На море в Турция - тема 34

  • 87 224
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 525
miss jjly,
И аз така Simple Smile
Искам да видя и други хотели, освен тези, които са предложили Емералд.
На Турс им пиша два пъти. Отговорът е никакъв.

# 451
  • София
  • Мнения: 1 182
И аз да се похваля с ранна резервация под напъна на един приятел Simple SmileПалм уингс-Дидим от 04.06 собствен транспорт.Резервирахме пак през Турс клуб.Не ми се ходеше много пак в Дидим,но в Мармарис за парите,които плащаме за Палм Уингс трябваше най-много да се заврем в някое малко градско хотелче с обществен плаж и това наклони везните.

Похвалвам се и аз   Hug  - Имаме си резервация за Палм Уингс Дидим от 30.05. Със собствен транспорт. Най добра цена ни дадоха от Турс клуб.  Simple Smile  Досега сме били само в Кушадасъ и Айвалък, дано да останем доволни  ..  Някой друг да е по това време??  newsm78

# 452
  • Мнения: 15
miss jjly,
И аз така Simple Smile
Искам да видя и други хотели, освен тези, които са предложили Емералд.
На Турс им пиша два пъти. Отговорът е никакъв.
Преди 10 дни говорих по телефон с представител на Турс клуб.Той ми обясни,че в момента качвали цените за Бодрум.Цени се появиха,но от офертите изчезнаха няколко хотела,които наблюдавам с цел резервация.Каза също,че тази седмица ще има цени за пакетите за Мармарис за 7 и 10 нощувки,но за сега такива поне за 10 нощувки липсват.Вчера говорих с Емералд-обясниха ми,че щом хотела се предложи от турска страна те веднага го качват.Та и аз се чудя тези хотели по1-2 ли се подават от турците,че толкова бавно става разширяването на списъка с хотели?И друго-трябва да планираме отпуските до края на годината.За капарирането ми казаха,че може да бъде след нова година,важното е резервацията да е направена до 31.12.

# 453
  • Мнения: 3 285
Много бързо получихме ваучерите за Нова година  newsm44 мъничко остана

# 454
  • Lovech
  • Мнения: 28
Alinna, Вярно е, и аз съм го избрала хотела, но сега се чудя за агенцията. В Албена холидейз е с около 90 лева по-евнино, но пък Турс клуб предлагат застраховка за евентуално отказване. Не знам и автобусите, кои са хубави, изобщо много се колебая. Ако може някой да сподели нещо за Албена. Хубаво, лошо, няма значение, поне да реша по-бързо. 

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Alinna, Вярно е, и аз съм го избрала хотела, но сега се чудя за агенцията. В Албена холидейз е с около 90 лева по-евнино, но пък Турс клуб предлагат застраховка за евентуално отказване. Не знам и автобусите, кои са хубави, изобщо много се колебая. Ако може някой да сподели нещо за Албена. Хубаво, лошо, няма значение, поне да реша по-бързо. 

Ако говориш за застраховка "Отмяна на пътуване" - такава може да си направиш и сама при всеки един застраховател. Не е нужно да ти я правят от туристическата агенция.

# 456
  • Мнения: 35
Виждам че  почвате  да  резервирате   но  дайте  да  коментираме  цените,  разлика  на  Ефталия  от  миналата  година   500лв да не  споменавам  за  сумата за 1 си  почивка  в Турция   далечната  2005г кой ли  е виновника???

# 457
  • Мнения: 534
Здравейте момичета,
И нас ни тресе треска Simple Smile за почивка в Турция. До сега сме почивали два пъти - в Батихан и Пайн бей, Доволни сме много, но ако имаше някак да намерим хотел комбиниран между двата, ще е супер Simple Smile
Защо няма отзиви от Kustur Club Holiday Village? Няма желаещи да почиват там, или каква да е причината? Тази година сме се ориентирали за него...

# 458
  • Мнения: 416
Защо няма отзиви от Kustur Club Holiday Village? Няма желаещи да почиват там, или каква да е причината? Тази година сме се ориентирали за него...

Преглеждахме го и ние като първоначален избор - никакви отзиви. Личните ми впечатления от миналата година минавайки покрай него е, че плажната ивица е тясна, малка и камениста..не видях такова нещо на снимките на сайта обаче !? Само Ориент 99 го предлагат май.. Отпадна категорично при нас.

На Турс им пиша два пъти. Отговорът е никакъв.
Явно продължават традицията от миналата година.. на мен ми писаха, но с голямо закъснение!

# 459
  • Мнения: 44
Alinna, Вярно е, и аз съм го избрала хотела, но сега се чудя за агенцията. В Албена холидейз е с около 90 лева по-евнино, но пък Турс клуб предлагат застраховка за евентуално отказване. Не знам и автобусите, кои са хубави, изобщо много се колебая. Ако може някой да сподели нещо за Албена. Хубаво, лошо, няма значение, поне да реша по-бързо. 

пътувам 2 години с албена холидейз, цените им са по ниски от другите агенции споменавани турс клуб, емералд и ориент, може би защотото автобусите са си на фирмата и не пренаемат от транспортни фирми, ние си резервирахме вече за голдън ейдж, сега гледаме за мармарис че имат цени за 7 и 9 нощувки за втора почивка през септември. но да минат празниците и тогава ще решаваме, ако може някой да ми препоръча хотел в мармарис за семейство с дете.  Flutterблагодаря

# 460
  • Мнения: 13
Не знам и автобусите, кои са хубави, изобщо много се колебая. Ако може някой да сподели нещо за Албена. Хубаво, лошо, няма значение, поне да реша по-бързо. 
   Ако се съди по сайта им, имат 3 автобуса Сетра на по 14-15 г. Предполагам, че пътуват с тях, не само ги отдават под наем.

# 461
  • Мнения: 44
Не знам и автобусите, кои са хубави, изобщо много се колебая. Ако може някой да сподели нещо за Албена. Хубаво, лошо, няма значение, поне да реша по-бързо. 
   Ако се съди по сайта им, имат 3 автобуса Сетра на по 14-15 г. Предполагам, че пътуват с тях, не само ги отдават под наем.

може не съм питала колко са нови автобуса  с който пътувахме, но мъжа ми каза за пръв път не е уморен от пътуването като пристигнахме в софия.

# 462
  • Мнения: 1 525
Защо няма отзиви от Kustur Club Holiday Village? Няма желаещи да почиват там, или каква да е причината?
Това е хотел, който е 'мой' тип. Но не ми харесва, че плажът му е през пътя. И самият хотел е на път. Колкото и да не е натоварен...Не ми харесва.

Защо не погледнете Ephesia HV?

# 463
  • Lovech
  • Мнения: 28
Много Ви благодаря за отговорите.   bouquet Сега, предварително се извинявам, но имам един въпрос, който може да ви е странен, но аз за пръв път се занимавам с ранни записвания и бих искала да си изясня нещо. В сегашните оферти пише, че са валидни до плащане на първа вноска до 30 декември. А  през януари вдигат ли се тези сегашни цени, или си остават същите, но с друг срок за плащане. Тоест, това сега най-ниските цени ли са или ще се запазят и в началото на следващата година? Не че имам колебания, но просто ми се иска да видя и самолетните оферти, а те още не са излезли, специално за Бодрум.

# 464
  • Мнения: 1 525
Това са най-ниските цени.
После има покачване.
Различни за различни хотели и оферти.

Общи условия

Активация на акаунт