На море в Турция - тема 34

  • 87 138
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 766
Galactic Voyager излезнаха ли оферти за 6 нощувки в Анталия?


Тях ги пускат последно. Peace

# 301
  • Мнения: 6 031
Galactic Voyager излезнаха ли оферти за 6 нощувки в Анталия?


Тях ги пускат последно. Peace
Е, тогава ще чакам.  Peace
Нали ще пишеш, когато ги пуснат.  Laughing

# 302
  • Мнения: 212
Моля, препоръчайте ми хотел в Кушадасъ /може и да е в района на Оздере или приближените селища/, който да е със собствен плаж и да не е на толкова голяма територия, в смисъл да не е разхвърлян пързалките да са на километър от основния басейн, плажа да е наблизо, да е с повечко зеленина по възможност. Предварително Ви благодаря за отговорите   bouquet

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 22:34 от minion4е

# 303
  • Варна
  • Мнения: 496
Моля, препоръчайте ми хотел в Кушадасъ /може и да е в района на Оздере или приближените селища/, който да е със собствен плаж и да не е на толкова голяма територия, в смисъл да не е разхвърлян пързалките да са на километър от основния басейн, плажа да е наблизо, да е с повечко зеленина по възможност. Предварително Ви благодаря за отговорите   bouquet
Палома Клуб Султан Йоздере  - един от най добрите хотели в Кушадасъ, има дори така наречения Infinity pool .  Има  пързалки и много зеленина, контингента е основно французи . На първа страница има отзиви за него. Мисля ,че нямаше нито един отрицателен. Иначе  в района хотели бол , но зависи какъв ви е бюджета.

# 304
  • Мнения: 4 500
Добре де, не може ли преди да се изпляска въпрос в темата, да се върнете назад няколко страници?

Темичката ни стана вече прекалено разводнена  Confused

# 305
  • Мнения: 212
Добре де, не може ли преди да се изпляска въпрос в темата, да се върнете назад няколко страници?

Темичката ни стана вече прекалено разводнена  Confused

Може, може, повярвай ми изчела съм доооста, не само няколоко странички, и то  следя темата от поне 3 години всеки път преди да направя нова резервация, но всяка година имаме различни виждания за почивка, а и е друго да получа конкретни препоръки от хора които са били скоро в този курорт.   bouquet

# 306
  • Мнения: 212
Моля, препоръчайте ми хотел в Кушадасъ /може и да е в района на Оздере или приближените селища/, който да е със собствен плаж и да не е на толкова голяма територия, в смисъл да не е разхвърлян пързалките да са на километър от основния басейн, плажа да е наблизо, да е с повечко зеленина по възможност. Предварително Ви благодаря за отговорите   bouquet
Палома Клуб Султан Йоздере  - един от най добрите хотели в Кушадасъ, има дори така наречения Infinity pool .  Има  пързалки и много зеленина, контингента е основно французи . На първа страница има отзиви за него. Мисля ,че нямаше нито един отрицателен. Иначе  в района хотели бол , но зависи какъв ви е бюджета.
Между другото точно този хотел гледах и се колебая между него и Палм Уинкс. Приемам мнения на почивали в тези хотели  Laughing

# 307
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
 За Паломата няма да сбъркате!

# 308
  • Мнения: 71
Паломите - Паша или Клуб Султан. Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 212
Единодушни сте за Паломата, явно тя ще е   bouquet Ще пиша като ударя автографа на резервацията  Peace

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 20:38 от minion4е

# 310
  • Мнения: 164
Добре де, не може ли преди да се изпляска въпрос в темата, да се върнете назад няколко страници?

Темичката ни стана вече прекалено разводнена  Confused

Nertarefri  Hugпреди време, ти сподели в темата, че в къщи имате проблем - съкращение и няма да можете да 3аминете 3а Бодрум. Тогава никой не те укори, че ра3водняваш или спамиш темата.Напротив, получи съчувствие,подкрепа, сърдечност. Това го пиша с най-добри чувства към теб и с желание да бъдем по-толерантни  Peace

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гледам цените в Бохемия и се чудя това цена на човек ли е, защото ми се вижда иначе прекалено евтино
http://www.bohemia.bg/pochivka_ex.php?PP=7936&SPP=8018&c=22
За 20.09 за Паша Бийч цена от 602 лв. Явно не доглеждам нещо  newsm78

# 312
  • Мнения: 19
Има ли повишение в цените за почивкиите  в Турция?Сравнявайки миналогодишната ни-в същия хотел и период е 222 евро повече!Възможно ли е?Говоря конкретно за Pine Bay-Кушадасъ!

# 313
  • Мнения: 3 031
Гледам цените в Бохемия и се чудя това цена на човек ли е, защото ми се вижда иначе прекалено евтино
http://www.bohemia.bg/pochivka_ex.php?PP=7936&SPP=8018&c=22
За 20.09 за Паша Бийч цена от 602 лв. Явно не доглеждам нещо  newsm78
Пише за стая, не на човек, но не е упоменато лева или евро? Но, и в евро и да е, ако е на стая, пак е евтино. Ако в евро и на човек - много е. За мен е объркано - май много са бързали и не са си изчистили информацията.

# 314
  • Мнения: 15
Предполагам,че цените за Паша бийч са за отминалия сезон.Така пише и за съответните дати.А цените на "Бохемия"за предстоящият сезон са копирани от офертите на "Емералд".

Общи условия

Активация на акаунт