Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 883
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 12 984
Никне, прати ми баба ти барабар със сланината, у нас има едно дебелобузо, дето тъпче хляба с две ръце, ще се харесат Simple Smile)) Ако ми напарви и зелен фасул ще е чудно:) Много ми липсва моята баба.

# 1 051
  • Мнения: 4 199
Много труден езика бе. Един познат ме беше научил да казвам Обичам те, ми то на ругатня ми звучеше Grinning

Много обичах да стрелям с въздушна пушка аз, ама като малка. Нареждах разни капачки, шишета и храас, праас...Веднъж в боровата гора над градчето ми с нашите сме понесли пак пушката, аз съм си наредила разните му там консерви, уж на скришно място и изведнъж хоп-туристи. Жената се втрещи и отрони: Извинете, по какво се прицелвате? По шишарка, викам. Нелепа история.

# 1 052
  • Мнения: 4 892
Никне, прати ми баба ти барабар със сланината, у нас има едно дебелобузо, дето тъпче хляба с две ръце, ще се харесат Simple Smile)) Ако ми напарви и зелен фасул ще е чудно:) Много ми липсва моята баба.

Абе не си давам бабето  Blush

Само така не са ми викали  Crazy Една съфорумка ми викаше Тиро-Лино.
Иначе Николета, Мина, Осилева, сякак са ме наричали. Включително учителката ми по физика в гимназията ме наричаше в началото - Сузана  ooooh!  Божееее, Боже!
Но Николета ме вбесяваше, а така ме наричаше учителката по физическо и понеже прякорът от втори клас си ми беше Мишка и всички ми викаха Мише и до сега много хора ми викат така, и й казах - вижте какво, дайте да я зарежем тая Николета и да минаваме на Мише, а? И минахме.

# 1 053
  • Мнения: 12 984
Хаха, Нинке исках да кажа, ама с тез модерни технологии, дето сами си пишат, така става:)
Ама и Никне е хубаво, положително е, никне, расте, ражда се, какво не го харесваш:)

# 1 054
  • Мнения: 22 036
Влизам да се оплача - ухапа ме ред бек. Това е най отровния ни паяк Sad.
Сега се чудя дали да ходя в бърза помощ или не.
Само ме боли много за сега и нямам прояви на алергия...
Уф, тази Австралия не беше много гостоприемна за мен.
Хапал ме е и друг паяк - година и половина ми отне да се възстановя, а и до ден днешен не съм срещнала местен ухапан от подобно.

# 1 055
  • Мнения: 4 199
Даун, как ще траеш бе?! Бегом, не знаеш какво може да се случи.

# 1 056
  • Мнения: 4 892
Down Under , абе я иди, да не стане късна реакция. Ау!  

Жаки  Hug

Юле, аз много стрелям, даже и такива игри играех и ходех по турнири. И Кристина като ходим на лунапарк и ме кара да и стрелям за играчки по стрелбището. Тая година на Равда ме вози на паратропер, два пъти и така ми се размъти мозъак и после вика - мамо, стреляй за играчка. А на мене ми се вие свят та две не виждам, да видиш тия от стрелбището как залягат  Joy

# 1 057
  • Мнения: 4 199
Не ми е така точен мерникът, особено като закъсах и с очите. Ама съм много добра на ''Тука има, тука нема''. Ама може и на кьопави и мудни да съм попадала.

# 1 058
  • Мнения: 7 690
Даун, усмихна ме. Да не кажа "разсмя". "Абе ухапа ме един отровен паяк, чакай да питам в мамата как са нещата."  Laughing
Съжалявам! Дано си добре! Беж в болницата бързо!

# 1 059
  • Мнения: 4 892
Да, ние не сме много компетентни по паяците. Единствено ми хрумва да ти кажа - следващият път го ухапи и ти  Blush

# 1 060
# 1 061
  • Мнения: 4 199
Аз пък давах първа помощ на паяк миналата седмица. Ама беше от онези симпатичните, мъничък и пухкав, на брошка приличаше. Та, беше вирнал краката и с две листа го загребах да се окопити и го метнах от джама. Голяма помощ, а Laughing

Искам да кажа, че чета темата за Персийските килими и почти на 100% съм сигурна, че който беше нарочил Лаура за мъж, прав се оказа, тъй като сега се подвизава там с мъжки ник. Мда.

# 1 062
  • Мнения: 12 984
Джули, то беше ясно, стилът му е неподражем, аз все пак по- скоро го харесвам:)

# 1 063
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изключително полезно ми беше обучението в Червения кръст. Научих много важни неща, като например, че с риванол рани не се промиват, не се слага памук, език не се пипа на припаднал или трудно дишащ.

# 1 064
  • HH
  • Мнения: 3 257
Принципно не се пипа вътре в устата на припаднал. Ако си е глътнал езика може да се бръкне с вилица, т.е. с дръжката на вилицата. Това ми навя много гаден спомен.

Джули точно тази дума много дълго време си я пишех грешно. С тези неща се свиква някак, но с пустите им имена на селца, градове и улици е страшно. Аз съм започнала да си правя списък на най-смешните такива, които съм срещала.

Всеки път като ми се прииска да ида в Нова Зеландия, се сещам за едни филм от тези на Дискавъри, в който ходеха с един бус и прибираха едни огромни змии от зелените морави на хорицата. Паяците май са бонус  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт