Север-Юг и проектите на актьорите след него-30

  • 30 463
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 674
Добро утро Hug

Фенче Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 21 201


След толкова много суперлативи и взети награди най-накрая се реших, и изгледах филма "Сънят на Пеперудата".


# 707
  • Мнения: 9 155
Привет мацки Hug Heart Eyes Hug
Наде Hug и,какво ще кажеш за филма ?

# 708
  • Мнения: 21 201
Привет мацки Hug Heart Eyes Hug
Наде Hug и,какво ще кажеш за филма ?
Такива брилянтни превъплъщения направиха Киво, Мерт и Фарах в своите екранни образи, че гледайки ги забравих, че гледам познати актьори.
След като изгледах филма разбрах, че има защо да е претендент за Оскар нооооо ми дойде в повече, Tired Stop особено краят му. Confused



# 709
  • Мнения: 18 674
Наде Hug Ванче Heart Eyes
да взема и аз да го изгледам повторно, че доста детайли и подробности  съм забравила, а и съм сигурна, че ще открия нови неща относно играта и на Киво и на останалите актъори. Peace

От Терзи  bouquet
пак са го сгащили някъде и той не е много въодушевен Grinning










# 710
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
" O Kivanc tatlitug εξεπλάγην" Ο Kivanc Tatlitug έκανε τα ψώνια του σε σούπερ μάρκετ στην περιοχή του Ulus ! Ο Kivanc Tatlitug ο οποίος επισκέφτηκε το σουπερ μαρκετ στην περιοχη του Ulus προκειμένου να αγοράσει κρέατα, τελικά βγήκε απο το σούπερ μάρκετ με άδεια χέρια, καθώς δεν αγόρασε τίποτε. Βγαίνοντας απο το σούπερ μάρκετ, αντίκρυσε τους δημοσιογράφους και τις κάμερες να τον περιμενουν για μια δηλωση του. Οι Δημοσιογράφοι τον ρώτησαν : " Ψωνίσατε τίποτε" ? Και ο Kivanc τους απάντησε : " Όταν είδα τις κάμερες , δεν ήξερα τι έκφραση να πάρω ", αφήνοντας τους πάντες άφωνους .
" Kivanc Tatlitug was surprised " Kivanc Tatlitug was shopping in a supermarket at Ulus area. Kivanc Tatlitug who visited the super market at Ulus area , in order to buy meat, got out empty handed finally, as he didn't buy anything . Coming out the super market, faced reporters and cameras waiting for his statement. Reporters asked him : "Did you buy anything ? " and Kivanc replied : "When I saw the cameras, I didnt know what expression to take " ... leaving everybody speechless .


http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/kivanc-tatlitug-sasirtti.html

# 711
  • Мнения: 18 674
Наде мерси Peace
е как да не иска човека да избяга в Америка, то едно кило месо не може да си купи без да го снимат ooooh!
докъде стигнахте със сериите, аз изгледах 6-та Peace



Скрит текст:
а това го откраднах от диспансера и съм се хилила половин час hahaha Joy

https://www.facebook.com/video.php?v=752751541444983&fref=nf

Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 18:53 от Airra

# 712
  • Мнения: 21 201
И тук, и там папараците преследват известните навсякъде с тази разлика, че Къванч в Турция е някой(засега) а в Америка, ще е никой, или по-точно, ще е един измежду многото.
Розовите му панталони са трепач. Mr. Green
Да видим какво, ще последва.

,,για την αποψινή πρεμιέρα.. Yılmaz Erdoğan, and Russell Crowe's "Son Umut" (The Water Diviner) of the film which will be held in İstanbul this evening met for the premiere. Hürriyet [Translated by Bing]

https://twitter.com/russellcrowe/status/540520862667923457

Айрка аз съм доникъде с шести епизод и не знам дали въобще, ще продължа с КС.
Едва си "откраднах" снощи малко време за себе си за да изгледам филма "Сънят на Пеперудата".

# 713
  • Мнения: 2 472
Ох, Роминка   Heart Eyes успокоих се, че не съм единствената изоставаща с епизодите. Simple Smile

Айра  Heart Eyes  ами на мен всичко ми е интересно и не мога да отбера кое е по-интересното. Ама май това е решението да ви настигна. Simple Smile

Ванче  Heart Eyes  и аз й бях хвърлила око на тази книга. Освен това ми се искаше да прочета книгите от поредицата Магията на Босфора, ама къде ти толкова време. Много ме е яд, но какво да се прави.

Ето сега като заговорихте за Сънят на пеперудата и това ми се догледа.   smile3506



# 714
  • Мнения: 5 109
Здравейте хорааа  Hug Hug Hug Hug

Минавам да ви черпа с едниа бАнбони, че келеша, свекъра и племенницата са именяци.

