Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - VII тема

  • 36 418
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
И на мен.

# 661
  • Мнения: 780
Още го няма качен новия епизод...  newsm78

# 662
  • Мнения: 381
Мхм, няма го. Пък аз си бях свикнала в сряда сутрин да си пия кафето преди работа и да гледам новия епизод. Sad

# 663
  • Мнения: 780
За сметка на това пък субтитри има, че даже са и на 30%  Laughing

# 664
  • Мнения: 660
Е, много бързате. Епизода е излъчен едва преди няколко часа. Аз винаги го гледам сряда следобед, защото обикновено тогава е качен във vbox7  Mr. Green

# 665
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ето го бе, момичета http://zelka.org/details.php?id=427367
аз вече го изгледах
Скрит текст:
А не е в затвора, но плаща на затворничките за да тормозят Али, за това слагаше пари в библиите

# 666
  • Мнения: 381
Е, много бързате. Епизода е излъчен едва преди няколко часа. Аз винаги го гледам сряда следобед, защото обикновено тогава е качен във vbox7  Mr. Green

Е как ще бързаме, обикновено вече са го качили в 7.30, когато ставам. Laughing Ще трябва да го гледам чак вечерта, щото вече съм на работа. Обаче подочух от Туитър, че
Скрит текст:
Езра и Ария са се разделили. Аз лично ще съм много доволна, ако е вярно, от инцидента с книгата насам не мога да го понасям тоз.

# 667
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Е, много бързате. Епизода е излъчен едва преди няколко часа. Аз винаги го гледам сряда следобед, защото обикновено тогава е качен във vbox7  Mr. Green

Е как ще бързаме, обикновено вече са го качили в 7.30, когато ставам. Laughing Ще трябва да го гледам чак вечерта, щото вече съм на работа. Обаче подочух от Туитър, че
Скрит текст:
Езра и Ария са се разделили. Аз лично ще съм много доволна, ако е вярно, от инцидента с книгата насам не мога да го понасям тоз.

Ама то това е от отдавна  Laughing Те са разделени от от коло 4-5 епизода насам

# 668
  • Мнения: 381
Е как бе, нали не беше официално уж. ShockedНещо пак не съм разбрала. Laughing

# 669
  • Мнения: 780
И аз не съм разбрала...  newsm78 Качиха го вече в замунда. и субтитрите вървят..май ще ми се сбъдне желанието, което имам от седмици да го изгледам на обяд детето като легне да спи  Crazy

# 670
  • Мнения: X
Разделени си бяха, ама Ария отказваше да го проумее.

# 671
  • Мнения: 6 833
Дамм, разделиха още при историята с писмото, което Ария написа до колежа Peace Езра не искал тя да пропуска важни моменти от следването си, като била с него Crazy

# 672
  • Мнения: X
Като на филм.. дали ще ходи с някой друг или с Езра какво ще й пречи на Ария на учението и следването.
Те толкова време се криеха, докато беше ученичка, а сега точно като ще завършва вече ще вземат да се разделят.

# 673
  • Мнения: 6 833
Общо взето май се чудят с какво да запълват епизодите Laughing или така освободиха място за този Андрю, който може би ще има по-съществена роля от това да я сваля Thinking

# 674
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Мисля, че са и двете.

Общи условия

Активация на акаунт