Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 945
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 199
Янечек, честито рождениче. Здраво, умно, весело и да не отстъпва на батко си по уникални умотворения Simple Smile

# 286
  • Мнения: 1 959
Аууу, доживях в тоз' форум да ме ужажват на лични. Заради мен се бил регистрирал, молявисе  Joy


Детето разпиля коша със стоте топки, уж да ги събира. На третата, разбира се, губи интерес...  

Янечек, жив и здрав да е юнака!

# 287
  • Мнения: 3 867
Янечек, честит ти рожденник.
Антигона, Джулия, погледа гледайте, погледа. Разкошен е! През тинейджърските си години не съм припадала по никой, но ето, че на дърти години станах за резил. Сега започвам да гледам мачовете му. Нещо се вманиячих по този тип. Слагам го на челна позиция в ламинирания списък.

# 288
  • Мнения: 14 654
Благодаря ви  Hug

# 289
  • Мнения: 5 940
Янечек, честит празник. Да ти е жив и здрав рожденика.

# 290
  • Мнения: 4 199
Абе щом майка ми каза, че е хубав мъж, на сокол приличал...прави сметка. Този мач, ако не друго, разбуни жените, особено такива като мен, дето бокс не са помирисвали и не знаеха до вчера кой кой е.

Ванини, ти по-полека с емоциите, че си в деликатно положение Naughty Остави на нас! Grinning Hug

Толумбе, каква чест! Това само да не е психото на Тонкабонка.

# 291
  • Мнения: 7 690
Владимир си е Владимир. Добре беше тоя мач, че да видим що е мъж  Laughing Направи ми впечатление във филма, че хората трудно ги различавали с Виталий, дори Владимир заместил брат си на един мач и никой не заподозрял. Аз пък ги намирам за много различни, определено си приличат, но се вижда кой кой е

# 292
  • Мнения: 3 867
Ванини, ти по-полека с емоциите, че си в деликатно положение Naughty Остави на нас! Grinning Hug

Хахахахахах. Скица. Мисля си, че точно това ми положение засилва нещата.

# 293
  • Мнения: 4 199
Ха, да бе, Виталий! Под чул ще го позная Владкиша! Heart Eyes

Ванини, ти после да видиш какъв хормо-купон е Hug Laughing

# 294
  • София
  • Мнения: 18 717
Подходяща физика,много тренировки малко стероиди и готово. Laughing

# 295
  • Мнения: 3 867
Антигона, Виталий е доста различен. Не ми харесва. В наколко статии след мача, бяха сложили снимка на Виталий. Забеляза ли?

Сега дават, че са пуснали мача на Брадърите. Йорданка плаче.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Добре, че не ми харесва Кличко, че да не се хващаме за косите! Laughing Само на височина го докарва!
Янечек, наздраве и честито пораснал юнак!

# 297
  • Мнения: 3 867
Джулия, ако после лудна още по-вече от това, ще трябва да ходя да го търся. Майкооооо  ooooh!

Това е първият мъж, който харесвам с коса.

# 298
  • Мнения: 7 690
Ванини, различен е, да. Виталий е и по-едър и по-високичък, лицето му е по-широко и бузесто. Владимир си е строен и с по-меки черти, стои някак "изчистен" до брат си. Абе винаги ми е правило впечатление в какъв голям процент вторите деца са поне една идея по-хубави от батковците и каките си.

# 299
  • Мнения: 14 654
Приличат си много, те и Пулеви си приличат Simple Smile Ама vanini* верно е полудяла, от хормоните сигур Simple Smile Хайде сега като забременее с едно хубаво момченце, да го нарече Владимир Simple Smile Може аз да съм кръстница  Laughing
А моята майка, Julia_21, каза, че приличал на мангуста, защото ядял кобри. Малката ми сестра пък още плаче за Кубрат. Всички се побъркахме покрай този мач, ей - синът ми се връща от училище и възкликва "Мамо, четеш спортал.бг!!!".

Общи условия

Активация на акаунт