Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 850
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 7 297
Цвети * стискам ти палци
3 дни не е рано,аз с първата бременност си направих теста в денят,в който трябваше да ми дойде. Но просто взе да ми става лошо от кафето и ми светна лампата Simple Smile

# 496
  • София
  • Мнения: 17 275
Цвети, как ще е рано три дни закъснение! Аз все на първия ден си правех тестовете като се опитвахме да забременея  Laughing Кой ще ти чака три дни  Laughing

Мистик - на моите разликата е 10 години и се разбират екстра  Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 4 199
Цвети, баш си е навреме. Успех на всички искащи да са мами. Като си спомня аз правих тест след дъжд качулка - мислех че ме е хванала менопаузата, та цели три теста похабих, пък те все с едни тлъсти черти Grinning

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 40 721
 Hug Peace Успех и от мен!

Аз от вчера държа фронта в офиса сама,ама нали е казано,че и сам войнът е войн! bowuu Та...едвам ви изчитам...

# 499
  • Мнения: 11 655
Цвети направи го още днес. Стискам палци  Hug

Моите ли са с най-малка разлика - 2 години  Laughing
Добре, че се получи така. В началото малко зор, но после всичко се подрежда.
Ако сега тепърва трябваше наново с бебе да се занимавам, мисля че не бих се навила.

# 500
  • София
  • Мнения: 23 075
Аха, то ти не искаше и да се жениш, та ще я видим таз работа Laughing
Ей, закова ме.  Mr. Green

# 501
  • София
  • Мнения: 17 275
Аз ако трябваше сега да правя деца, определено щях да ги направя с малка разлика, само плюсове има.

# 502
  • Мнения: X
Момичета, благодаря ви. Hug На мен познатите ми с деца казват, че било рано и да не съм бързала. Но ще устискам до утре сутринта. Интересно ми е обаче ако новината е добра, как ще се удържа да не кажа на всички роднини и познати. Бих го съобщила на целия свят, но не е много редно. Защото стават и грешки. И други проблеми може да изникнат...

# 503
  • Мнения: 4 785
И моите много биха се зарадвали на такъв коледен подарък, но аз се назландисвам още Rolling Eyes

Имам свободен крак за държане....  hahaha И Тонка може да хване другия и да ме извинявате, повече части нямам!

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 7 297
Моите ще са с две години и седем месеца. Ако всичко беше минало по план щяха имат по-малка разлика. Но, каквото такова. И тази не е лоша. Исках да е до три години.

# 505
  • София
  • Мнения: 23 075
И Тонка може да хване другия и да ме извинявате, повече части нямам!
Тонка със сигурност ще подбели очи и ще я събирате от пода баш в сюблимния момент, но много благодаря за оказаната чест.  Mr. Green  Hug

# 506
  • Мнения: 2 135
И аз сега си мисля, че е по-добре да са децата с малка разлика. А не като при нас. Синът ми тази година е в 12 клас. Догодина дъщеря ми ще е в първи, и въртележката се завърта отначало.

# 507
  • Мнения: 11 655
Абе и иначе хич не лесно. Ама пък е весело.
Моите са втори и четвърти клас. Добре, че класните стаи са им една до друга.
Най-редовно им се дублират родителските срещи. В един и същи ден и час, после обща на училището. Става голям цирк. Тичам напред-назад, ту в едната, ту в другата стая. С баща им работим заедно и само единия може да отсъства обикновено  Laughing

# 508
  • Мнения: 3 867
Цвети, стискам палци.
mystic woman, не е късно за второ. Давайте смело.


# 509
  • Мнения: 4 199
Аз пак да се изкажа, понеже макар и с ОЯР, цикълът ми е по часовник - 28 дни. Та, Цвети, ако и ти си с редовен такъв, тези 3 дни закъснение сами по себе си не ти ли говорят нещичко Wink Само подобна новина си нямаме в темата, голям кеф би ми било!

Общи условия

Активация на акаунт