Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 949
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 4 892
Красиви жени!

Сега в темата вече ще имам и лицата, с които си говоря!  Grinning

# 1 291
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Благодаря ви, момичета. Снимката е след три Бели руснака, ама тихо, че учениците да не чуват.
Жаки, ако бях мъж, щях да съм в краката ти вече.

# 1 292
  • Мнения: 12 993
Благодаря, момичета Hug
Шаги, хубава си!

Яна, каква ти Мис 158 см съм:)) И на 33 никак не съм в изискванията:)

# 1 293
  • Мнения: 7 690
Сега в темата вече ще имам и лицата, с които си говоря!  Grinning


Нали?!  Grinning Сякаш е Коледа!  newsm19

# 1 294
  • Мнения: 4 785
Браво за смелостта момичета  Hug. А Жаки за пореден път - страхотна си!

# 1 295
  • Мнения: 4 892
Ами да, хубавиците ми те.

# 1 296
  • Мнения: 4 199
Ослепях Heart Eyes Много, много обичам да визуализирам с кой си говоря, приятно чувство създава. И широки усмивки обичам - на всички показани от момичетата снимки видях точно това.

# 1 297
  • Мнения: 12 993
Беше моментно "разголване"само за присъстващите, махам се. Благодаря на всички за милите думи Hug
Някоя срамежливка няма ли да се покаже, да не се червя само аз:) Мър, искам да те видя!

# 1 298
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Момичета, много сте хубави всички!

Жаки, мисля, че за Мисис няма възрастови ограничения. Ама и ти тепърва ще бъдеш в разцвета на силите си, това от личен опит го твърдя.

Днес определено съм го ударила на мързел и развлечения. Обаче и времето е предразполагащо към това.

# 1 299
  • Мнения: 4 785
Алеле майко, аз след последния път си казах, че няма повече  Laughing

# 1 300
  • Варна
  • Мнения: 10 588
Доживях и аз най-после да видя JACKLIN*  Blush
Мисис България си и още как! Какво тук значат някакви си сантиметри!

За мен третия цвят коса е твоят, защото си "най-характерна" с него и ми напомняш на онази актриса от Отчаяни съпруги.

# 1 301
  • Мнения: X
Жаки, аз за първи път те виждам и наистина си страхотна! И като блонди и като брюнетка хващаш окото. А медният цвят супер се е получил.

# 1 302
  • Мнения: 7 690
Трябва да пуснем една анкета "Топ 10 на потребителките, които искаме да видим". Намърдалите се именца предоставят снимков материал от поне 3 бройки! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЯ.

# 1 303
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Доживях и аз най-после да видя JACKLIN*  Blush
Мисис България си и още как! Какво тук значат някакви си сантиметри!

За мен третия цвят коса е твоят, защото си "най-характерна" с него и ми напомняш на онази актриса от Отчаяни съпруги.
Точно се чудех на кого ми прилича Жаки.
Аз лично най- те харесах с русата коса и с медночервената, но както казах, прекрасна си. Всякак.

# 1 304
  • Мнения: 11 570
Аз искам Мър Мяу да видя и Естел. Blush Имам спомен от една сватбена снимка, но със скрито лице и дълга коса, ако не се лъжа. Другите съм ги виждала повечето.
Честито на празнуващите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт