Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 927
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 3 867
И аз не разбрах. Показа снимки, Лиляна намери някакъв профил и от там нататък нищо не хванах.

# 1 156
  • София
  • Мнения: 5 605
Абе няма значение какъв е, ето ви от моите пуканки малко  Popcorn и заповядайте при нас с  Жаки, наредили сме се на балкона и айде сеир да гледаме. Както вика Жаки момчето не е наясно къде е попаднало  Mr. Green

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 00:14 от tzvety26

# 1 157
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ух, да се успокоя, че не съм само аз недоразбрала. Понеже тук чета само някои теми, основно воайорствам в Семейни отношения. Там напоследък има засилено мъжко присъствие - то не е разклатен брак, рецепта за щастлив брак, проблеми с тъщата, проблеми в секса и каквото още се сетите. Ама за Клюкарника съм в неведение. Та ще моля - пускайте линк за такива забави, моля, бъдете добри другарчета  Joy

# 1 158
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата е за номинациите - общата, но трябва доста страници назад да върнеш.

# 1 159
  • София
  • Мнения: 5 605
Не мога, ше го копна, да видите на какво съм подложена!!!

Нино, теб държа отговорна за това. Когато момчето искаше да излиза навън, ти го върна като го наплаши с ебола.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ше се задавя с пуканките, бе!
НЕма да се пУашиш, днес съм изкарала курс за първа долекарска помощ - съкратено ПДП.

Лилииииииииииии,  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  Heart Eyes
Вижте какво, в нас мъжа е с тежък махмурлук и каза, че ако още веднъж се изхиля така /как пък на 2 затворени врати ме чува  newsm78/ и го стресна и събудя, хич не го интересувало гъсти ли сме били тук с Кличко /Антигона, Ванини, май трябва да се намесите/ повече у бг-мамма нямало да влезна никога  Mr. Green

# 1 160
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Цвети, малко си го тренирала твоя мъж. Моят е минал сериозно обучение и ми е свикнал на лудостите. Като почна да се хиля до степен сълзи, цвилене и задушаване, само поглежда и пита: "Тоя път какво четеш?".  Дори и нощем - като се стресне и разбере, че не приритвам, не умирам, нямам нужда от лекарска помощ, а само се хълцам от смях, изпухтява "Ох, Божеее... пак ли" и се обръща на другата страна.  Joy
Лиляна, намерих страниците в темата, благодаря!

# 1 161
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама уж трениран, то пъ за толкова години оставаше и да не се натренира, ама нещо му е много тежък махмурлука тоя път след вчерашния РД, та на това го отдавам. Ама ме бъзика редовно де "ХОди си в бг-мамма"  Mr. Green
Но в края на годината не смее много, че тогава покрай коледните базари на ДБМ ни е много активна извънфорумната дейност и редовните срещи със съфорумки.

# 1 162
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ех, момичета, момичета, колко отдавна не съм писала, от две теми насам! Но ви изчетох, изцяло.
Труса и аз го усетих, Вранча ни е на стотина км. Нашия блок е строен след земетръса в Свищов и е един от малкото с противоземетръсни шайби от типа разтеглящи се. Подлежал е на сериозни инспекции по време и след строежа. Ама... да не казвам голяма дума, че...
Спомням си, след едно от земетресенията, май това в Истанбул, доста силно беше и се усети чак тук, та сме слезли пред блока. Една бабичка живееше на 2я етаж (почина жената, ама ето че я споменавам) вика на баща ми: Олееее, какво ще правим, ако блока потъне? А баща ми и отговаря: Спокойно, вие ще станете маза, а ние ще живеем на 2я етаж (иначе сме на 6я).
Друг земетръсен случай. Почина попа на градчето ни и го погребват. Пътя за и от гробището минава по нашата улица. Топло време е, играем пред блока. Минава процесията на дядо поп, заминава. След малко земетресение, ама силничко, защото го усетихме и на земята. Гледаме бабите, изпратили вече дядо поп, връщат се, ама си шушукат, дуднат нещо. Кръстят се жените и се вайкат: Божеее, боже, толкоз грешен този поп, чак земята не го иска, как ще го приемаш в рая... грях!
Та така, Вранча си ни е слабост на нас, дано се укроти.

# 1 163
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
 Shagya, дано земята вече да се успокои и да не люлее. Определено си е стресиращо.

Цвети, благородно завиждам за инициативите и сбирките със съфорумци. Досега не съм била нито на срещи, нито на базари или нещо подобно. Имам единствено приятелства, които създадох съвсем в началото, когато се регистрирах във форума. С една част от тогавашните съфорумки (в испанската тема) сме се виждали семейно, с друга част толкова години поддържаме само виртуална връзка. Но пък всички се оказаха качествени хора.

# 1 164
  • София
  • Мнения: 5 605
Шаги, съжалявам, че то такъв стряскащ повод, ама се посмях и на твоя пост  Mr. Green Видях, че е имало още 5-6 последващи труса след първия. Тях усетихте ли ги? Дано се успокои земята.
Яна, поддържам близки отношения с няколко съфорумки само. Вече 8 ма година се опитвам по-активно да им помагам. Страхотни са им инициативите, пък сърцата им са просто гигантски! Ама много ги обичам. С останалите, които познавам се виждам много рядко - по базари, по разни инициативи и т.н.
Малкият ми се събуди преди малко с 4 гигантски пъпки на корема  newsm78 Като от комар. Реве, че го сърбят. Като ги намазах с Аутан се успокоиха. А де, какво пък е сега това.
А между другото какво става  Down?

# 1 165
  • Мнения: 4 892
Може да го е полазил паяк, сериозно. Фенистил гел е добро средство.

Да, какво ли става с ДаунЪндър? Дано да е добре.

# 1 166
  • София
  • Мнения: 5 605
Мда, верно, като ухапано от паяк стои. Нино  Hug Нямам фенистил  Confused Ама отивам да се разходя да купя. Добре, че денонощната аптека е на 5 мин. с кола от нас.
А имам хомеоплазмин. Това дали ще свърши работа за през нощта?

# 1 167
  • Мнения: 4 892
Не знам. Аз като чуя хомео и до там. Не ги одобрявам.  Grinning

Казано филмово:

„Аз може и да не съм прав, ама кюфтетата без лук не ги одобрявам.”

# 1 168
  • София
  • Мнения: 5 605
 hahaha
Купих, намазах, ама явно Аутана наистина доста го е успокоил, защото спи сладко. И пъпките са поспаднали малко.

# 1 169
  • Мнения: 7 690
Вие сигурни ли сте, че земетресение е било? Да не е просто да ви е станало лошо от коментарната тема, да са ви се разтреперели краката малко?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт