Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 891
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 930
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Луковият сок едва ли би бил проблем, по-скоро медът може да е

# 931
  • София
  • Мнения: 7 035
Синът ми (на 9 год.) вчера така невярващо ме гледаше като давах на малката да дъвче индрише. Аз също дъвча, за да демонстрирам колко е готино и как ще станем силни като Попай моряка, защото обясних, че това всъщност е неговият спанак  Wink и след като  надъвкахме листата и двете, брат й казва: Еее хайде, дай и аз да подъвча да видя колко  пък са страхотни тези листа...И аз пред малката как да обяснявам, че й ги давам за кашлицата, давам и на него, опасохме зеленинката и се кротнахме де, само кашлицата не мина  Sad. От днес е на Суметролим и много се притеснявам за алергична реакция, давам Ериус, пък ще видим.

# 932
  • София
  • Мнения: 10 825
Той вече е ял мед, така че не ме притеснява това. Ще му давам и на него в такъв случай

# 933
  • Мнения: 39 302
Джулка, дори не съм знаела, че имаш таково нещо. Но пък, че го няма е страхотно  Hug

# 934
  • София
  • Мнения: 23 096
Джулка, дори не съм знаела, че имаш таково нещо. Но пък, че го няма е страхотно  Hug
Аз я питах на лични, и едва сега разбрах. Никакви ужасони при нея не са позволени повече! 

# 935
  • Мнения: 39 302
Абсолютно. Бая се напати тая глава.

# 936
  • Мнения: 15 028
Джулка, хайде вече всичко лошо да е зад гърба ти!

# 937
  • Мнения: 3 867
Радвам се Джули, че всичко е на ред  Hug

# 938
  • Мнения: 4 199
Черен гологан не се губи Hug Няма оттърване от меня, на косъм съм вече има-няма 3 пъти- умирам трудно Laughing

Аз и без това днес съм като развалена плоча, в една тема за естествените имуностимулатори бях писала за една бърканица с мед: за малки и големи, върши чудна работа. В буркан  се смесват една шепа сурови бадеми, 1 супена лъжица масло, 7-8 листа индрише, 10-ина супени лъжици мед, една настъргана лимонова кора и 1.с.л. концентрат; канела за вкус. Смесва се, престоява няколко дни и по една лъжица на сутрин гладно. Вкусно е.

# 939
  • София
  • Мнения: 23 096
Айде дами, весел уикенд ви пожелавам и не прекалявайте много със спиртните напитки.  Hug (Аз отново съм без лаптоп, че не ми го върнаха от профилактиката, и ще съм с подрязани виртуални крилца. За сметка на това ще имам жив контакт със свекърите. ЗавиждайтИИИИ.  Laughing)

# 940
  • Мнения: 22 431
Да намина....
Днес ми е тръгнало на лекари и зъболекари....

# 941
  • София
  • Мнения: 5 605
Ваниниииии, чудя се аз защо ти крещи Антигона, а тоооооооооо, хич не се виждаше от телефона! Ама айде още няколко дни ти е позволено, после и аз си искам дяла  Mr. Green
Джули, страхотни новини, пак да кажа!
Тонка, айде, весело и да те слушат много!
Антигона, а ти мила моя хич не се връзвай на никой. Някои хора ги тресе здраво критическата. Мислих да се включа да напиша няколко думи, ама обикновено явно ставам груба, защото след това стават страхотни сандали и гущерът със зелената жилетка замита всичко. Просто подмини.
Айде,  отивам да се гримирам и да се готвя за гостите  Hug

# 942
  • Мнения: 8 939
Julia_21 много, много се радвам за прекрасните новини!  Hug Hug Hug

# 943
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Джули, радвам се, че новините при теб са повече от добри!
Тони, "искрено и лично" ще завиждамИ  Joy Пожелавам ти лека вечер!
Продължават топлите дни при нас, а планирам от следващата седмица да почна коледното чистене, та после да си украсявам на воля.

# 944
  • Мнения: 3 867
И аз искам да кажа на Антигона да не се връзва на приказки. Не обръщай внимание.

Общи условия

Активация на акаунт