На море в Турция - тема 34

  • 87 135
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 212
Направо съм объркана вече, чета....чета   изчетох всичко и немога да избера хотел.
Ако някои е ходил това лято в Didim Beach Elegance 5* моля да пише , че има само един коментар от 2014.
vili-vili Hug няма втори коментар,3ащото никой друг освен мен не е ходил пре3 и3миналото лято в то3и хотел - недора3умение. Съветвам те  - не го прави и ти, ре3ултата ще бъде...пари, хвърлени на вятъра и провалена почивка.


Ние бяхме 2013г. в Дидим Бийч Резорт, Елеганса е отделна сграда доста по-далеч от основния басейн, пързалките, ресторанта, което нас не ни устройваше, че сме с 2 деца и гледахме да сме по-близо до всичко. Елеганса го предпочитат повече хора, които искат да са далеч от шумотевицата. Има релакс басейн там, ала карт ресторанта е там, но всички гостуващи се храниха в нашия ресторант и ползваха нашия басейн и пързалки. Като цяло сме били на доста по-добри почивки. Храната е еднообразна, има какво да се желае откъм чистота, въпреки че се стараеха камериерките и с/у малък бакшиш оформяха невероятни красоти по леглата на децата, базата като цяло не е нова, анимацията беше добре. Като съпоставя цена/усулга, моето мнение е че малко завишена цената за това което предлагат. Иначе самия Дидим е страхотно куротно местенце - много по-красиво за мен от Мармарис и Кушадасъ.  Wink

# 376
  • Мнения: 212
За Мармарис Палас мога да кажа, че хотела беше пълен с руснаци, което на мен въобще не ми хареса, едната вечер точно до нашата стая се биха едно семейство, щях да викам полиция. Пиянски изпълнения. Иначе като база е много добър, много зеленина, храната беше на ниво. Единствено пързалките бяха доста далеч от основната база, където бяхме настанени.

# 377
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За Мармарис Палас мога да кажа, че хотела беше пълен с руснаци, което на мен въобще не ми хареса, едната вечер точно до нашата стая се биха едно семейство, щях да викам полиция. Пиянски изпълнения. Иначе като база е много добър, много зеленина, храната беше на ниво. Единствено пързалките бяха доста далеч от основната база, където бяхме настанени.

Да, пълен е с руснаци и англичани. При нас последната вечер в стаята под нашата имаше някаква шумотевица. Някаква рускиня крещеше и се хилеше като пача. Вдигна цялата вила на главата си, че и тези наоколо. Определено руснаците масово не ги слуша главата.

Относно пързалките - не са далече. Просто слизаш с асансьора в сутерена, където е фризьорския салон и магазините. Басейнът ти е точно отпред. Вървиш 50 м. и си пред голямата пързалка.

# 378
  • Мнения: 212
За Мармарис Палас мога да кажа, че хотела беше пълен с руснаци, което на мен въобще не ми хареса, едната вечер точно до нашата стая се биха едно семейство, щях да викам полиция. Пиянски изпълнения. Иначе като база е много добър, много зеленина, храната беше на ниво. Единствено пързалките бяха доста далеч от основната база, където бяхме настанени.

Да, пълен е с руснаци и англичани. При нас последната вечер в стаята под нашата имаше някаква шумотевица. Някаква рускиня крещеше и се хилеше като пача. Вдигна цялата вила на главата си, че и тези наоколо. Определено руснаците масово не ги слуша главата.

Относно пързалките - не са далече. Просто слизаш с асансьора в сутерена, където е фризьорския салон и магазините. Басейнът ти е точно отпред. Вървиш 50 м. и си пред голямата пързалка.
Права си, че за някои ще се паднат по-близо.   Wink

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 11:22 от minion4е

# 379
  • Мнения: 10
Здравейте,
Ни е се запътих за EFTALIA VILLAGE - 5* на 04.09 разбрах че хотела е добър.
Въпроса   Rolling Eyes пред на с е да ли да пътуваме с колата понеже е лизингова, а не знаем какви документи са необходими освен зелена карта,тази винетка за магистралата от къде се купува на границата ли или другаде newsm78
Моля  baby_neutral някой ако знае да пише.

