Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 165
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Вени, от на леля Нинче трушията ми остана една кофичка  Sad трябва да купя нещата и пак да действам.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, радвам се, че мама се е зарадвала. Каза ли ѝ, че втора доза заложих, даже преди малко я бърках, па и я опитах  Whistling
Че как! Даже й разказах как си носила и в мотоклуба, абе всичко й казах и за всички  Laughing Hug.
Действай, Деска, особено ако ви е вкусна, че скоро няма да има от зарзавата. И мама пак е правила нова доза, този път със зеле, супер е.

Мери, ако го взема с преподписването, нямам голям избор  Confused. Пращат ни един файл с няколко модела и просто трябва да избера от тях. Аз и сега имам Самсунг, а и понеже по цял ден съм на компютъра, на практика телефона не го ползвам много за браузване и т.н.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, Гугъл индексира майка ти като първи резултат  Hug
Като напишеш "леля Нинче" и излиза туршията  Crazy
Да! И аз така го открих днес! Майка ми е звИздата на туршиите  hahaha.

# 678
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аха, научих ги аз моторджиите, снощи в ръцете ме гледаха ама няма Crossing Arms...за другата събота рожден ден ще прави един, та ще занеса, че той страшно я хареса...и наистина зарзаватът свърша, едва намерих хубави камби.

# 679
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз в нито един жокер не се разпознавам Sad
Дали защото не ми е Коледно?  Rolling Eyes

Мижи,ако си ми наблизко ей така ще те намачкам,да ти се оправи настроението
 smile3535 Stuck Out Tongue Winking Eye  newsm19
 dancing kiss
И молА ти се,стягай се :очакват те хубави моменти...... Flutter

# 680
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Мижжж, като мине рожденият ти ден ще живнеш. А пък на въпроса ми не отговори.  Crossing Arms

# 681
  • Мнения: 5 776
Сакрамуш, имам само една думичка  за теб - прелест  Heart Eyes
Гигович, имаш страхотен вкус, много ми харесаха покупките  Hug
И аз съм с ново телефонче за РД, на LG G3 се спрях и съм много очарована от него  Grinning Първото, което му сложих, бяха две програми за четене на книжки, сакън  hahaha

# 682
  • Мнения: 2 143
Точи, стари фотопарати ли колекционираш?
Имам един архив от миналия век:черно-бяла Смяна.....руска бойна машина ,при това още в ход.
Искаш ли да те зарадвам се нея?!  Hug Heart Eyes
Само се чудя какво да го правя и ми е жал да го изхвърля.......
Дев ще ти позволя да ми го изпратиш само ако наистина мислиш да го изхвърлиш! Не извършвай такова светотатство Naughty Praynig Hug
Аз нямам кой знае какво, но ми е мания и ако имам достатъчно пари и място бих си взела няколко антики  Heart Eyes Crazy
Единият апарат, който имам го спасих от боклука. Свекитата щяха да го изхвърлят, а аз го извадих от чувала Simple Smile
Имам Смена 2 и Смена 6 у нас. А татко има при него Смена 8М и Зенит, които също ще са за мен един ден ...

Тази туршийка....някой няма ли да ме покани на гости, да сипем по една пърцуца  Whistling

Колко много се разпознахте в моите жокери. Да давам ли още  gydi Най-силните ще ги кажа като изпратя пакета  smile3533

Мижче скоро ще ти стане празнично  Hug hug

Всички  Hug Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 662
Вени, Гугъл индексира майка ти като първи резултат  Hug
Като напишеш "леля Нинче" и излиза туршията  Crazy
Да! И аз така го открих днес! Майка ми е звИздата на туршиите  hahaha.
Вени аз турих 9 кг.зарзават т.е.почти двойна доза съм направила,а вече остана малко в един буркан(и една обикновена зелка сложих).Сама си я изядох,да не ми е уруки.Много хубава.Сега ако сложа пак ,не знам дали ще намеря продукти.Камби не съм мяркала скоро,то какво ще му е да тикна зеле,целина,някоя червена чушка за разнообразие и  стига,  ще стане мисля.

# 684
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Вече вместо жокер можете да пишете другарчето ви по колко пъти е правило от туршията.  Joy Joy Joy

 Може да споменавате и какъв е телефонът му.  hahaha

 А ако кажете, че то има страхотна библиотека, най-вече Скарамуш ще си наостри слуха.  Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Честити придобивки, момичета.

Скарамушче, сладкиша е .....мммммм нямам думи. А библиотеката ...един път.

  bouquet

# 686
  • Мнения: 7 030
Аз досега жокери не съм давала,но сега мога да кажа,че мойто другарче май не е правило от туршията на леля Нинче.
Ха сега де!  Mr. Green
И друго да кажа-силно съм под въпрос за 29-ти.  Confused Със сигурност ще кажа ден,два преди това. Много ме е яд!  #Cussing out
Сливче,а къде имат магазин Даная?

# 687
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Аз досега жокери не съм давала,но сега мога да кажа,че мойто другарче май не е правило от туршията на леля Нинче.
Ха сега де!  Mr. Green

 Аз! И Точица както каза, не  е правила туршията.  Grinning

# 688
  • Мнения: 10 752
Мижжж, като мине рожденият ти ден ще живнеш. А пък на въпроса ми не отговори.  Crossing Arms
На кой въпрос, Нелчо? Пропуснала съм го..
 Rolling Eyes
И аз не съм правила туршия  Party

# 689
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Мижжж, искаш ли да получиш пакетчето за рождения си ден, или ще си чакаш търпеливо, когато-тогава.  Simple Smile

  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт