Бъдещи майки през 2015 - Велико Търново

  • 3 683
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Пожелавам ти и после да имаш време за мързелуване  Grinning

# 16
  • Мнения: 46
хахах ще видим ама надали Simple SmileSimple Smile

# 17
  • Мнения: 40
zdr.az sqm nova v temata i sqm ot veliko tqrnovo i mn bih iskala da obmenim opit po mejdu ni zashtoto e mn polezno za vsi4ki ,az sqm bremenna v 6ta sedmica za 16 oktomvri Simple Smile

# 18
  • Мнения: 46
zdr.az sqm nova v temata i sqm ot veliko tqrnovo i mn bih iskala da obmenim opit po mejdu ni zashtoto e mn polezno za vsi4ki ,az sqm bremenna v 6ta sedmica za 16 oktomvri Simple Smile

Здравей Миленка...ако мога да ти помогна с нещо-питай,винаги е по-добре да има с кого да обмениш малко инфо..аз вече съм накрая ,чакам бебка всеки момент...Simple Smile..Пък и нали сме в един град ,може и кафе да пием .. Simple Smile..пък и ти имаш много време още,защо не се запишеш в училището за родители..там ще се срещнеш с други бременни с твоя термин..

# 19
  • Мнения: 40
ами не съм запозната с нещата още съм в началото,каде е това училище,какво се прави там Simple Smile Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 46
ами в happy mums ,аз специално не съм ходила,но имам 2 познати,които ходят.Курса бил 100лв за май 2 месеца и там си говорите за всичко.Знам,че ги записват с приблизително близки термини в групите...така,че може да ти допадне..незнам,пробвай,аз сигурно бих се записала,ако знаех от по-рано Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1
Здравйте от мен аз съм за септември

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Здравейте момичета, за тези от вас, които имат желание, бих ви поканила в групата на Великотърновски мами 2014-2015 във фейсбук! Там може да задавате своите въпроси за съвети и препоръки относно бременността, раждането и отглеждането на мъниците!

# 23
  • Мнения: 98
Здравейте! Записвам се при вас и искам да попитам дали някой е ходил при д-р Ангелов за проследяване на бремеността и какви са му впечатленията? Може и на лични да ми пише.

# 24
  • с.Добри дял
  • Мнения: 18
Здравейте и аз се записвам ,при вас !Чакаме се всеки ден вече ,но иначе термина ми е точно за 31.12. 2015 г. Избрала съм да раждам във Велико Търново при новия вече главен в отделението доц.Светлозар Стойков,защото първоначално като започнах да си водя прегледите при него ,беше в гр.Плевен в частната клиника "св.Марина " .В последствие стана главен в Търновското АГ и аз следователно го последвах !Не знам дали ще приключи този ремонт до тогава ??? Казват ,че всичко ще бъде ново ,но чак за 21 януари имат планове да се свърши с него!Какви са условията в момента ?Имали мами които скоро (става въпрос този период ноември - декември )са раждали там? Да споделят моля !В невидение сме ,преди месец имаше дни на отворените врати и училище за родители организираха в АГ-то ,но сега заради ремонта нищо и никакво инфо ,какво се случва в момента там ,как стоят нещата за родилките и бебоците !Звъняхме ,няколко мами които чакаме долу- горе по едно и също време бебоци ,но ни казват - "ще видите промените на края " и това е! Ееее,то за края е ясно ,ние не можем да чакаме до тогава ,термините ни са скоро ,за това наистина моля пишете и споделете който е минал от там в скорошен период !Лек ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт