Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 888
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4 892
Искам да кажа, че преинсталирах два лаптопа и съм доволна от резултата.  Laughing Дъщеря ми ги беше напълнила с какво ли не, едва дишаха горките. Засега всичко върви, даже електронният ми подпис тръгна, ще видим до кога. То било фасулска работа.

Как фасулска? Аз по-скоро бих кацнала като едно "филе" на летяща комета, отколкото да се справя с това.

Хубаво беше в работата хапването, постарали се бяха колегите, ама от малкото се доредих до две лъжици мусака и малко агнеса за десерт. Имам си готварска шапка и престилка подарък. Брех, че тарикатски, никога не съм ползвала. Ше се натъкмя с шапка, същински шеф Манчев.
Получих си колета от дядо Коледа, сега чакам и писмото, предадоха ми и легото за голямата, абе ползотворен ден.  Колегите ми се видяха меланхолични.

belinda
, няма да ти кажа какво е стабилна закуска  Mr. Green ама поне една филия ляб трябва да има, примерно.

# 766
  • София
  • Мнения: 10 825
Ужасно кашля моето момиченце. И не минава пустата му кашлица. Продължаваме с инхалациите с вентолин през 6 часа:? Постоянно си представям ужасии как ще прерасне в пневмония Praynig

# 767
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита Ог , може ли линк към рецептата.   bouquet

За меденките ли? Ето я

# 768
  • Мнения: 4 892
Диди, лененото семе съдържа много фитоестрогени. Ся, спорен е въпросът какво количество трябва да яде, за да стане нещо. Голяма работа като си хапва малко.

# 769
  • Мнения: 10 502
Мерси, тъкмо имам коледни формички, купени преди около 3-4 години и неразпечатани още  Embarassed

# 770
  • Мнения: X
Много обичам меденки, но да са хубаво заляти с шоколад, по възможност черен.  Heart Eyes Обаче изобщо не ми се правят.

# 771
  • Мнения: 3 867
Тонкабонка, гледам стоплили сте отношенията след юбилея.Може и за бъдни вечер да дойдат, както е тръгнало  Laughing
Сушилня нямам, ама бях влязла в една тема и там се коментираше, че комбинираните не били хубави.
Аз се наспах. От както съм тук, ставам сутрин. отивам до болницата, връщам се и лягам. Гледам сериали и спя следобед. После правим вечеря, ядем, гледам сериали и пак спя.

# 772
  • София
  • Мнения: 1 344
Диди, лененото семе съдържа много фитоестрогени. Ся, спорен е въпросът какво количество трябва да яде, за да стане нещо. Голяма работа като си хапва малко.


Понеже съм направила една мешавица с тахан,мед и ленено семе и идеята е да хапва сутрин по една чаена лъжичка за регулиране на нещата...Едва ли ще му стане нещо от една лъжичка,да му се не види....Няма отърване от тоя запек,не мога вечно да давам лаксативи и свещички,а и плодове яде доста и съм се хванала за главата вече.

Коте,и круши,и киви яде,с овесените ядки не се разбираме много,така,че отпадат...Какво ли не съм пробвала,няма спасение от това чудо...

# 773
  • София
  • Мнения: 18 699
Една колега ползва алое ,но незнам доколко е подходящо за деца.

# 774
  • Мнения: 7 837
Зачудих се, как ва е тази 11-та тема за нещо, я да отворя и видя... а то било Споделете в нов ватриант  Simple Smile

Ужасно кашля моето момиченце. И не минава пустата му кашлица. Продължаваме с инхалациите с вентолин през 6 часа:? Постоянно си представям ужасии как ще прерасне в пневмония Praynig

Малкият е често на вентолин/албутерол/ и при по-сериозна криза, правим инхалации на 4 часа. Ако ползваш 2.5 мг/3 мл разтвор, говори с лекарката евентуално да ги почнеш на по-често.
Ако до 3-4 дни кашлицата не се промени, при него винаги се налага антибиотик.


# 775
  • София
  • Мнения: 10 825

Малкият е често на вентолин/албутерол/ и при по-сериозна криза, правим инхалации на 4 часа. Ако ползваш 2.5 мг/3 мл разтвор, говори с лекарката евентуално да ги почнеш на по-често.
Ако до 3-4 дни кашлицата не се промени, при него винаги се налага антибиотик.



Благодаря, Кейси! Днес я водих на преглед. Лекарката каза на 6 часа да ги правя, концентрацията на разтвора е същата. Обаче вече 4-ти ден ги правим, само че до сега бяха през 8 часа. Обаче за пръв път е такова чудо. Предишни пъти, буквално още след първата инхалация и се усеща веднага че има подобрение, сега - нищо подобно  Confused Чак до повръщане кашля горкото.

# 776
  • Мнения: 2 658

Понеже съм направила една мешавица с тахан,мед и ленено семе и идеята е да хапва сутрин

Диди, при мен става по-зле от тахан и ленено семе. Опитай с лъжичка краве масло на гладно. Или с кокосово.

# 777
  • Мнения: 4 892
Диди, разбира се, че нищо няма да му стане.
Аз имах няколкомесечен запек, след раждане, зверски, преборих с овесени трици, по две супени лъжици. С кисело мляко, може да му добавяш сладост някаква. Опитай поне за десетина дена. Вярвай ми, че при мен беше кошмар. Това ми помогна и се регулираха нещата.

# 778
  • София
  • Мнения: 1 344
Както се казва благодаря за съдействието  Wink

# 779
  • Мнения: 7 837
Onna-bugeisha, не разбрах, антибиотик изписан ли е вече? Ако не е и до утре не видиш подобрение на кашлицата, отивайте пак.

Общи условия

Активация на акаунт