# 380
  • Мнения: 2
Привет на всички , искам да попитам защо има толкова голяма разлика в цената на Емералд и Турс клуб 150 лева за 2 + 2 за хотел GOLDEN AGE в Бодрум . Сигурна ли е агенция Турс клуб ? С коя ТА е по добре да се пътува ? И заслужава ли си хотела ? Благодаря предварително

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 11:33 от didi_petrova

# 381
  • Мнения: 5 459
Привет на всички , искам да попитам защо има толкова голяма разлика в цената на Емералд и Турс клуб 150 лева за 2 + 2 за хотел GOLDEN AGE в Бодрум . Сигурна ли е агенция Турс клуб ? И заслужава ли си хотела

Да, и аз съм се насочила, евентуално към този хотел.....ами те цените на Турс клуб са си такива.

# 382
  • Мнения: 2
Привет на всички , искам да попитам защо има толкова голяма разлика в цената на Емералд и Турс клуб 150 лева за 2 + 2 за хотел GOLDEN AGE в Бодрум . Сигурна ли е агенция Турс клуб ? И заслужава ли си хотела

Да, и аз съм се насочила, евентуално към този хотел.....ами те цените на Турс клуб са си такива.
Привет на всички , искам да попитам защо има толкова голяма разлика в цената на Емералд и Турс клуб 150 лева за 2 + 2 за хотел GOLDEN AGE в Бодрум . Сигурна ли е агенция Турс клуб ? И заслужава ли си хотела

Да, и аз съм се насочила, евентуално към този хотел.....ами те цените на Турс клуб са си такива.
искаш да кажеш че по принцип цените са по - ниски в Турс клуб ли

# 383
# 384
  • Сoфия
  • Мнения: 295
P.P. Хубаво е, че се появяват нови оферти.
Сега погледнах цените на Green nature diamond  Shocked
А Green nature resort как е?

Ами ние бяхме миналата година в резорт стая - има около 30-на лева повишение за двама,
което е незначително според мен  Hug

# 385
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Здравейте,
Ни е се запътих за EFTALIA VILLAGE - 5* на 04.09 разбрах че хотела е добър.
Въпроса   Rolling Eyes пред на с е да ли да пътуваме с колата понеже е лизингова, а не знаем какви документи са необходими освен зелена карта,тази винетка за магистралата от къде се купува на границата ли или другаде newsm78
Моля  baby_neutral някой ако знае да пише.
Заради въпроси като "винетка за магистрала" много хора не пишат вече тук и с право!  Не може на всяка втора страница да се пита едно и също,а така е и за хотелите! Прочетете поне 10 страници назад и тогава питаите което не ви е ясно,за хотелите същата работа! С такива въпроси само се разводнява темата и става някакъв омагьосан кръг в който се върти едно и също!

# 386
  • Мнения: 178
Привет на всички   bouquet
И аз почнах да точа лиги по почивката в Турция.
Голямо търсене, вайкане, чудене и все още събирам впечатления  Whistling
Попадна ми оферта за нов хотел в Kушадасъ NOTION KESRE BEACH отварящ през май тази година.
Описанието изглежда обещаващо, а и до септември трябва вече всичко да е наред и да няма ремонти.
Чудя се дали някой се е интересувал от него и дали има някаква информация.
За сега иначе остават на 1-во четене Palm Wings, Surmeli и Paloma club sultan, дано успея да взема решениe

# 387
  • Мнения: 1 031
И аз мога да се похваля с резервация вече!
В Long Beach Resort - Алания, благодарение на чудесните отзиви на roje22 и на тези след него от тази година - без да е реклама, а просто факт но ТУИ Б-я ми направиха страхотна цена, като се съобразиха с немската платформа /т.е. дете е всеки до 14,99г./
Надявам се всичко да е наред!
Започвам разучаването на пътя със собствен превоз. Виждам, че по-напред е писано

# 388
  • Мнения: 212
zhorchy Поздравления!!!

# 389
  • Мнения: 10
pupi80 благодаря за топлия отговор или поточно съвет
това не дава отговорна въпроса ми
но нищо
а затова дали някой пише или не пише в даден форум не мисля че някои трябва да носи отговорност
аз лично не пиша само в този форум не само тази тема
прочетох и то доста и разбрах че критикуващите са едни и същи
тази враждебност която се среща тук и не само от теб към така наречените нови
но мисля че не всички можем да сме на вашето ниво за някой това е забавление и почивка а за други работа Hugняма лошо ама Laughing
може би  това да е една от причините доста хора да се изнесат към други социални начини за размяна на информация
Заглавието е На път в чужбина/На море в Турция
а може и аз да не съм разбрала

Въпроса   Rolling Eyes пред на с е да ли да пътуваме с колата понеже е лизингова, а не знаем какви документи
Благодаря на отзовалите се предварително  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт