас. Честно казано, в Турция освен сериали и някой и друг игрален филм, друго няма да постигне. А ако играе в някоя холивудска продукция ехеее тогава ще се започне с неговата шеметна кариера, а той го заслужава, достатъчно добър е. И ако продължава да се учи от най-добрите, ще стигне много далеч ... Той таланта си го има, само трябва да се усъвършенства. За външност да не говорим, ще отвее всички красавци там  Joy Joy Joy Joy

# 414
  • Мнения: 21 201
 Hug Hug Hug

И аз прочетох новината, разпостранена е на няколко места.
Оттук насетне, ще го гледаме в турско Дизи през крив макарон Rolling Eyes Cry но това е неговият шанс в живота и за него, ще е добре.
Това не е лесно решение, да отиде сам и да започне съвсем нов, и различен живот от досегашният си, изисква се смелост, и сила на духа. Някои американски продуценти вече го познават и, ще го схрускат като топъл хляб.
Ще си идва само за рекламите на AKBank а за нас, ще е сууууууууша та чак пустиня откъм инфо за него. Rolling Eyes
Браво на Киво за желанието и смелостта му но жалко за феновете му включително, и за нас. Rolling Eyes

# 415
  • Мнения: 9 082
Добро утро мацки Hug Hug Hug
Ама защо да е жалко за нас,аз напротив се радвам и то много,мисля, че е страхотно това,да иде в Америка,ами така си мисля,че ще го гледаме по често,и то в качествени и скъпи продукции.Сами казвате ,че тяхната киноиндустрия куца,а там момчето ще има къде къде повече работа,само дано нашите купуват филмите му,а си мисля че там само един филм да направи и папараците пак няма да го оставят на мира и пак ще го "следим".Не може такъв талант да се погубва в сладникави сериалчета,той е за качествени сериозни филми.Аз мисля,че е за добро,няма да му загубим дирите,сигурна съм Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 18 557
Наденце, Ванче  Heart Eyes Hug wavey
Ванче  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521
Само да видим дали е истина тази новина ... от една страна се радвам за него / предчувствах го аз, не напразно толкова пъти ходи той в Америка / от друга ми е ужасно тъпо ... ами какво ще гледам аз вече  newsm78 Явно ще си гледам сериалите му един след друг с мнооого повторения  hahaha Снощи пак изгледах 1 серия на КСШ ... отново ме обзе същото чувство, както когато го гледах онлайн, грабнаха ме Киво и Фарах веднагически. Дано го купят нашите телевизии  Praynig искам повече хора да го гледат този сериал ... за мен си струва и още как, особено 1 сезон в Русия, любими са ми тези серии. Heart Eyes

# 417
  • Мнения: 18 626
И тука го пише
http://www.aktifhaber.com/kivanc-tatlitugdan-radikal-karar-1081664h.htm

Аз пък не съм чак толкова въодушевена от новината Rolling Eyes Cry
В какво ще играе там в тъпите им екшъни? Confused
абе направо ми се развали настроението, ама здраве да е Peace
нямах търпение да го гледам в следващия му сериал, а сега кой знае какво ще стане Sad

# 418
  • Мнения: 21 201
И още инфо Ви нося.
Киво е в листата на световните актьори(92 място).


http://www.toplistoftheworld.com/category/actors%20&%20actre … ctresses/page/10/




Ванче Hug убедена съм, че, ще потънем в информационно затъмнение, Peace и ще има да си повтаряме Кузейчо до откат ooooh! докато започнем да си говорим самички. Joy
Не казвам, че не е добре за него даже напротив, това е златният му шанс в живота, птиченцето за него, което каца веднъж на рамото на човек и той, ще го улови.
Разбира се, че се радвам за Киво, като не го оцениха в Родината му, ще му дишат прахта, те губят не той а ние, ще се лишим от екранното му присъствие, на което сме свикнали(това имам в предвид като казвам, че, ще е жалко за нас).
Фенче. Hug

И още една новина.
Тойгар, ще издаде саундтраци на сериалите-КСШ, Каква е вината на Фатмагюл и Менекше, и Халил на 12 Декември а на 31 на Карадай.
Само си представете какъв балсам за душата, ще е музиката му. Heart Eyes
الملحن Toygar Işıklı يعلن أن موعد طرح الموسيقى التصويريه الخاصه بمسلسلى كورت سيت وشورى وميرنا وخليل يوم 12 ديسمبر المقبل

# 419
  • Мнения: 18 557
Айрче  Heart Eyes и защо смяташ, че ще играе в тъпи екшъни ? Киво е казвал много пъти, че ще играе само в такива филми, които му харесат, независимо дали е холивудски или европейски ... не напразно отказа на Ръсел Кроу, нещо не му е харесало ... А ти не си разваляй настроението още от сега, нищо не се знае. А Ванчето е права, киноиндустрията в Турция вече издиша ... само не съм съгласна, че Кивовите сериали са сладникави  hahaha ако бяха такива, дъл щях да ги гледам по няколко пъти ? Във всеки един има интересна история, човешки съдби и взаимоотношения, реални са като живота, няма нищо сладникаво според мен.  Peace
Наденце  Heart Eyes УХА ! Това инфо трябва да им го постнеш на онези, дето го имат само за бозав манИкен без харизма  Joy Joy Joy Joy а техните идоли, де ги  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт