Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 868
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 18 697
Нещо от този сорт.

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Янечек,да ти е здраво и щастливо детето!  bouquet

Ванини,какви са тези аватари,моля ви! Grinning

За Коледа аз също няма да се побера в черната си рокля,виж до коледното прасе добре ще се впиша.

# 317
  • Мнения: 4 199
Аз  приказките му веднага след мача ги отдавах на афекта, адреналина  и мозъчното сътресение и ги приех по-снизходително.  После коментарите се оказаха още по-грозни. Добър спортист не се става така. Не е само кютекът, дори в такъв спорт като бокса.

# 318
  • Мнения: 7 690
Славче, за Коледа всички ще сме коледни прасенца  Animal Pig  261uu

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Ако продължавате да говорите за килограми и рокли ще почна да пускам снимки какво готвя! Това е заплаха!

# 320
  • Мнения: 7 690
Това звучи обещаващо  Whistling

# 321
  • Мнения: 3 867
То той не говореше само след мача, а и преди него. Не случайно Кличко каза, че е имал огромното желание да го нокалтира и е бил много раздразнен. На откритата тренировка забелязах, как докато Кличко е на ринга, Пулев от долу говори нещо на Тервел и се подсмихва. Подиграваше се.

# 322
  • Мнения: 4 199
Има Ислямска държава, Янтра ще създаде групировката Кулинарна. Тероризъм с линкове. Между другото, днес ислямисти хакнали сайта на Бочко, имало снимки, клипове на деца да целуват бомби...мъжът каза, при тях се хостват. Лудост.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Не е. Защото гледате, гледате и прибягвате до хладилника.

# 324
  • Мнения: 7 690
Янтра, вината е твоя. Ние какво сме виновни, че си такъв кулинарен изкусител? Ние сме със слаби ангели, малко ни трябва.
Пулев за мен е п*тьо. Оправдания, заяждания, обвинения, сценарии... До къде му стига самочувствието да твърди, че Владимир го е победил заради късмет?

# 325
  • Мнения: 4 785
А аз мъжете ви ги оставям, моя си ме кефи много, фръц  Mr. Green

И щото много ме кефи, сега го чакам да се прибере от футбол да ми направи нещо за ядене.... някоя паста, това онова, защото няма нищо вкъщи и днес не отидохме на пазар  Crossing Arms И трябва да започвам пак режим и фитнес, нещо бедрата не ме изкефиха като се визуализираха сутринта пред огледалото  Tired

# 326
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ако продължавате да говорите за килограми и рокли ще почна да пускам снимки какво готвя! Това е заплаха!
Аз го приемам като обещание  Grinning. Ще чакам  Grinning
Чакайте сега да се разберем - начи всички си харесахте по цяла възрастова група с мъже, а Влад остана за мен /споделям го с Ванини/. Айде моля ви се уговорките да се спазват, че ще взема да раздавам ъперкъти, ааамаха!
Миии, да не става голяма навалица, съгласна съм и от 45+ да ги взема  hahaha  Все пак няма да се връщам в детската градина или началното училище, я.

# 327
  • Мнения: 14 654
Не е нужно да снимаш, Янтра, достатъчно е да напишеш 9 литра телешко варено. А аз днес изхвърлих изостанали супи - едната от пиле, другата от броколи, хем не готвя по 9 литра, а най-много по 1,5-2. Също една изостанала салата от нахут и половин зелка. Само пицата не изостава у нас.
За коледните партита съм си пригтвила една синя рокля до коляното от леко разтегателна материя, все да ми е тамън. И си имам трик за тънка талия от гимнастиката.

# 328
  • София
  • Мнения: 5 605
То той не говореше само след мача, а и преди него. Не случайно Кличко каза, че е имал огромното желание да го нокалтира и е бил много раздразнен. На откритата тренировка забелязах, как докато Кличко е на ринга, Пулев от долу говори нещо на Тервел и се подсмихва. Подиграваше се.
Изключително грозни бяха изказванията именно вчера и днес. Не можеш да кажеш, че Кличко е момиченце. Егати момиченцето  ooooh! Много го харесвам и Пулев, но много се издъни здраво. Самото му поведение предизвика негативи. Да не говорим, че всеки, който разбира поне малко от бокс, беше наясно, че Кличко е фаворита. Дори само коефициентите като се погледнат - е ясно кой е фаворита. Е аз си прибрах едни 100 лв., та ми е добре де.„
Лошото е, че нашето момче го хвърлиха твърде рано срещу лъвовете. Дали това не беше върха на карирерата му и дали няма да тръгне оттук нататък надолу хич не е ясно. Да видим как ще се развият нещата при него. Интересно ми е дали ще преподпише договора си с Зауерланд.

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
От 9-те литра ми остана една купичка, към 200-250 милилитра. Седи самотно в хладилника.

Да ви кажа как готвя тиква с крем-карамел. 2кг тиква, на едро нарязана, 2 литра мляко, 14 яйца.

Общи условия

Активация на акаунт