Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 900
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Искам да кажа, че преинсталирах два лаптопа и съм доволна от резултата.  Laughing Дъщеря ми ги беше напълнила с какво ли не, едва дишаха горките. Засега всичко върви, даже електронният ми подпис тръгна, ще видим до кога. То било фасулска работа.

# 751
  • Мнения: 474
И при нас ще е семейна идилия.Всеки момент чакам да пристигнат свекитата. Mr. Green
И аз няма да готвя,казаха че ще ме отменят - свинско с ориз и баница.
Утре сме на банкет и съм ги извикала за гледачи на децата.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Ех,да ви завиди човек за таквиз гости  Laughing Па и с яденето си идват.
Моите свекита с топ не можеш ги мръдна,ама за сметка на това нашите обичат да скиторят и майка през 2седм. е тук Crazy Уикенда бяхме там,ама се били уговорили с детето баба да пристигне другата сряда Rolling Eyes Wink Икал бил баба да го взима в 4 часа.Оле...

# 753
  • София
  • Мнения: 23 096
И аз няма да готвя,казаха че ще ме отменят - свинско с ориз и баница.
И при нас нЕма да е здравословно хранене - пържено свинско с лук и баклава.  Mr. Green Много неизискано звучи, но това е положението.

Да питам: къде е Каси? Не съм я засичала тия дни никъде из форума.

# 754
  • Мнения: 2 674
Пуловери никога не съм прала в пералнята. Или на ръка, или в химическото, ако не съм им ядосана от предната сметка. На мен бельото след сушилня винаги ми става за изхвърляне. И единичните чорапи, но това си е стандартна история и аз не съм изключение. Mr. Green

# 755
  • Мнения: 474
И моите не обичат да мърдат от тях,но ние не сме ходили скоро,та с голямо желание се съгласиха,даже идват с ден по-рано  Grinning
За щастие майка ми си идва за месец и няма да им ползвам услугите скоро,а и ММ заминава на курс ,така че ако искат ще трябва те да дойдат.

# 756
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
И при нас нЕма да е здравословно хранене - пържено свинско с лук и баклава.  Mr. Green Много неизискано звучи, но това е положението.
Хм,... баклава... наскоро обсъждахме рецептите за нея  Grinning.  Пък може и някой подарък да ви донесат, знае ли се.

# 757
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Довечера ще гледам "Интерстелар" и все повее се замислям дали ще си струва парите за аймакс. Много мразя да се прецаквам с киноходене на скапан филм Rolling Eyes.

# 758
  • Мнения: 10 503
по темата за Мисис Свят - http://www.webcafe.bg/id_1384412921_Parvi_na_Misis_Svyat_makar_i_otzad_napred, тази жена прилича на травестит.

# 759
  • София
  • Мнения: 1 344
Аз не искам да казвам нищо,само искам да попитам по-запознатите защо по-дяволите не мога да давам ленено семе на сина ми(7г.)...?Не било подходящо за деца,четох в нета вчера.Ама защо- никъде не пише?Намерих страхотна рецепта за неговия ужасен запек,но е с ленено семе и аха-аха да му дам вчера и се сетих да проверя все пак и останах меко казано разочарована от прочетеното.

# 760
  • Мнения: 4 785
А аз съм си много доволна от сушилнята, отделна е. Вчера суших в нея 2 перални - пералнята е с капацитет 6 кг., едната беше до горе натъпкана, другата пълна. И всичко това в сушилнята наведнъж (8 кг.) за 2 часа излязоха сухи. И малко смачкани, но това е защото бяха много дрехи, а първата пералня чака втората - вярно въртяха се с онази функция, ама все пак. Ако е само една пералня не мачка изобщо, даже изгладени излизат  Mr. Green

# 761
  • Мнения: 10 503
Аз не искам да казвам нищо,само искам да попитам по-запознатите защо по-дяволите не мога да давам ленено семе на сина ми(7г.)...?Не било подходящо за деца,четох в нета вчера.Ама защо- никъде не пише?Намерих страхотна рецепта за неговия ужасен запек,но е с ленено семе и аха-аха да му дам вчера и се сетих да проверя все пак и останах меко казано разочарована от прочетеното.
Дай му круши, овесени ядки. Аз имам проблемен стомах и като ям овесени ядки се чувствам добре. Ще търся инфо за лененото семе, по принцип бях чела че е полезно. Аз не го ползвам по причина, че си накисвах, ама то става слузесто и не мога да го пия.

# 762
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ба, аз съм бъркала анасон и ленено семе против кашлица на децата. За сефте чувам, че не става за тях.
Днес най-накрая направих меденките на Джемма. Получиха се, но следващия път с повече сладост - мед или захар. Не са достатъчно сладки. И Емма се развихри с формичките.

# 763
  • Мнения: 15 028
Обожавам меденки. Сега нямам време да ги правя, но скоро ще си открадна малко време и ще започна да си приготвям огромни количества меденки за Коледа.

# 764
  • Мнения: 10 503
Гита Ог , може ли линк към рецептата.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт