Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 882
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 525
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Веси, пусни я да поцъкаме и поцъкаме. Laughing

Сара Шафак - любимка е на мъжа ми  Laughing

# 526
  • София
  • Мнения: 18 679
И моите много биха се зарадвали на такъв коледен подарък, но аз се назландисвам още Rolling Eyes

Имам свободен крак за държане....  hahaha И Тонка може да хване другия и да ме извинявате, повече части нямам!
Ааа, не, аз не от страх или нещо такова. Имах две прекрасни раждания, обезболени, само хубави спомени и от двете, без шевове и бродерии, бързо възстановяване и пр. Ами място нямам, да му се не знае, трябва да сменим жилището, ако искаме бебе. А това, ей Богу, имам чувството, че тамън го завършихме, просто нямам сили в момента за ремонт на още едно! Накрая ще взема да скачам в боя и това, като ни отеснее до немай къде, ща не ща, ще се местим, какво да правим. Наясно съм, че не разполагам с цялото време на света и ако до 3-4 години не предприема нещо, може би ще се откажа и ще чакам на внучки Whistling
Стискам палци на чакашите чертички. И ако искате да се похвалите на целия свят, не позволявайте суеверия да ви развалят удоволствието. Каквото е писано, ще стане, казал-неказал, няма значение. Аз, като разбрах, че съм бременна, купих сладки и черпих целия офис, бях тамън в трета седмица Laughing

# 527
  • Мнения: 22 430
Изморих се яко с едно хоро....и пак не съм го донаучила. Пусто да опустее, в петък ще мъча тренера да показва пак. Има няколко тънкости, които тамън ги схвана.....и като почне музиката 2пъти по-бързо....и всичко отива по дяволите. Simple Smile
Ама добро кардио направих.... Laughing

# 528
  • Мнения: 4 892
Кое е , Мирама?

# 529
  • София
  • Мнения: 5 883
И ако искате да се похвалите на целия свят, не позволявайте суеверия да ви развалят удоволствието. Каквото е писано, ще стане, казал-неказал, няма значение. Аз, като разбрах, че съм бременна, купих сладки и черпих целия офис, бях тамън в трета седмица Laughing
То не е до суеверие.
На колкото повече хора се похвалиш, на толкова ще трябва да обясняваш след това и да търпиш съжалителни погледи, ако стане някой фал.

# 530
  • Мнения: 7 690
Така е, моя близка приятелка устиска до 5 месец преди да каже. Тя по принцип е доста едра така че никой нищо не заподозря. Само мъжът й и майка й знаеха.

# 531
  • Мнения: 22 430

Петрунино. Simple Smile не е от най трудните, но трябва да го схване човек. 

# 532
  • Варна
  • Мнения: 10 551
И аз да попитам кое е, макар че, по имена вече съм ги забравила.
Като ученичка 7г играх народни и танци и интересно, но факт, сега никакво хоро не ми се играе. По сватби не ставам, мноого рядко, нямам желание. И на "спорт" народни танци не ми се ходи.

Обаче, много обичам да гледам на живо концерт на народни ансамбли. Толкова хубаво ми става на душата, че очите ми се насълзяват.

П.П. Видях, че си отговорила. Трябва да си опресня спомените в нета, за да си спомня кое е Simple Smile

# 533
  • София
  • Мнения: 18 679
То не е до суеверие.
На колкото повече хора се похвалиш, на толкова ще трябва да обясняваш след това и да търпиш съжалителни погледи, ако стане някой фал.
И това е вярно, обаче аз бях толкова щастлива, че и през ум не ми минаваше мисълта, че нещо може да не е наред. Младост, младост... Grinning

# 534
  • Мнения: 22 430
Мис Ноир, има го в ютуб.  Simple Smile
Аз пък страдам като отидем някъде и едно 70% изобщо не могат и такта да хванат. ..за играене да не говорим. 

# 535
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Видях го, не го знам. Опитах се да науча стъпката, но много сменят кадъра, а на мен ми трябва някой пред мен и на място да го играе.

Мен не ме дразнят не заещите и не улучващи ритъма Simple Smile Дразнят ме жените, тип натруфено-наконтени каки, клонящи към лели, които имам чувството, че са се изтъпанчили, само за да си покажат дрешките, рокличките, ботушките.

Когато мъже се хванат на хорото, никога го нямам твао чувство на "вижте ми аутфита" Simple Smile

# 536
  • Мнения: 7 690
Аз пък да си кажа, че не знам нито едно хоро. Даже правото не мога да се сетя в момента. Не съм и имала желание да ги уча, камо ли да ги играя.

# 537
  • Мнения: 22 430
Има го на самоучител, но във Vbox.
Хич не обръщам внимание на дрешки като играя...освен ако не е нещо фрапантно. Wink

# 538
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Грам не ме влекат тези хора. Около мен има много навити и винаги бързат да стават да играят. Нито ме влече, нито обичам да тропам. Иначе отстрани изглеждат добре майсторите, но до там.
Ето, Антигона е от моята кръвна група.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Това се вижда отстрани, както аз не ставам, а само наблюдавам. Веднага личи кой се наслаждава на музиката, стъпките, играта и кой за да се покаже.

Общи условия

Активация на акаунт