Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 933
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 395
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Кате много си хубава и млада Simple Smile

# 1 396
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Хаха, Жаки аз сега съм доволна, че тортата падна. Спестих си сладкото тая вечер Simple Smile

# 1 397
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Кате, харесваш ми!

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 00:56 от YanaDG

# 1 398
  • Мнения: 12 993
Яна, давай, де! Ще ти викам маме вече:))) Моята майка беше на 40, когато родих Мими и беше страшна мацка, когато излизахме с количакта я питаха къде води децата, а тя вика това е внучето, падаха им чейнетата, сега е на 53 и пак си е хубава Heart Eyes

# 1 399
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Аз досега си мислех, че тук е някакъв спамо-чат с размяна на сърчица, кафенца и малки сладки котенца.
А, то какво било. Масонска ложа.

Аз точно от тези кафенца и едни други лигавщини исках да избягам и благодарение на участниците в темата се получава много добре. Не е нито спамочат, нито споделете, уникално е.

Катя, ти си дете още, а как разсъждаваш....

# 1 400
  • Мнения: 4 892



А това е моя прелест, през погледа на детето:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 21:53 от NinoTino

# 1 401
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Янче, ако знаеш какви засукани приятелки имам на твоята възраст, е, не като бразилките,ама...давай смело Simple Smile
Жаки, то няма как да се метнеш на гората, така че абсолютно ти вярвам за майка ти.
Ази, тук само рецепти се размятат, кафенца и сърчица няма, надебеляването, обаче, е гарантирано.

# 1 402
  • Варна
  • Мнения: 10 577
К@тя,
да махаш този кофти аватар, заради който те асоциирам със стара мома, наблягаща на силно калоричните храни и удобния изтъркан диван пред ТВ, с демоде очила и бримка на чорапогащника !

# 1 403
  • Мнения: 1 959
Ахахаха, Нино, голям са ти разкош децата. Виж сега да ти кажа, много по английскому е това с моливите  Laughing


На мен пък ми се случва да се чувствам стара. Ей-така се замислям за многото неща, които са ми се случили, хора - минали и заминали, радости, болки, победи, провали..и имам чувството, че ми натежава цял един век...в такива моменти се радвам, че съм стара млада майка..



Разочарована съм от Хлапето. Знам го от друго място  Tired

Ще споделиш ли, че много потайни другите. Crazy


Във ФБ съм го засичала. Нищо кой знае колко интересно. Чак пък такава потайност.. Но аз и никога не съм го разбирала купона около измислените теми, образи и мъжки лигни.

# 1 404
  • Мнения: 5 940
 NinoTino,  Joy за домашното.
Много са сладки Heart Eyes
Катето също.

# 1 405
  • Мнения: 3 867
Ох, Нино, благодаря ти. Много са сладки. Малката е само за мачкане.
През погледа на детето, приличаш на снежен човек с цици. Много ме разсмя.

# 1 406
  • Мнения: 22 449
Аз съм на 30г. ..децата на 7г и 1г и 9м.

# 1 407
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Егасимуси, да не направи човек един кекс (повтарям - кекс, т.е. за ядене)
За красотата на Жаклин само чета. Пък и всички останали - барем 2-3ч да бяхте оставили снимките  Crossing Arms

# 1 408
  • HH
  • Мнения: 3 257
Как ще съм дете, моля ви се. На 26г. съм. Вярно, че според прабаба ми трябваше да се оженя на 17, но пък аз голям инат излязох.

МисНоир, аз нямам телевизор  Wink

Нино  Heart Eyes, виж детето колко добре те е нарисувало.

В последно време си давам сметка, че изглеждам млада и да си призная се дразня. Преживях, че редовно ми искат личната карта докато си купувам цигари, но в този мъжки екип, в който работя младостта е второто нещо, което ми излиза на пътя от време на време.

# 1 409
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аууу, Нино, разкошни деца, пу пу да не им е уруки Simple Smile
  Hug

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 00:13 от Shagya

Общи условия

Активация на акаунт