Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 861
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 7 304
Тази година,за разлика от предната,няма слаби. Единствено Мирян ми е малко на кантар

# 361
  • sofia
  • Мнения: 693
Нино, все едно описа мен, и аз не мога да пея, докато гледаш твойто момче, хвърли едно око и на линка дето го пуснах, и този не е за изхвърляне. Simple Smile

# 362
  • София
  • Мнения: 18 697
Пак тема с тъп въпрос относно Бременна ли съм или .Толкова незнаещи хора и само се излагат.Аман.

# 363
  • Мнения: 1 959
Не знам защо пея толкова ужасяващо..

Хм...а имаш ли забележка от час по музика 'Ръмжи в час', а, а, а  Flutter

# 364
  • Мнения: 7 690
Аз Х фактор не го следя, но онзи ден съвсем случайно го загледах и видях Невена. Тя какво прави там? После се разрових за да се убедя, че не я бъркам и впоследствие установих, че е участвала и в Гласът на България. Нали си имаше кариера момичето, това го помня доста добре.
Също и онзи дългокосия русия, който беше част от Expose, също имаше някаква кариера на певец, включително някакви дуети с Райна, а се подвизава в същия формат.


П.П: Явно има две Невени във форматите и не съм запомнила какво точно съм гледала. Факт е обаче, че Цонева се състезава, та въпросът ми остава.

# 365
  • Мнения: 4 892
Ооо, Nell~ , хвърлих му, как. Аз винаги отварям Simple Smile Как ще е за изхвърляне, хич не е!
Обаче моето е най. Финала е епичен. Ахахах  : )


Не знам защо пея толкова ужасяващо..

Хм...а имаш ли забележка от час по музика 'Ръмжи в час', а, а, а  Flutter

Ааааааааааааааааааахахахах!  Ох!

Не, моля ти се, аз дори пеех в хора  Tired в основното училище. Другарката Месьова ме избра втори глас. Начи представям си колко потресаващи са били другите, за да избере мен.
Искам да ви кажа, че това бяха най-тежките моменти за мен в училище. Тя бе пяла опера май и имаше един такъв малко напевно-оперетен изказ. Ужас!

Лиляна, знаеш ли какво? Това ми е една от най-любимите теми. За толкова години във форума.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Пак тема с тъп въпрос относно Бременна ли съм или .Толкова незнаещи хора и само се излагат.Аман.
И не си я цитирала в "смешките"???? Леле!

# 367
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Също и онзи дългокосия русия, който беше част от Expose, също имаше някаква кариера на певец, включително някакви дуети с Райна, а се подвизава в същия формат.
П.П: Явно има две Невени във форматите и не съм запомнила какво точно съм гледала. Факт е обаче, че Цонева се състезава, та въпросът ми остава.

И аз това се чудех - тези и двамата са певци, ама явно регламентът го позволява. Иначе нямаше да ги допуснат. Макар да ми се струва, че ги лансира журито.
П.П. Форматът е "Гласът на България" - за там съм сигурна, че и двамата участват. Не гледам Х фактор, останалите могат да кажат дали ги има и в него.

# 368
  • Мнения: 3 214
Да не говориш за Невена Цонева, която спечели преди време Х фактор, а в момента участва в "Гласът на България"? А Дългокосият рус кой е?

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 7 304
Невена Цонева спечели Мюзик айдъл.

# 370
  • Мнения: 7 690
Да, да, Гласът на България е било, съжалявам. Както казах не ги следя тези формати до степен, че не знам кой по коя телевизия дават.
Мисълта ми беше не толкова, че са допуснати да се съзтезават,  а че и двамата имаха кариери, специално Невена дори имаше няколко хита. Явно са стигнали до някакво дъно, творческо и финансово. Имат нужда да бъдат лансирани и забелязани отново, предполагам.

# 371
  • Мнения: 7 690
Петя, този русия ако не се бъркам беше Светльо? Преди беше част от група Експоуз, въртяха дуети с Райна и някакви други май.

Скрит текст:





Стилът му не е еволюирал от тогава  Laughing

# 372
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...

Лиляна, знаеш ли какво? Това ми е една от най-любимите теми. За толкова години във форума.
Много се радвам, че ти харесва. Пък ако знаеш къде ми хрумна идеята и къде я започнах ...

# 373
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Точно - Светльо от Експоуз. И неговата половинка от дуета се яви на кастинга, ама май вече отпадна

# 374
  • Мнения: 7 690
Точно - Светльо от Експоуз. И неговата половинка от дуета се яви на кастинга, ама май вече отпадна



Да, и тя имаше бая дуети с фолкпевици. Явно наистина някой е ударил дъното.

Общи условия

Активация на акаунт