Аблация на сърцето - 3

  • 49 309
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 142
Aз не се сърдя,просто споделям.Aз също си мислех,че цепвaт,зaщото и aз тaкa бях челa,но явно вече не е тaкa.Aз не могa дa срaвнявaм Токудa с НКБ,зaщото нямaм бaзa зa срaвнение.При мен толковa бързо се рaзвихa нещaтa,че изобщо не съм проучвaлa други възможности.
Инaче Протич ми проморирa и стaрозaгорскaтa болницa и се учуди,че вече знaм.Aз му кaзaх,че ние достa aктивно комуникирaме в нетa.

# 211
  • Мнения: 54 858
И аз мислех да кажа на д-р Трайков, че си имаме тема за аблацията, но се видяхме за много малко и не беше удачно.
Ако на контролния преглед го видя, ще му кажа. Grinning

# 212
  • Мнения: 883
По въпроса разрези- дупки: лапароскопските операции са ежедневие вече . Преди 2 години в Еврохоспитал един сладурски доктор Белев през 4 дупчици направи две в едно - изряза 20 см от дебелото черво ( начален стадий рак) и отстрани жлъчката на мъжа ми . На петия ден моята половинка отиде на работа . Да ми е жив и здрав , както е в момента , а и Ники Белев , когото бих сравнила с д- р Трайков . Млади , надъхани , мили...
Та какво ли оставало за едни катетри. Ще ги мушнат , окото им няма да мигне .

# 213
  • Мнения: 883
И аз мислех да кажа на д-р Трайков, че си имаме тема за аблацията, но се видяхме за много малко и не беше удачно.
Ако на контролния преглед го видя, ще му кажа. Grinning
ДеВа , знае доктор Трайков . Аз отвреме навреме проверявам настроенията на клиентелата си . Мисля, че и лекарите го правят , за да се ориентират за резултатите от труда си , а и ползата за нас от това е огромна .  Всезнаещият Гугъл помага .

# 214
  • в джунглата
  • Мнения: 916
И аз мислех да кажа на д-р Трайков, че си имаме тема за аблацията, но се видяхме за много малко и не беше удачно.
Ако на контролния преглед го видя, ще му кажа. Grinning
ДеВа , знае доктор Трайков . Аз отвреме навреме проверявам настроенията на клиентелата си . Мисля, че и лекарите го правят , за да се ориентират за резултатите от труда си , а и ползата за нас от това е огромна .  Всезнаещият Гугъл помага .

 
+1  Peace
И д-р Протич знае !!!

# 215
  • Мнения: 74
Привет на всички ето ме и мен и понеже си знам какво следва но не исках да Ви разочаровам от медицината на запад диагноза нямам ,няма ехограф,няма излседвания на кръв ит.н само холтер лекаря каза 24 часа преди холтера да спра Атенолола и да направа всичко възможно да предизвикам аритмия иначе ако ми стане да тичам до най близкия спешен център за екг дано я хванат ,да не се плаша за него не е нищо лошо защото е от близо 5 години спира започва и да потърся и помощ при психиатрите защото психолозите тук се плащат а определно нямам по 60 евро за сеанс и хей такива ми ти едни за аблация даже и да не си помислям за него няма смисъл ....какво да кажа аз си знаех какво ще стане но някакси се уморих да живея в тези страхове помолих го за цветен ехограф каза че ми е правен преди 5 години и сърцето е наред Днес май не Ви казах че се радвам ше Ви има и една голяма прегръдка от мен

# 216
  • Мнения: 54 858
Лейди, то и тук изследвания на кръв не се правят винаги.
Обаче, ако имаш анемия, също оказва влияние на сърцето и е причина за аритмия.
Нищо, сложи си холтера, това е добре, ще се види как работи сърчицето и ще се знае каква е причината за твоите неразположения.
Кога ще ти го слагат?

Прегръдки и от мен! Hug

# 217
  • Мнения: 883
Lady, картинката се изяснява все пак. Не се разочаровай ! Ако има аритмия ще се види , така че смело запали цигара, пий яко кафе и чети за болести ( нали това беше твоята рецепта), за да си покаже сърцето номерата, ако има такива. Целувки !

# 218
  • Мнения: 142
Лейди,опитай се да се успокоиш.Щом кардиолога ти казва,че няма проблем,повярвай му.А холтера е начин да се разбере дали имаш ритъмно проводни нарушения.За кога ти го насочи и амбулаторно ли ще го правят?
Имам много тъп въпрос,ама от къде се сменя картинката на профила  newsm78

# 219
  • Мнения: 54 858
Лейди,опитай се да се успокоиш.Щом кардиолога ти казва,че няма проблем,повярвай му.А холтера е начин да се разбере дали имаш ритъмно проводни нарушения.За кога ти го насочи и амбулаторно ли ще го правят?
Имам много тъп въпрос,ама от къде се сменя картинката на профила newsm78

Ето тук пише.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0;topicrefid=19

За по-лесно, аз ползвам http://tinypic.com/
Харесваш си картинка, сваляш си я на компютъра, оразмеряваш я и си вземаш директно адреса. Peace

# 220
  • Мнения: 883
Valevska,чудесно е , че попита ! Чак сега се загледах в кръстчето и кръгчето.

# 221
  • Мнения: 142
Гледайте каква съм хубава  Grinning Благодарско!

# 222
  • Мнения: 54 858
Честито! Hug

# 223
  • Мнения: 2
Здравейте  отново, а някой знае ли аблация с цел изолиране на пулмонални вени дали се практикува често в болниците НКБ, Токуда, и Стара Загора като цяло дали е рядка процедура или вече е масова практика при разрешаване на проблеми при ритъмни нарушения?

# 224
  • Мнения: 142
Ивелинче,прaктикувa се толковa често колкото и остaнaлите процедури.Aко не се лъжa товa се прaви при мъждене,a товa е нaй-честaтa aритмия.

Общи условия

Активация на акаунт