Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 965
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 18 730
Разликата им е 3 см. в ръста не кой знае какво.

# 301
  • Мнения: 4 199
Ванини, множко ще му дойдете две бременни, ще лудне човекът. Да не е някаква тактика на обезсилване на противника Simple Smile Янечек, добра алюзия. Не знаех, че тези наглед  мили безобидни животинки се справят с такъв противник.

# 302
  • Мнения: 3 867
Ох, тази вечер много се смея с Вас. Янечек, Джулия  Laughing и аз не мога да се позная.

# 303
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Янечек, здрав, силен и умен да расте синът ти!
Стейси, бях като теб - няколко месеца пазех цялата дясна страна на челюстта, че ми падна една пломба. И след това по навик все на другата страна ядях  Joy  Обаче споко - от ядки не се пълнее (поне така се успокоявам, де). А и както всичко шоколадово обичааамм...
Хич не ми харесват ни Кличко, ни Кубрат.  Mr. Green  Така че - имате един съперник по-малко за тях  hahaha

# 304
  • Мнения: 14 654
Ванини, множко ще му дойдете две бременни, ще лудне човекът.

Е неее  Joy
Гледам номинациите и се чудя да номинирам ли. Особено за огледалото - то обикновено се дава след като се поиска, а сега никой не го иска...

# 305
  • Мнения: 14 478
Приличат си много, те и Пулеви си приличат Simple Smile Ама vanini* верно е полудяла, от хормоните сигур Simple Smile Хайде сега като забременее с едно хубаво момченце, да го нарече Владимир Simple Smile Може аз да съм кръстница  Laughing
А моята майка, Julia_21, каза, че приличал на мангуста, защото ядял кобри. Малката ми сестра пък още плаче за Кубрат. Всички се побъркахме покрай този мач, ей - синът ми се връща от училище и възкликва "Мамо, четеш спортал.бг!!!".
В този мач бях за Кличко! Не понасям простаците.
А Кубрат по-добре следващия път да плямпа по-малко и да тренира повече...

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 23 759
Ванини, множко ще му дойдете две бременни, ще лудне човекът.

Е неее  Joy
Гледам номинациите и се чудя да номинирам ли. Особено за огледалото - то обикновено се дава след като се поиска, а сега никой не го иска...
За мен огледалото не струва като категория от години.  Peace Мир.

# 307
  • Мнения: 14 654
Аз пък не бях за Кличко и ми беше жал като натупа Кубрат, но в този случай смятам, че шамарът, освен наказателен, е и възпитателен. Понякога е полезно батко ти да ти даде урок.
Герри, ти не си никакъв PATREOT!!!

# 308
  • Мнения: 7 690
Записвам се с направен (изяден) чипс   chef  Горда съм от себе си  Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 18 730
Ами то с тая техника тип дърво дето играе Пулев как да не.Стария Ото трябва да вземе поука.

# 310
  • Мнения: 7 690
Абе оставете я тая техника, опитът е важен. Къде е Кубрат  от 2009, къде е Владимир от '96-та. Пък и да не забравяме, че Владимир е повече стратег в боя, отколкото просто бияч.  Бях неутрална за мача, но поведението на Пулев след него беше много долно. Само мрънка детето, не се е научил да губи достойно.

# 311
  • София
  • Мнения: 18 730
Да единият с 20 срещи ,другия с 65.Но най-вече неумението да се приеме достойно загубата.

# 312
  • София
  • Мнения: 5 606
Чакайте сега да се разберем - начи всички си харесахте по цяла възрастова група с мъже, а Влад остана за мен /споделям го с Ванини/. Айде моля ви се уговорките да се спазват, че ще взема да раздавам ъперкъти, ааамаха!

# 313
  • Мнения: 7 690
Аз съм ЗА шерването и дружното слюнкоотделяне. Моля ви, дами, нека женската солидарност да не е мит  Hug

# 314
  • Мнения: 14 654
Ще се научи де, аз твърдо вярвам, че боят възпитава и като изяде още малко, ще еволюира. Все едно да съм решавала цял живот само квадратни уравнения и изведнъж да си повярвам, че мога и диференциални.

Общи условия

Активация на акаунт