# 715
  • Мнения: 18 674
Инка Hug да са ти живи и здрави  bouquet
Наде Hug ще се радвам ако продължиш с нас Peace
това за Америката го казах леко шеговито, естествено ,че ако отиде там никой няма да го закача  Mr. Green
а розовите панталонки му отиват Grinning
това за Ръсел Кроу нещо не можах да го схвана newsm78
Мими Hug, гледай го ще видиш един съвсем непознат и различен Къванч Peace

# 716
  • Мнения: 18 592
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Айрче, Наде, Ванче, Марийче, Инче  Heart Eyes Hug wavey
Фифи  Heart Eyes благодаря ти за почерпката, да са ти живи и здрави именяците!   bouquet
Айрич, Наде , благодаря ви за всичко, което сте споделили днес   love001
Наде, радвам се, че най-сетне се реши да гледаш филма и че ти е харесал най-важното ... този филм не оставя равнодушен никого ... супер е, макар и тежък ... Турците правят невероятно кино, трябва да им го признаем  Peace
Марийче, когато смогнеш с гледането, ние сме тук, няма да изчезнем никъде ... когато ни настигнеш, тогава  Peace Сега не знам, кога да пускам следващата  newsm78 И Гости изчезна  ooooh!
Ванче, как е книгата ? Някакви отзиви  newsm78 Аз попаднах на тази книга случайно, по време на онлайн гледането. Нашата охрана я четеше и аз като видях заглавието я помолих да я видя и като видях, че пише за Бехлюл, Нихал, Бихтер ... взех и я  hahaha и я глътнах буквално за няколко часа. Но, няма нищо общо със сценария на филма ... но е хубава. Но това между Бехлюл и Бихтер в книгата си беше само страст, която на Бехлюл му премина бързо, бързо, а Бихтер се гръмна от срам ... Бехлюл там обичаше Нихал ...

# 717
  • Мнения: 5 109
Мерси милички  Hug Heart Eyes
Всички да сме живи и здрави!

# 718
  • Мнения: 9 155
ПРИВЕТ МАЦКИ  Hug Hug Hug
Оппа, Инко   love001,здраве и любов на всичките ти домашни Mr. Green
Ами много малко съм прочела,че пусто заспах  Sleeping,ама да още от началото се разбира,че е различна от филма,но ми харесва,ще си я дочета.Как я описват Фифа,истински паун tooth,ще споделя повече като я прочета
Е много са нагли тия папараци,не го оставят на мира сладурчето,кой го интересува  какво месо ще си купи,ами нали е човек и той яде Laughingпфуу досадници ooooh! Mr. Green
и аз не съм гледала още 6 епизод Rolling Eyes Laughing

# 719
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Айрче, Наде, Ванче, Марийче, Инче  Heart Eyes Hug wavey
Фифи  Heart Eyes благодаря ти за почерпката, да са ти живи и здрави именяците!   bouquet
Айрич, Наде , благодаря ви за всичко, което сте споделили днес   love001
Наде, радвам се, че най-сетне се реши да гледаш филма и че ти е харесал най-важното ... този филм не оставя равнодушен никого ... супер е, макар и тежък ... Турците правят невероятно кино, трябва да им го признаем  Peace
Марийче, когато смогнеш с гледането, ние сме тук, няма да изчезнем никъде ... когато ни настигнеш, тогава  Peace Сега не знам, кога да пускам следващата  newsm78
И Гости изчезна  ooooh!
Скрит текст:
Ванче, как е книгата ? Някакви отзиви  newsm78 Аз попаднах на тази книга случайно, по време на онлайн гледането. Нашата охрана я четеше и аз като видях заглавието я помолих да я видя и като видях, че пише за Бехлюл, Нихал, Бихтер ... взех и я  hahaha и я глътнах буквално за няколко часа. Но, няма нищо общо със сценария на филма ... но е хубава. Но това между Бехлюл и Бихтер в книгата си беше само страст, която на Бехлюл му премина бързо, бързо, а Бихтер се гръмна от срам ... Бехлюл там обичаше Нихал ...
Здравейте момичета
Инче, да са ти живи и здрави именниците Heart Eyes
Фенче, тук съм wavey, но освен късно вечер да ви прочета през седмицата не остава време за нищо....
Скрит текст:
.приключвам бюджетната година и времето не стига....
гледах до 4 серия и за другите време не остана , а и линковете ги загубих... Embarassed
веднъж да свърши декември и банкет ще дам... ooooh!
нещо за настроение....любимия момент от СЮ...


Скрит текст:
"Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
 да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят." Паулу Коелю

Общи условия

Активация на акаунт