Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 966
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Втора година живея в това жилище, на висок етаж и съм пропуснала поредното земетресение. Никой в къщи не разбра. Чудя се това притеснително ли е, или не?

# 1 141
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не е, Саня. Нищо не си изгубила, освен ако не си в драма-абстененция. Гледам има го, но е обяснимо - от случая с еболата минаха цели два дена, и от тогава никаква глобални беди не са ни налазвали.

Не си и помислям да покажа благоверната.

И себе си съм показвал рядко.

# 1 142
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не е, Саня. Нищо не си изгубила, освен ако не си в драма-абстененция. Гледам има го, но е обяснимо - от случая с еболата минаха цели два дена, и от тогава никаква глобални беди не са ни налазвали.

Хахаха, правилно. Драма трябва да има (ама колко съм брейв, като не съм го усетила, а след пернишкото нямаше заспиване)

# 1 143
  • Мнения: 4 892
Нищо му няма на Николета, просто ме дразнеше щото името ми не е така, но е близо, а няма нищо общо. Даже и Николая, Никол пак щеше да ме дразни. Не заради самото име.

Един познат, по каприз на онези времена, се казва Адалберт, пък във фирмата дето работи му казваха ту Иларион, ту Амадеус. Да им  се чудиш защо. После се сдоби с някакъв звучен прякор, та престанаха.

Ахахахахха  Joy

Тия странни имена са странни, но по-странното е как не една колежка невръстната дъщеричка си беше кръстила въображаемото гадже Харалампи.
Майка й я плаши - няма да те водя на море ако не слушаш, а малката курназ - Харалампи ше ме води!

Искам да кажа, че ходих до свекърите, с малкото, да си взема голямото и като карах на Околовръстното така ми се прииска да съм сама, на голяма магистрала, вечер, но добре осветена, да карам бързо, много бързо и да си слушам музика и да си мечтая, но и да си представям. Поне три часа!

# 1 144
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881

И себе си съм показвал рядко.

Аз помня едни здрави ръце приютили нежни коренчета в дланта. Grinning
М/у другото заформя се мъжко огледало, май е дошло време на рядък случай.  Whistling  Laughing

# 1 145
  • Мнения: 3 215
Не е притеснително, Саня. Похвално е, даже. Аз, понеже нямам страх от такива неща, усетих го, но замълчах. Да не стряскам околните. Обаче и те го усетиха, та настана една излишна паника.
Аз искам да кажа, че тези дни се погрижих за себе си - маникюр, боядисване, прическа. От утре започваме повсеместните празненства - утре щерката, вдругиден аз. Достойно ще посрещнем рождените дни. Направо ми иде да подкарам ВескоМариновата: "Вдигай тост, вдигай два...." със съответното за целта изпотяване, разбира се  Mr. Green

# 1 146
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аз се чудя от гледна точка на здравината на блока. Нали уж в Япония правели сградите по-гъвкави и се огъвали по време на земетресение. Като друсне - всички усещат, щото и сградата се движи. А нашият блок си седи без да мръдне. Хич не ми е за драмата. Видях в новинарски сайт съобщението и си викам - чакай да проверя в мамата. Ако там има тема, значи наистина е имало земетресение.  Laughing

# 1 147
  • Мнения: 4 199
Аз след пернишкото заспах като пън. Сама на  рождения ми  ден, мъжът ми със сърдечен разлив във Военна болница, с 3-месечно бебе  и за капах разтресе, не се трогнах хич. В блока паника голяма, звъняха ми на вратата, аз си кютах и темерутствах, много крив и празен ден ми беше.

# 1 148
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
От сърце ти желая дълъг път, Нино, но ако искаш  - послушай някой, дето е навъртял почти тираджийски километраж - не карай много бързо. И бързо не карай. Колкото по-бързо кара човек,  толкова повече пътят му се събира в точка, и все в тая смаляваща се точка гледа.

То това и за живота може да се каже.

Не ме изчервявай, Акаша.

Пернишкото ми събори няколко кошера (смятайте), ама си спах като пич.

# 1 149
  • Мнения: 3 215
А, то от гледна точка на здравината, все си мисля, че няма някой блок в БГ по японски тертип да е правен, тъй че по-добре да не усещате нищо.
Обаче, кучето лае ожесточено и обикаля из апартамента вече 10 минути, Мисля, че ще има повторение, съдейки по четеното относно сензитивността на животните към бедствията.

# 1 150
  • Мнения: 4 892
Няма бързо, няма, ама понякога, за кратко и като съм сама.

# 1 151
  • Мнения: 13 006
Конкурса за мъже започнА, имаме участник със снимка, симпатичен е:)

# 1 152
  • Мнения: 1 959

Един познат, по каприз на онези времена, се казва Адалберт, пък във фирмата дето работи му казваха ту Иларион, ту Амадеус. Да им  се чудиш защо.


Сигурна са от моята порода. Имам проблем с имената - изкривявам ги, променям ги, разменям ги. Много ме дразни, много се старая, но не винаги ми се получава.

# 1 153
  • Пловдив
  • Мнения: 13 523
Конкурса за мъже започнА, имаме участник със снимка, симпатичен е:)

Може ли линк към темата?

# 1 154
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Хм, напоследък голяма инвазия от мъжка страна. Къде ли не -  в Клюкарника, в Семейни отношения... Обаче пък има и дами - детективи, набързо ги разконспирират кой, откъде, защо  hahaha
Добре, че са те, че такива заспали като мен... Само не разбрах този господин, който и снимки показа, какъв е - трол, нова звезда, положителен герой или лошия от филма е?

Общи условия

Активация на акаунт