На море в Турция - тема 34

  • 87 113
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 44
На Турс клуб цените за голдън ейдж Бодрум са по-ниски от Албена холидей. На нас за трима възрастни ни излиза 1630 за 7 дни.

ние сме във стандартна стая за 05.06.2014 с автобус за 1125лв. ,а при Турс клуб е с 80лв. по скъпо, не знам за кои стаи имаш в предвид, може би тези промо които са по лошите , те нямали гледка.

# 406
  • София
  • Мнения: 1 845
Голдън Ейдж имат няколко вида стандартни стаи Peace.
В основната сграда и в анекс сградата. Не броя третите стандартни стаи, които са във вилите Simple Smile. Внимателно разпитвайте агенциите, в които правите резервациите, за кой тип стаи точно става въпрос, за да не останете неприятно изненадани.
Защото ако сте в анекс сградата имате доста ходене, за да се приберете в стаята си, която се намира от другата страна на пътя.
 Не винаги най-ниската цена е най-хубавата.
А понякога работещите в тур. агенции спестяват истината. От незнание, или от немарливост, или нарочно...
За нас няма значение каква е причината, важен е крайния резултат.... и благодарение на него хубавата ни или провалена почивка.... Thinking

# 407
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз пък лятото направих запитване в Турс и те дори не ми отговориха.

# 408
  • Мнения: 164
Да се включа в коментара 3а цените на Голдън Ейдж. Насочих се към то3и хотел и ра3глеждам цените на няколко ТА.До петък вечер 05.12. цената на Турс Клуб 3а дата 05.06.2015 г. 3а един въ3растен ; 7 нощувки; ст.стая в основната сграда бе - 511 лв. В събота Ориент 99 пуснаха цена 3а същите параметри - 541 лв.До вечерта цената на Турс Клуб се промени на - 544 лв. newsm78. Интересното е, че промяна в цената на пакета с 9 нощувки - няма...616 лв.При това положение, 72 лв. 3а още две нощувки си е ...далавера. Цената при Емералд е -533 лв. При Албена Холидейс - 512 лв.( ако и те не са я променили 3а 24 ч).

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Пълно мазало е с цените. Или ги променят, или са сбъркани /в една оферта на Емералд за 20.09 цената беше по-ниска от тази на 25.09/. Да те е страх да резервираш.

# 410
  • Мнения: 136
Аз имам питане за Eftalia Village. Плажът директно до хотела ли е или трябва да се пресича улица/булевард/алея/др? Изчетох мненията за този хотел, но не намерих тази информация.Разбрах, че пясъкът е чакълет, но това не ме притеснява. Аквапаркът на територията на този хотел ли е или е в някой друг хотел от тази верига?
 Основно се колебая между този хотел и Golden age  в Бодрум. Бюджетът ни е макс. 2300-2400лв за 2 + 2 деца /3 и 8г/ и задължително 9 нощувки с автобус. Приемам и други предложения!
 До сега сме почивали все в Кушадасъ /Гранд ефе, Пайн бей, Батихан, Ефезия Холидей, Палм уингс и Атлантик/ и само веднъж в Белек /Белек бийч хотел/ и сега ми се иска да разнообразим.

И ние сме се насочили към този хотел, затова и доста изчетох за него. Ето с какво мога да помогна - за да стигнеш до плажа, трябва да минеш над булевард с четири платна - това става по едно мостче. Аквапарк с три пързалки за деца и четири за възрастни има в самия хотел, а до плажа му се намира и големия аквапарк Ефталия Айлънд (доколкото разбрах, всички негови съоръжения и заведения могат да се ползват безплатно от гостите на веригата хотели Ефталия). Разбира се, това което пиша, го правя като заключение само от прочетено в интернет и не мога да гарантирам за 100 % достоверност. Ето ти и един клип, на който ги има малкия аквапарк и част от големия: https://www.youtube.com/watch?v=O4cnxNanPT4

# 411
  • Мнения: 4 500
Да, така е. Ние сме в Ефталия Марин септември и ни казаха същото от Емералд за аквапарка

# 412
  • Мнения: 528
cska_kazanlak, много ти благодаря за информацията.Не се бях сетила да търся клипчета в youtube:) След като изгледах няколко, добих представа за нещата.
 А твоето проучване може ли да даде отговор на въпроса - каква  националност са преобладаващата част от гостите в хотела?

# 413
  • Мнения: 136
За съжаление, болшинството май са руснаците...

# 414
  • Мнения: 5 459
В Турс клуб има оферта за Голдън ейдж за 10 нощувки........аз още малко ще изчакам да видя цените на  пашата и записвам за голдън ейдж, само, че тази година мисля да рискувам в началото на юли, за да е подарък за рождения ден на сина ми......предполагам ще ни е доста топличко.

Ванюшка, ти пътувала ли си с Албена холидейз......на мен са ми напълно неизвестни и сякаш не бих рискувала да пътувам с други освен Ориент и Турс клуб.....

# 415
  • Мнения: 539
А твоето проучване може ли да даде отговор на въпроса - каква  националност са преобладаващата част от гостите в хотела?


Предимно немски туристи т.е.турски гастарбайтери.

# 416
  • Мнения: 528
А твоето проучване може ли да даде отговор на въпроса - каква  националност са преобладаващата част от гостите в хотела?


Предимно немски туристи т.е.турски гастарбайтери.

Това сякаш не звучи лошо.Моите впечатления са , че са възпитани и тихи туристи. По-добре от руснаци, румънци и българи накуп:)))

# 417
  • Мнения: 4 500
На мене ми е все тая  Crazy каква народност са туристите

# 418
  • София
  • Мнения: 1 173
След дълго чудене ние най накрая решихме - Palm Wings Didim  със собствен транспорт за 5 нощувки. Ориент 99 ми дадоха малко по скъпа цена от Турс клуб. Става въпрос за 2 възр + 1 дете за края на май.
Чакаме само едни приятели и резервираме..  Peace

# 419
  • Мнения: 164
В Турс клуб има оферта за Голдън ейдж за 10 нощувки........аз още малко ще изчакам да видя цените на  пашата и записвам за голдън ейдж, само, че тази година мисля да рискувам в началото на юли, за да е подарък за рождения ден на сина ми......предполагам ще ни е доста топличко.

Ванюшка, ти пътувала ли си с Албена холидейз......на мен са ми напълно неизвестни и сякаш не бих рискувала да пътувам с други освен Ориент и Турс клуб.....
Иве Hug Hug не съм пътувала с Албена холидей. Върти ми се, дали не пътувах с тях преди много години до Истанбул или транспортната фирма беше с името - Албена нещо си.Била съм на море в Турция само веднъж в началото на юли и щях да пукна от жега. Но, а3 не понасям високи температури.

Общи условия

Активация на акаунт