Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 932
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 4 892
Янче, оня ден като бяхме в детската градини и като видях как момченцето, съученик на дъщеря ми я гледа като котарак и примигват и двамата като плъхове в трици и си викам - леле, кога отелете времето, а и още ще отлети и ето - мома за женене  Mr. Green  изобщо, времето при мен е нещо много абстрактно.

Акаше, на триесеиседем  Sunglasses ставам след два месеца. Жилавка съм.

# 1 366
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, бе, аз какво да кажа с моя 16-годишния, дърт ерген ли е вече?

# 1 367
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Искам да бъда такава баба:
http://www.snews.bg/bg/statiya/brazilski-babi-po-prashki-shokira … -cyal-svyat:14622

Уви, реалността е друга  Joy Joy Joy

Нино, има още `ляб да изядеш, дорде ме стигнеш.  Grinning  И на мен ми предстои рожден ден - след месец и малко.  
Моите деца са големи, съвсем самостоятелни, по-големи от твоите, Лили. Затова, докато можете, радвайте се на дечицата си, гушкайте ги при всяка възможност.

# 1 368
  • Мнения: 4 892
Да, бе, аз какво да кажа с моя 16-годишния, дърт ерген ли е вече?

Само ерген.  Grinning

Искам да ви кажа, че от утре минавам на диета. Тия дни много ядох, бабето прекали, мусаки, пиле със зеле, салати, супи правих аз. А парти ме чака, ейййййййййй!

# 1 369
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ауу, Нино, ей ся завидях мощно! Добре, че не те номинирах за хубавица, а си мислех. Twisted Evil

Скрит текст:
Шегувам се, чудна си ми.  Heart Eyes  Hug Аз отдавна ти бях казала, че ми приличаш на една актриса, която много ми харесва.

Лил, а ти кой набор си, ако не е тайна? И ти не ми изглеждаш на жена с 16 годишен син.

# 1 370
  • Мнения: 12 993
Ами аз със щерката на 14 почти, какво да кажа:)) На 20 точно я родих.

# 1 371
  • София
  • Мнения: 17 301
Моят е на 14, ама не е ерген  Joy От млада ме тренира за свекърва, маймуняка  hahaha

# 1 372
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Вий, шъ мъ уморите! Бърди не съм я виждала, ама Жаклина... Нейното е непростимо! Crossing Arms

Просто като чуя жена с тийн дете и си представям вече сбръчкосано лице... Embarassed

# 1 373
  • София
  • Мнения: 5 605
Е добре де, а за старата си съфорумка, обикаляла цял ден с децата помислихте ли, хмммм... Поне по една снимка на ЛС да ми бяхте пратили, начи!  newsm45
Да се самоцитирам значи! Айде, моля снимки на ЛС!!!
Кате и аз купона съм изпуснала!
Нино, честно да ти кажа, си мислих, че си по-малка от мен, около 30-те  Grinning
А пък другите какви големи деца имате...Аз явно съм позакъсняла аз.
Жаки, много е яко на тия години детето ти да  голямо. А аз след бебоци тичам още.


# 1 374
  • София
  • Мнения: 17 301
Е, ние с Жаки и по бебоци тичаме пак, който не я е свършил цялата работа наведнъж, така му се пада Grinning

# 1 375
  • Мнения: 4 892
Ама аз по дух съм млада, бе, както майка ми обича да казва - развитието ми е спряло някъде към 12-13  Laughing жизнерадостно диване съм. Но понякога си придавам важност, от уважение към годините, гледам замечтано философски и говоря сериозно. Рядко.

# 1 376
  • Мнения: 12 993
Акаше, защо, бе сега с Мими сме си, като приятелки, за всичко можем да си говорим:)
Аз съм живата антиреклама на противозачатъчните таблетки:) Съдба, така е трябвало, за нищичко не съжалявам:)
Цвете, втората я родих на 31, сега е на две:)

# 1 377
  • Мнения: 3 867
Цвети и аз никой не видях. Много ме е яд, значи. /Цупя се/

Нино, пусни една снимка на твоите малки сладурки. Много ме радват.   bouquet

# 1 378
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ама аз по дух съм млада, бе, както майка ми обича да казва - развитието ми е спряло някъде към 12-13  Laughing жизнерадостно диване съм. Но понякога си придавам важност, от уважение към годините, гледам замечтано философски и говоря сериозно. Рядко.

Номер едно си ти!  Sunglasses И ще станеш инге бабичка!  Grinning

Акаше, защо, бе сега с Мими сме си, като приятелки, за всичко можем да си говорим:)


Мдааа, виж това е хубаво. Wink Макар, че аз пък не съжалявам за 20-те си години, че съм била безгрижна. Много хубави и луди бяха. Хем лапе още, хем без родителско тяло, кеффф! Mr. Green

# 1 379
  • София
  • Мнения: 3 409
Искам да кажа, Акаша, че направо ти забранявам асоциациите с тинейджъри и сбръчкани лица. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт