Север-Юг и проектите на актьорите след него-30

  • 30 459
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 575
Гости  Heart Eyes Hug wavey Как се радвам , че се появи! Чудех се какво става с теб, да не зачезнеш като Марги  Joy Joy Joy Joy Ето ти линк
http://www.gleda.me/collection/55
Ванче  Heart Eyes прочети я, заслужава си, но сериала ми хареса повече, определено! А това не се случва често, обикновено книгата е по-интересна.

# 721
  • Мнения: 18 651
Ванче Heart Eyes и аз бях много възмутена, до магазина не може да отиде,ами ако беше някой магазин за алкохол, представям си ooooh! Mr. Green
Гости Hug имаш извинителна причина Peace
 това в спойлера е страхотно Peace
туй сега го направих Wink

# 722
  • Мнения: 18 575
Айрич  Heart Eyes страхотна си!   love001 Хайде да гледаме Бехлюляка  hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy сетих се за една негова "почитателка" която твърди, че края на тази връзка е близо  Laughing Не знам ... на мен не ми изглежда така  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 21:42 от queen_fenka

# 723
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug

Инче, да са ти живи и здрави домочадието!  Heart Eyes

Фенче, тя тази *почитателка* е втора Ванга, не може да не й се вярва  Mr. Green


# 724
  • Мнения: 21 201
Тази вечер се провежда награждаване на #ELLEStyleAwardsElidor2014 #ESATurkey2014 и печалившите са ясни.
От жените това е Фахрие, радвам се за нея, Party прекрасна е и много си я харесвам като Мюрвет, Heart Eyes и с Киво като екранна двойка са ослепителни Heart Eyes(знам, че се повтарям но това е положението).



Инче и тук да поздравя твоите хора, които имат повод за празнуване днес, да са ти живи и здрави.

# 725
  • Мнения: 1 012
И аз мисля, че Фахрие напълно си заслужава.

# 726
  • Мнения: 18 651
Фенче Heart Eyes, с тая почитателка не моим да се мерим- тя е разгадала истинската му същност tooth tooth дори и в бъдещето му вижда Joy Joy Joy
Много се радвам за Фахрие Peace красота и стил, ама що е с тоя халат Shocked
Роминка Hug

# 727
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 835
Малко размисли върху 5 епизод…..
„Ако можеше да не си ми брат….” Не знам как му се откъснаха тези думи от устата на Гюней…..В какво е вината на Кузей…..така и не я разбрах тази вина…
Сами ”Можеш да имаш 10  приятелки, но  няма да имаш друг брат” така е ….приятелите си ги избираш…идват и си отиват , но брат си не можеш да го избереш и не можеш да се откажeш от него…, затова и Кузей  до последно не се отказваше от Гюней…за разлика от „умника”…
…кого си влачил на гърба си…благодарение на кого можеш да се хвалиш с университетската си диплома….” Сами може да е недоучил, грубиян, но е честен в оценката си кой кой е ….Гюней с неговото вечно мрънкане и Кузей раздаващ се до безкрай…чак сърцето да те заболи…
Али  в тази серия ме кара да се усмихвам ….просто търговията му е в кръвта…
Джемре ”…къде си…"
Кузей "...аз съм на дъното на ада…” докато Кузей се разкъсва от болка след срещата с майката на убитото дете….Гюней какво прави….носи стиковете за голф на богатите…
За какво ми е да живея…..
Кой би направил това заради някой друг…. Толкова си смел…благороден….Джемре е усетила какъв човек е Кузей…а родния му брат никога не го разбра ….жалко…

Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 23:54 от gostenka68

# 728
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте на Никулден, милимоички!

Да сте живи и здрави сите!
Фифилотче, специални благопожелания за твоята банда именяци! Да са живи и здрави, да си се радвате взаимно!

Гости, добре си се върнала  Hug

Айричка, мила, да разбирам ли, че това е първият ти колаж и слагаме началото на много и все по-прескрасни? Hug
Фенче, Роминка, Марийче, Дидок, Наде, Калпазанке, Фифилотке - хайде да ви изпонапрегръщам и вас, че съм се разсантименталничила нещо Joy Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нашто извънземо все по-хубаво става. На Айрините снимки в месарския магазин е много готин. Само розовите дънки нещо много му увиснали отзад Joy Joy

# 729
  • Мнения: 18 651
Здравейте на Никулден, милимоички!

Да сте живи и здрави сите!
Фифилотче, специални благопожелания за твоята банда именяци! Да са живи и здрави, да си се радвате взаимно!

Гости, добре си се върнала  Hug

Айричка, мила, да разбирам ли, че това е първият ти колаж и слагаме началото на много и все по-прескрасни? Hug
Фенче, Роминка, Марийче, Дидок, Наде, Калпазанке, Фифилотке - хайде да ви изпонапрегръщам и вас, че съм се разсантименталничила нещо Joy Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нашто извънземо все по-хубаво става. На Айрините снимки в месарския магазин е много готин. Само розовите дънки нещо много му увиснали отзад Joy Joy



Светле  Heart Eyes wavey отивай в другата тема, там пишем вече Peace

Общи условия

Активация на акаунт