На море в Турция - тема 34

  • 87 145
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 496
Здравейте,
Ни е се запътих за EFTALIA VILLAGE - 5* на 04.09 разбрах че хотела е добър.
Въпроса   Rolling Eyes пред на с е да ли да пътуваме с колата понеже е лизингова, а не знаем какви документи са необходими освен зелена карта,тази винетка за магистралата от къде се купува на границата ли или другаде newsm78
Моля  baby_neutral някой ако знае да пише.

Никеми, за лизинговата кола трябва задължително пълномощно преведено на английски, а най-добре на турски. Винетката се казва  HGS  и се продава в павилиони преди да се мине бариерата за да влезеш на магистралата. Можеш да купиш също и от техните пощенски клонове,казват се - P.T.T. ( пи ти ти)

# 391
  • Мнения: 10
Здравейте,
Ни е се запътих за EFTALIA VILLAGE - 5* на 04.09 разбрах че хотела е добър.
Въпроса   Rolling Eyes пред на с е да ли да пътуваме с колата понеже е лизингова, а не знаем какви документи са необходими освен зелена карта,тази винетка за магистралата от къде се купува на границата ли или другаде newsm78
Моля  baby_neutral някой ако знае да пише.

Никеми, за лизинговата кола трябва задължително пълномощно преведено на английски, а най-добре на турски. Винетката се казва  HGS  и се продава в павилиони преди да се мине бариерата за да влезеш на магистралата. Можеш да купиш също и от техните пощенски клонове,казват се - P.T.T. ( пи ти ти)


Благодаря за ценната информация много ми е полезна
желая ти топло незабравимо лято 2015

# 392
  • София
  • Мнения: 9 517
Момичета, какво ще ми препоръчате за резервация със собствен превоз - Турс клуб или Ориент? Разликата в цената им е малка в полза на Турс клуб, но не съм ползвала нито една от агенциите и леко се притеснявам да не стане ау накрая.

# 393
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 766
Момичета, какво ще ми препоръчате за резервация със собствен превоз - Турс клуб или Ориент? Разликата в цената им е малка в полза на Турс клуб, но не съм ползвала нито една от агенциите и леко се притеснявам да не стане ау накрая.

Напълно нормално е да има разлика в цената, сигурно ако проверите на друго място ще ви дадат и друга цена  Wink
Познавам един колега от Турс клуб, който пише и в тази тема и впечатленията ми са положителни.
Ориент са си стара фирма, но от работата с тях ми се струват малко "по-тежка". Не са гъвкави в условията...
Иначе просто изчакайте някакво време след направата на резервацията и проверете директно в хотела....

# 394
  • София
  • Мнения: 9 517
Момичета, какво ще ми препоръчате за резервация със собствен превоз - Турс клуб или Ориент? Разликата в цената им е малка в полза на Турс клуб, но не съм ползвала нито една от агенциите и леко се притеснявам да не стане ау накрая.

Напълно нормално е да има разлика в цената, сигурно ако проверите на друго място ще ви дадат и друга цена  Wink
Познавам един колега от Турс клуб, който пише и в тази тема и впечатленията ми са положителни.
Ориент са си стара фирма, но от работата с тях ми се струват малко "по-тежка". Не са гъвкави в условията...
Иначе просто изчакайте някакво време след направата на резервацията и проверете директно в хотела....
Благодаря за отговора. Аз не се притеснявам толкова за цената, колкото ми се иска да съм сигурна, че ще почивам, т.е. интересувам се коя агенция би била по-сигурна за резервация.  Peace

# 395
  • Мнения: 167
Ние тази година пътувахме със собствен превоз до Кушадасъ през Турс Клуб и сме много доволни от тях като агенция. Две седмици след като се прибрахме ми се обадиха да попитат дали сме доволни от почивката - имало ли е някакви проблеми и т.н. За догодина пак тях ще ползваме за Анталия...За Ориент не мога да кажа...

# 396
  • Мнения: 44
Момичета, какво ще ми препоръчате за резервация със собствен превоз - Турс клуб или Ориент? Разликата в цената им е малка в полза на Турс клуб, но не съм ползвала нито една от агенциите и леко се притеснявам да не стане ау накрая.

аз по ниска цени от тези на албена холидейз за бодрум и кушадасъ не срещнах и затова си резервирах при тях за голдън ейдж за 05.06. с автобус  7 нощувки, но вече си мисля дали няма да са ни малко и може би ще доплатим за 9 нощувки-така де един път се почива, да е както трябва

# 397
  • Мнения: 52
Здравейте. Заинтригувахме се от един нов хотел, който ще се открива в Кушадъсъ - Рамада Резорт . Ако някой има предварителна информация за плажа към хотела ще съм благодарна да я прочета. От снимките се вижда, че хотела е на скали, но пише че има частен плаж със шатъл. Дали пък не са частни скали  Laughing Иначе в сайта им всичко е прекрасно.

# 398
  • Мнения: 4 500
Ние днес платихме капарото 25% за Ефталия Марин. Единствено ми е кофти, че с автобус, но....всяка жаба да си знае гьола  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 5 459
На Турс клуб цените за голдън ейдж Бодрум са по-ниски от Албена холидей. На нас за трима възрастни ни излиза 1630 за 7 дни.

# 400
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Кой да избера  AQUA FANTASY или Pine Bay ?

# 401
  • Мнения: 310
Не съм била в Pine Bay, но за Aqua Fantasy мога да ти кажа че беше супер. Няма едно нещо което да не ни е харесало.

А искам да ви попитам имате ли впечетления от Rixos Sungate край Кемер?

# 402
  • Мнения: 5
Кой да избера  AQUA FANTASY или Pine Bay ?

Здравейте,

и двата хотела са много хубави. Ако са Ви по - малки децата препоръчвам Pine Bay защото аквапарка е по малък и е само за гости на хотела. Концепцията на хотела е за семейства с деца и те се чувстват много добре там. Ако обичате екшъна може да изберете AQUA FANTASY.

# 403
  • Мнения: 1 525
Aqua fantazy е равен, а Pine bay - не. Ако има значение.
За мен вторият е по-спокоен.
Двата хотела са близко един до друг.
Aqua - в ниското, Pine - на баир.
Pine е по-близо до града.

# 404
  • Мнения: 530
Аз имам питане за Eftalia Village. Плажът директно до хотела ли е или трябва да се пресича улица/булевард/алея/др? Изчетох мненията за този хотел, но не намерих тази информация.Разбрах, че пясъкът е чакълет, но това не ме притеснява. Аквапаркът на територията на този хотел ли е или е в някой друг хотел от тази верига?
 Основно се колебая между този хотел и Golden age  в Бодрум. Бюджетът ни е макс. 2300-2400лв за 2 + 2 деца /3 и 8г/ и задължително 9 нощувки с автобус. Приемам и други предложения!
 До сега сме почивали все в Кушадасъ /Гранд ефе, Пайн бей, Батихан, Ефезия Холидей, Палм уингс и Атлантик/ и само веднъж в Белек /Белек бийч хотел/ и сега ми се иска да разнообразим.

Общи условия

Активация на акаунт