Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 899
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 7 690
Хайде един поздрав. Красотата винаги ще е желано нещо, но никога не се изразява само в чертите на лицето    bouquet


Скрит текст:

# 1 321
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ей, страшни женки сте  Laughing  Оттатък в номинационнта се чудим как да придумаме мъжовете да се покажат, вие тука пак по жени сте хукнали.
Ох, по тоя повод ме засърбяха пръстите да ви покажа това:
https://www.facebook.com/video.php?v=10152313189385941&set=v … ype=2&theater

(не знам как мога директно да кача видеоклипа, затова давам линк)

# 1 322
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Предполагам, че Шантал и Богинята гризат любопитството на най-много хора. Доколкото знам и двете не са се показвали никога.
И Шанел.

На мен едно време освен Богиня ми бяха най-любопитни Лу и Крейзи чик. И трите, защото подозирах, че са страшно стилни (не ме вълнуваше толкова дали са красиви). малко са потребителките, от чието форумно присъствие лъха на такава абсолютна женственост.

# 1 323
  • Мнения: 474
Ей,изтървах снимките,но Жаки съм я виждала и наистина е страхотна  Heart Eyes

И аз не обичам снимките и като Лиляна много се дразня на тези,които се снимат нон-стоп,наистина си е като болест  Mr. Green

# 1 324
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мър съм я виждала. Ако не се лъжа беше пускала хубава сватбена снимка. Усмихната и готина брюнетка. И мъжът си беше показала.

То след Жаки която и да реши да пусне снимка, трябва да е от мис Свят нагоре. Grinning Шегувам се. Wink
Понеже бях чувала за Жаки, та за това избързах преди нея Simple Smile Simple Smile Simple Smile Joy
Честно казано, искам да видя Лили. В началото ме дразнеше, но последната година я преоткрих. Не го пиша в темата за мухата, че ей сега ще ме обявят за клакьорка Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Нино, от мъжете, освен Куркума, друг не ми е интересен. Вълчо съм го виждала, при това на живо. Била съм му клиент в таксито. Това Хлапе според мен е много дразнещо и е достоен за категория Муха, не мистър форум.

# 1 325
  • Мнения: 4 785
Мени си мЪ е срам, признавам си Laughing Ше вземе някоя да ме познае, после не мога да си пробутвам историите на спокойствие  Crossing Arms

# 1 326
  • Мнения: 4 892
Ей, страшни женки сте  Laughing  Оттатък в номинационнта се чудим как да придумаме мъжовете да се покажат, вие тука пак по жени сте хукнали.
Ох, по тоя повод ме засърбяха пръстите да ви покажа това:
https://www.facebook.com/video.php?v=10152313189385941&set=v … ype=2&theater

(не знам как мога директно да кача видеоклипа, затова давам линк)

 Joy  Ахахаха, това е жестоко!

# 1 327
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз не съм любопитна да видя някого. Ако го видя - ОК. Ако ли не - пак ОК.
В този ред не ме блазнят нито Шантал, нито Богиня, нито който и да е. Втората е пускала снимки на части от тялото си, за да показва разни обувки, аксесоари или други разни неща, и заради снимането от близо ли, не знам, но помня само един доста груб огромен крак, с още по-голям номер обувки. Шанталката я помня като една плитка, но и една цицка.
А най-много се навираше да ни се показва Катрала. Още първата снимка с пайетеното потниче и дънковата поличка(от 90-те) ми се е запечатала.

Антигона, това е моето отношение към снимането, но и към прекаленото желание за показване. Това тук, че някой си е показал една две снимки на лицето е нищо в сравнение с това, което са способни някои да направят със снимките си.

# 1 328
  • Мнения: 22 432
От известните не съм виждала Шанел само и Шантал.

# 1 329
  • Варна
  • Мнения: 10 553
От известните не съм виждала Шанел само и Шантал.
И аз не съм ги виждала, но казват, че Шантал се е показвала, но Шанел никога и именно заради това ми е толкова любопитно.

# 1 330
  • Мнения: 2 658
Хайде сега, Лили. Laughing И аз нося по-голям номер обувки, но пък дрехите ми са малък размер. Laughing

Изпуснах всички снимки, тюх.

# 1 331
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Лиляно, за бисерите си! Laughing

# 1 332
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ви подведох! Обърках никовете. Не Шантал, Шанел си беше сложила снимка на аватара ooooh!
Сори! Това за пореден път показва, колко съм се впечатлила Laughing
А Шантал, няма как да й видите снимка, това е измислен образ според мен. Казвала съм й го директно, не се напъна да ме оборва.

# 1 333
  • Мнения: 12 985
Лили, Богиня е много нежна, носи 37 номер и е висока и много слаба, изобщо е прекрасна, една от най- хубавите жени, които съм виждала , да не казвам какъв бюст има:love: Не знам защо си останала с такова впечатление, откакто аз съм тук не е качвала снимки на нищо.

# 1 334
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Жаки, слагала се е на аватар за малко. Peace И на мен затова ми стана смешно на Лиляна изказването, защото съм виждала колко изящна е Боги. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт